ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Pánske jazdy so športom pred telkou. Ako si muž vyberá sedačku?

4. 9. 2015

Pánske jazdy so športom pred telkou. Ako si muž vyberá sedačku?

I keď muži nechávajú nákupy zväčša na ženy, niekedy sa im ani oni nevyhnú. Najmä ak si zariaďujú svoje vlastné bývanie. Vtedy je potrebné aspoň na chvíľu odložiť nechuť nakupovať a začať sa obzerať po tom správnom interiérom zariadení. Pre mužov je okrem postele najdôležitejším nábytkom sedačka. Veď kde inde by mohli hodiny sedieť či ležať pri sledovaní obľúbených športových prenosov, ak nie na gauči v obývačke. Podľa akých kritérií si muži vyberajú sedačky?

Ležanie na gauči v maximálnom pohodlí

Veľmi dôležité sú určite rozmery a tvar sedačky. Ideálne je, ak sedačka umožňuje ležanie vo vystretej polohe, čo znamená, že jej dĺžka by mala byť približne rovná výške postavy. Oddych pri televízií bude aj vďaka tomu veľmi pohodlný. Medzi tvarmi sedačiek sú jednoznačne populárne rohové sedačky, ktoré dokážu lepšie zužitkovať dostupný priestor a navyše, ponúkajú dostatok miesta na sedenie aj pre prípadné návštevy či priateľov počas rozličných osláv. Praktické sú aj riešenia sedačiek, ktoré namiesto časti operadla obsahujú spevnenú plochu tvorenú najmä drevom. Tá poslúži napríklad ako šikovné miesto na odloženie občerstvenia.

Jednoduchý, no funkčný dizajn sedačiek

Mužom príliš neimponujú zložité dizajny sedačiek plné rozličných vzorov, záhybov, iných foriem zdobenia a s množstvom dekoračných vankúšikov. Naopak, zvyčajne sú uprednostňované sedačky s jednoduchým, strohým, no funkčným dizajnom. To odzrkadľuje aj nároky chlapov na interiér, ktorý zväčša neobsahuje nič iné, len to, čo skutočne potrebujú. Medzi farbami jasne dominujú tmavšie odtiene, na ktorých na prvý pohľad nevidno každú špinku.

 

 Ako si muz vybera sedacku - blog - SedackyBeta

Muži si zväčša potrpia na kvalitné materiály

Niektoré dizajnové záležitosti sú mužom viac-menej ukradnuté, no to, na čom si dá väčšina záležať, sú materiály. Tie musia spĺňať náročné kritéria na odolnosť a životnosť. Ideálne je, ak nie sú náchylné na rýchle opotrebovanie a dokážu bravúrne zvládať aj drobné nehody, kedy je sedačka znečistená. Mužom preto môže vyhovovať koža, koženka ale aj niektoré tkaniny, ktoré tak rýchlo nevsakujú vodu.

 

Nároky každého muža sa líšia, no všetci majú jedno spoločné – hľadajú tú najpohodlnejšiu sedačku, ktorá im padne do oka ako prvá. A tú môžu nájsť aj v našej ponuke.


NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

 Späť