Sedačky aj na mieru

sedacka_home Najvyššie nároky na kvalitu, dizajn a pohodlie. Tam nekončíme, tam sme sa rozhodli začať. Z toho dôvodu ponúkame širokú paletu sedacích súprav, ktoré vynikajú nielen svojím prvotriednym spracovaním, ale aj vysokou mierou variability. Sú zhotovené z odolných materiálov a káva, červené víno, či pastelky vašich ratolestí našim sedačkám neublížia. Aby sme mohli vyplniť aj netradičné predstavy našich zákazníkov, môžete si svoju sedačku navrhnúť na mieru. Sedacia súprava nie je len intímnou záležitosťou, ale aj spoločenskou. V prvom rade ju vyberáte pre seba a pre svoju rodinu, aby ste sa s ňou a predovšetkým na nej, cítili komfortne. No nezabúdajte ani na jej spoločenskú funkciu a pohodlie vašich hostí. Na nič z toho, vďaka našim skúsenostiam, nezabúdame ani my. Z ponuky slovenských sedačiek Beta si naozaj máte z čoho vybrať.

Prejsť na sedačky

Postele aj na mieru

Ak si odmyslíme uvoľňujúcu kúpeľ a pohár dobrého vína, je to práve dobrý a výdatný spánok, ktorý vás zbaví všetkých bolestí a trápení. Z toho dôvodu je posteľ pravdepodobne ten najdôležitejší kus nábytku v dome a preto by ste mali veľmi dbať na jeho výber. My sme pre vás pripravili obsiahlu ponuku postelí s polohovateľným alebo pevným roštom, ktoré sa vyznačujú nielen dômyselnou konštrukciou, ale aj charakteristickým štýlovým prevedením. Žiadna posteľ by nemala byť len kusom dreva s matracom. Okrem maximálneho pohodlia, nevyhnutného pre zdravý spánok, potrebuje mať aj svoj ráz, dominujúci vašej spálni, kde objavíte aj vašu individualitu.

Prejsť na postele

NOVINKA – SEDAČKA ENNY

Novinka EnnyJednoduché čisté línie, luxusný dizajn a túžba po pohodlí vás určite presvedčia kúpiť si sedačku Enny. Sedačka Enny je luxusná rohová sedacia súprava, ktorá sa drží hesla, že v jednoduchosti je krása. Zaujme vás nielen svojím dizajnom, ale aj svojou praktickosťou. Vysoké opierky chrbta budú to pravé orechové, čo určite ocení aj váš chrbát. Dodá vám pocit tepla domova a svojou priestrannosťou poteší aj vašich priateľov.

Prejsť na Enny

Referencie


Dobrý deň,
Nedávno sme si u Vás objednali sedaciu súpravu. Chceme sa aj mi podeliť s príjemnou skúsenosťou. Profesionálny a trpezlivý prístup na predajni. Široká ponuka a veľká variabilita šitá zákazníkom na mieru.Sedačka nám prišla do 3 týždňov a za dopravu sme vôbec neplatili. Nám a všetkým našim známym sa sedačka veľmi páči a vrelo budeme vaše výrobky ďalej odporúčať.
Ďakujeme.

Quatro