ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 20%  • AKCIOVÉ CENY  DO 31.5.2022 •  

Aktuálne akcie od Sedačky Beta


PRÍĎTE SI K NÁM PO VAŠU VYSNÍVANÚ SEDAČKU! 

využite zľavy na slovenské sedačky

S nákupom u nás, je to oveľa jednoduchšie. Nemusíte hľadať rozmery, ani skladať komponenty, stačí, keď nám predostriete vašu predstavu ideálnej sedačky, dobre premeriate priestor pre ňu určený a my vám navrhneme riešenie. Od vypracovania cenovej ponuky, až po zloženie sedačky u vás doma, sa o všetko postaráme.

Termín dovozu si vieme dohodnúť tak, aby vám vyhovoval. Zvyčajná doba dodania je okolo 3 týždňov. Ak ešte prerábate, neodsúvajte nákup na neskôr, nakoľko ceny materiálov, z ktorých sedačky vyrábame, majú aktuálne stúpajúci trend. Stačí, ak nám pri objednávke uvediete vami požadovaný neskorší termín dodania.

AKTUÁLNA AKCIA PLATÍ DO 31.5.2022      

  • Hodnota nákupu 1000 Eur - 1599 Eur = zľava vo výške 10%*

    Hodnota nákupu 1600 Eur - 2499 Eur = zľava vo výške 15%*

    Hodnota nákupu 2500 Eur a viac = zľava vo výške 20%*

V prípade, že okrem sedačky, máte záujem aj o posteľ alebo iný tovar, odporúčame nákup zrealizovať spolu. Keďže od hodnoty nákupu sa odvíja výška zľavy, môžete ušetriť viac. Na posteľ sa vám uplatní rovnaká výška zľavy ako na sedačku. 


·         na všetky typy sedacích súprav 

·         platí aj pri výrobe na mieru

·         široký výber poťahových materiálov

·         dodacia doba 2 – 4 týždne

·         bezplatná doprava v rámci Slovenska

*Zľavy sa neuplatňujú na doplnky (nohy, drevená podložka, stolík do podrúčky, USB nabíjačka, batéria – dobíjací zdroj, diaľkové ovládanie, látka na metráž a pod.), rošty, matrace a na už zľavnený tovar.

 

Chcete dostávať informácie o novinkách a zľavách?