Aktuálne akcie od Sedačky Beta

ŠpeciálnA LIMITOVANÁ zľavA!

Ako všetci vieme, na Slovensku začali od 16.marca platiť nariadenia krízového štábu SR. Zatiaľ na 14 dní je zakázaný maloobchodný predaj a to sa týka aj predajní Sedačky Beta

Uvedomujeme si vážnosť situácie a ako zodpovedná slovenská firma  povyšujeme zdravie nad akékoľvek iné záležitosti a preto s rešpektom dodržíme všetky pravidlá krízového štábu.

Sediac v dobrovoľných  či povinných karanténach však môžeme všetci uvažovať o budúcnosti. Naše plány so zariadením obývačiek, či kúpou nových vecí počkajú, no potom čo všetky potrebné zákazy zo strany štátu prinesú ovocie v podobe zachránených životov, bude treba nový impulz pre slovenskú ekonomiku. 
A snáď aj potom budeme chcieť mať nové byty či pekne zariadené obývačky a aj kvalitné nové slovenské sedačky.

Preto už teraz vám prinášame prísľub  v podobe ŠPECIÁLNEJ LIMITOVANEJ ZĽAVY v podobe až 25 % na nákup vašej vysnívanej pohodlnej slovenskej sedačky.  Hneď potom, ako krízový štáb, či vláda  uvoľní všetky najtvrdšie obmedzenia a budeme môcť otvoriť naše predajne, Vás radi privítame a v priebehu prvých týždňov budete môcť využiť túto časovo limitovanú ponuku.

AKCIA SPEXCIALNA        
 

AKCIA PLATNÍ HNEĎ PO ZNOVUOTVORENÍ PREDAJNÍ DO ODVOLANIA.  

Na sedaciu súpravu v cene do 1600 Eur bude poskytnutá zľava vo výške 20%,
na sedaciu súpravu v cene 1600 Eur a viac bude poskytnutá zľava vo výške 25%.

 

Ak máte cenovú ponuku, alebo máte vybraný model a zostavu. Vieme objednávku spraviť aj emailom za asistencie z nášho zakazníckého servisu. Napíšte vašu požiadavku na  zakaznickyservis@sedackybeta.sk

Samozrejmosťou u nás je výroba sedačiek nielen v štandardných, ale aj v atypických rozmeroch, teda na mieru. V našej ponuke nájdete široký výber poťahových materiálov, vrátane látok s jednoduchou údržbou alebo prvotriednych koží. Určite vás poteší krátka dodacia doba 2 až 4 týždne a tiež bezplatná doprava v rámci celého Slovenska. 

*Akcia sa nevzťahuje na pohovky, samostatné kreslá a iný tovar. Zľavu nie je možné kombinovať s inou zľavou ani uplatniť spätne.

Chcete dostávať informácie o novinkách a zľavách?