ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

3 praktické darčeky, ktoré oceníte aj o 10 rokov

11. 12. 2016

3 praktické darčeky, ktoré oceníte aj o 10 rokov

Do Štedrého dňa ostávajú ešte približne dva týždne a honba sa tými najkrajšími darčekmi vrcholí. A hoci Vianoce nerobia Vianocami len darčeky pod stromčekom, priznajme si, že každého z nás poteší, ak si pod ním nájde niečo, po čom túžil. Radosť nespôsobuje len rozbaľovanie darčekov, ale aj ich balenie. Vedomie, že potešíme ľudí, ktorých máme radi, robí aj zo samotného obdarovania zážitok. Dvakrát to platí, keď vidíme, že darček, ktorý sme darovali, naozaj našiel využitie a nezapadá prachom.

Podstatné je  nezabudnúť na pravú podstatu Vianoc. Na čas strávený s rodinou, oddýchnutie si od celoročného zhonu, vychutnanie si prítomného momentu. Zájsť si na vianočné trhy, počúvať koledy, navštíviť vzdialenejšiu rodinu a tešiť sa z príjemnej atmosféry. Darčeky by mali byť len takou pomyselnou čerešničkou na torte. Často sa stávajú ale tým hlavným, ženieme sa za nimi a kupujeme aj to, čo nepotrebujeme, len aby sme zaplnili priestor pod stromčekom. Čo tak sa radšej zamyslieť a darovať darček, ktorý bude mať zmysel?

 

Domáci miláčik rozveselí domov na roky dopredu

Je to síce trošku tenký ľad, každoročne totiž vychádzajú alarmujúce správy o tom, koľko nechcených vianočných darčekov skončí po Vianociach v útulku. Dá sa to ale urobiť aj zodpovedne. Môžete psíka vziať práve z toho útulku.  A výber prenechať práve tomu, komu ho chcete darovať, aby bolo jasné, že sa mu bude páčiť. Nebojte sa, že radosť dieťaťa sa zmenší, ak si psíka „nerozbalí“ priamo pod stromčekom.

Psa ale nezháňajte, ak si myslíte, že dieťa samotné sa oň postará. Starostlivosť o nového člena rodiny by mala byť rozdelená medzi všetkých. Ak si to dobre premyslíte, pes môže byť darček, ktorý s vami prežije mnoho rokov a rozdá kopu radosti. 

 

praktické darčeky_pes 

Pes vie rozdať kopu radosti, zdroj: animalplanet.com 

 

Sedačku si užijú všetci

Tento darček pravdepodobne do papiera nezabalíte a neschováte pod stromček, ale to neznamená, že ho nemôžete darovať. Ak máte doma staršiu sedačku a uvažujete nad jej výmenou, nie je vhodnejšia príležitosť, ako práve Vianoce. Takisto to asi nie je darček, ktorý by mal byť úplným prekvapením. Keďže to nie je malá vec, mali by sa na výbere podieľať aj obdarovaní – čo sú v tomto prípade všetci členovia rodiny. Sedačku totiž využijú všetci a každý sa z nej bude tešiť nielen tieto Vianoce, ale možno aj desať ďalších.

U nás vyrábame sedačky aj na mieru, takže sa netreba obávať, že by ste si nenašli darček, na ktorom by ste zhodli všetci. Skrátka, sedačka je výborný darček. Neváhajte a vyberte si jednu z našej ponuky! 

 

praktické darčeky_sedačka 

Sedačku od nás oceníte aj o desať rokov, zdroj: sedackybeta.sk 

 

Permanentka do fitka môže zmeniť život

Každoročne sa po Novom roku plnia fitka a posilňovne novými členmi, ktorí si odhodlane predsavzali zmeniť niečo, s čím sú nespokojní. Všetci síce nevydržia, ale pre tých, ktorí áno, to môže znamenať začiatok nového života. Ak vidíte, že to niekomu stále lozí po rozume, ale nevie sa k tomu dokopať, môžete ho trochu postrčiť. Permanentka ho môže definitívne presvedčiť. A hoci mu nekúpite vstup rovno na desať rokov, môže ho to začať tak baviť, že aj po desiatich rokoch bude mať váš darček stále zmysel.

Nemusí to byť len fitko. Podľa záujmov môžete vybrať rôzne workshopy alebo kurzy. Veď investícia do vlastných schopností a zručností sa nikdy nestratí. 

 

praktické darčeky_fitness 

Návšteva fitka môže niekedy úplne zmeniť život, zdroj: howtowiki.info 

SEDAČKA JE VÝBORNÝ DARČEK. VYBERTE SI JEDNU Z NAŠEJ PONUKY. Vyber Sedacky Beta 


Späť