Sedačky aj na mieru

sedacka_home Najvyššie nároky na kvalitu, dizajn a pohodlie. Tam nekončíme, tam sme sa rozhodli začať. Z toho dôvodu ponúkame širokú paletu sedacích súprav, ktoré vynikajú nielen svojím prvotriednym spracovaním, ale aj vysokou mierou variability. Sú zhotovené z odolných materiálov a káva, červené víno, či pastelky vašich ratolestí našim sedačkám neublížia. Aby sme mohli vyplniť aj netradičné predstavy našich zákazníkov, Čítaj viac..

Prejsť na sedačky

Postele aj na mieru

Ak si odmyslíme uvoľňujúcu kúpeľ a pohár dobrého vína, je to práve dobrý a výdatný spánok, ktorý vás zbaví všetkých bolestí a trápení. Z toho dôvodu je posteľ pravdepodobne ten najdôležitejší kus nábytku v dome a preto by ste mali veľmi dbať na jeho výber. My sme pre vás pripravili obsiahlu ponuku postelí s polohovateľným alebo pevným roštom, ktoré sa vyznačujú nielen  čitaj viac..

Prejsť na postele

NOVINKA – SEDAČKA KATANIA

Katania Novinka - sedacky beta Dizajn sektorovej sedačky Katania v štýle čistých línií zaručuje jej úspech. Svojou nastaviteľnou výškou spĺňa kritériá zákazníkov, ktorých jednou zo základných podmienok pri výbere sedacej súpravy je možnosť opretia hlavy pri sedení a polohovateľné opierky im nevyhovujú.
Sedačka Katania Vám dáva možnosť si vybrať elektrické polohovanie sedacej časti a hlavovej opierky. Čítaj viac..

Prejsť na Katania

O našej spoločnosti / Ako sa vyrába sedačka – video

Máme viac ako 20 rokov, stále rastieme a zlepšujeme sa. Ponúkame veľký výber kvalitného materiálu a obrovský pre-zákaznícky prístup. Bez toho v biznise, akým je ten náš, dlho neobstojíte. Preto našim zákazníkom vieme ponúknuť okrem najvyššej kvality aj vysokú mieru variability. Naše sedacie súpravy a postele dokážeme ... Video výroba sedacich suprav - SedackyBeta.sk

Referencie


Dobrý deň,
Nedávno sme si u Vás objednali sedaciu súpravu. Chceme sa aj mi podeliť s príjemnou skúsenosťou. Profesionálny a trpezlivý prístup na predajni. Široká ponuka a veľká variabilita šitá zákazníkom na mieru.Sedačka nám prišla do 3 týždňov a za dopravu sme vôbec neplatili. Nám a všetkým našim známym sa sedačka veľmi páči a vrelo budeme vaše výrobky ďalej odporúčať.
Ďakujeme.

Prečo nakupovať u nás:
  1. úprava sedačky aj postele na mieru
  2. kvalitné materiály od renomovaných dodávateľov
  3. odborné poradenstvo priamo na našich kamenných predajniach
  4. bezplatná doprava po celom Slovensku
Quatro
gaucing_footer_zeleny