Aktuálne akcie od Sedačky Beta

ODŠTARTOVALI SME SEPTEMBROVÉ ZĽAVY!

Leto je za nami, a blíži sa jeseň. Obdobie, keď veľa z nás rozmýšľa ako si vynoviť bývanie. Avšak prečo nepodporiť slovenskú ekonomiku aj kúpou slovenských výrobkov, čím podporíme nielen firmu ale aj jej zamestnancov. Rovnako je to aj v našom prípade.

Nákupom u nás podporujete našich, výhradne slovenských, zamestnancov. Ide o šičky, čalúnikov, stolárov, administratívnych pracovníkov, predajcov a ostatných, ktorí sa podieľajú na tom, aby ste boli pred, počas aj po kúpe spokojný s našimi službami a zakúpenými výrobkami.

Ako poďakovanie za vašu podporu sme si pre vás pripravili zľavy na všetky modely sedacích súprav:

LETNE ZLAVY        
 

AKCIA PLATÍ OD 2.SEPTEMBRA DO 30.SEPTEMBRA 2020 – vrátane.    

Na sedaciu súpravu v cene do 1600 Eur bude poskytnutá zľava vo výške 15%,
na sedaciu súpravu v cene 1600 Eur a viac bude poskytnutá zľava vo výške 20%.

Zľavy platia vo všetkých predajniach na Slovensku. Samozrejmosťou u nás je výroba sedačiek nielen v štandardných, ale aj v atypických rozmeroch, teda na mieru. V našej ponuke nájdete široký výber poťahových materiálov, vrátane látok s jednoduchou údržbou alebo prvotriednych koží. Určite vás poteší krátka dodacia doba 2 až 4 týždne a tiež bezplatná doprava v rámci celého Slovenska.

*Akcia sa nevzťahuje na pohovky, samostatné kreslá a iný tovar. Zľavu nie je možné kombinovať s inou zľavou ani uplatniť spätne.


Zároveň vás prosíme o dodržiavanie hygienických opatrení v našich predajniach. Ďakujeme. 

oznam_dvere


 

 

 

 

 

 

 

Chcete dostávať informácie o novinkách a zľavách?