ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Aj malé sedačky môžu byť pohodlné a praktické

10. 9. 2018

Aj malé sedačky môžu byť pohodlné a praktické

Okrem farby, materiálu a dizajnu ľudia zvyknú pri výbere sedačky prihliadať aj na jej veľkosť. Kto má veľkú a priestrannú obývačku, nemusí sa vo veľkosti obmedzovať. Čo v prípade, že v obývačke ale nie je priestoru práve nazvyš a rozľahlá sedacia súprava sa do nej nezmestí?

 

Malá či veľká?

Nedá sa jednoznačne povedať, či je lepšia veľká alebo malá sedačka. Často ľudia kupujú veľké sedačky, lebo chcú, aby sa mala návšteva kde pousádzať, poprípade chcú sedačku využívať aj na prespávanie alebo pohodlné ležanie pred telkou. Jej veľkosť môže byť ale aj nevýhoda. Veľké sedačky totiž zaberú aj priestor, ktorý by mohol byť využitý aj inak. Okrem toho, v menších obývačkách pôsobia až príliš dominantne. Malé sedačky sú preto mnohokrát lepšou voľbou. A ako si ukážeme, aj napriek skromnejším rozmerom dokážu plniť svoju funkciu na jednotku.

 

Sedačka Aero poteší (nielen) oko

Sedacia súprava Aero je z viacerých hľadísk výnimočný kus. Dizajnovo nápadná sedačka, ktorá zaujme na prvý pohľad, je dokonalým skĺbením funkčnosti a pôsobivého vzhľadu. Široké operadlá, ostré hrany, hlboký sed a kovové nohy pôsobia zároveň retro, ale aj moderne. Pre tých, ktorí sa neboja oživiť svoju obývačku odvážnejším kusom nábytku, je to jednoznačne skvelá voľba. Obzvlášť dobre sedačka pôsobí vo výrazných farbách. Tú už si ale zvolíte sami podľa svojho vkusu, takže sa netreba báť, že by neladila so zvyškom miestnosti.

 

malé sedačky_aero 

Sedačka Aero 

 

Borneu niet čo vytknúť

Sedačka Borneo vznikla spojením viacerých obľúbených modelov. Jednou z jej najväčších predností je dostatok úložného priestoru. Toho je naozaj dostatok, a to aj napriek tomu, že samotná sedačka si zachováva veľmi rozumné miery a zmestíte ju aj do menšej obývačky, kde perfektne vyplní roh miestnosti.

Vďaka kostre zo sedačky Eta2 je Borneo pevný a kvalitný kus nábytku, ale netreba sa báť, že si na nej budete odierať zadok. Borneo je pohodlná až až. Dá sa rozložiť a aj otvoriť. Pohodlne sa na nej vyspia dvaja ľudia a v menšom byte príde úložný priestor viac ako vhod. 

 

malé sedačky_borneo 

Sedačka Borneo 

 

Sedačka Rio – posteľ aj sedačka v jednom

Rio patrí medzi malé sedačky, ktoré náramne dobre poslúžia v prípade, ak máte v byte akútny nedostatok priestoru. Alebo chcete mať na študentskom byte aj sedačku, aj sa v noci príjemne vyspať. Rio totiž ponúka po rozložení naozaj pohodlnú a priestrannú posteľ. To zabezpečí voľne vložený matrac prvotriednej kvality. 

 

malé sedačky_rio 

Sedačka Rio 

 

Sedačku Adam si zamiluje každý

Skutočná klasika medzi našimi sedačkami. Ergonomický sklon sedacej súpravy zabezpečí pohodlné sedenie. Nenechajte sa pomýliť na prvý pohľad skromnými rozmermi sedačky. Rozťahovacia funkcia je samozrejmosťou, rovnako ako úložný priestor. Ak neradi experimentujete, Adam je sedačka pre vás. Dizajnovo sa radí k precízne navrhnutým sedačkám, ktoré v obývacej izbe nevtieravým spôsobom spĺňajú svoju funkciu dominantného kusu nábytku. 

 

malé sedačky_adam 

Sedačka Adam 

 

Ak ste si doteraz mysleli, že malé sedačky automaticky znamenajú menej priestoru na pohodlné váľanie sa pri telke alebo absenciu úložného priestoru, naše zaujímavé modely vám  ukázali, že to vôbec nemusí byť pravda. Okrem toho, malé sedačky výrazne šetria priestor. Ten môžete využiť napríklad na umiestnenie kresla, poličky na knihy, izbovej rastliny alebo čohokoľvek iného. Obývačka tak bude pôsobiť živšie a výraznejšie, ako keď si všetku pozornosť pre seba ukradne veľká a príliš nápadná sedačka.

PÁČIA SA VÁM NAŠE SEDAČKY? VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY. Vyber Sedacky Beta 


Späť