ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Čím sú výnimočné tieto 4

18. 3. 2018

Čím sú výnimočné tieto 4

Nie je sedačka ako sedačka. Sedacia súprava - „oáza“ domáceho oddychu, centrum gaučovania s rodinou či známymi – by mala vyhovovať preferenciám jej užívateľov do detailu. Aby sme splnili očakávania každého jednotlivca/rodiny, vyrábame sedačky, z ktorých si tú svoju vyberie každý. V dnešnom článku vám prezradíme niečo o výnimočnosti štyroch moderných sedacích súprav z našej ponuky, ktoré patria k top favoritom našich spokojných zákazníkov.

 sedacia-suprava-lambda-sedacky-beta

Sedačka Lambda

Výnimočnosť tejto sedacej súpravy spočíva v najvyššej výške sedu. Tento parameter si pochvaľujú vysokí ľudia, ale tiež ľudia starší, ktorým sa vďaka tejto vlastnosti omnoho lepšie vstáva. Komfort sedacej súpravy Lambda umocňuje prítomnosť záhlavníkov, ktoré poskytujú možnosť pohodlne si oprieť hlavu.

Vyhotovenie Lambdy je skutočne variabilné, a tak si tú svoju vyberú menšie aj väčšie rodiny, fanúšikovia rohových aj U-čkových sedačiek, a myslíme aj na tých, ktorí využívajú taburetku, alebo preferujú relax v kresle. 10 centimetrov vysoké nohy predstavujú výhodu pri podlahovom kúrení a nebudú prekážať robotickým vysávačom. Materiál, farba a tvar vyhotovenia sa, samozrejme, odvíjajú od preferencií zákazníka.

Lambdu ocenia tí z vás, ktorí zvažujú kúpu rozťahovacej sedacej súpravy s úložným priestorom a vsádzajú na jednoduchosť hranatého dizajnu. Modernosť podčiarknete dvojfarebným stvárnením a praktickosť sedacej súpravy objavíte v možnosti odnímať opierkové matrace. Vyššia podrúčka zabezpečuje pohodlné podopieranie pre všetkých fanúšikov kvalitného gaučingu.  

 

 sedacia-suprava-betany-sedacky-beta

Sedačka Betany

Betany je špecifická stredne tvrdým sedením a mäkším opieraním. Milovníci sedačkového pohodlia ocenia drevenú dosku na otomane (leňoške) vo voliteľnej farbe, ktorá poskytuje priestor na odloženie kávy a pochutín pri návšteve alebo rodinnom vysedávaní.

Betany je moderná sedacia súprava s možnosťou odnímať opierkové matrace a vyhotovenia so záhlavníkmi pre ešte väčší komfort. Vyššie 7 centimetrové nohy zabezpečujú jednoduchý prístup pri umývaní či vysávaní a hĺbka a výška sedu sedačky je vhodná aj pre nižších ľudí.

Rozťahovacia súprava Betany s úložným priestorom je z hľadiska rozmeru a tvaru variabilná rovnako ako Lambda. Vyrobíme vám ju v 2sede, 3sede, v tvare U-čka alebo rohovom prevedení. Nižšia podrúčka je, na rozdiel od Lambdy, vhodná pre tých, ktorí si radi poležia a vďaka mierne zaobleným tvarom sa dizajnovo hodí k modernému, ale aj klasickému nábytku.

 sedacia-suprava-galaxy-1-sedacky-beta

Sedačka Galaxy1

Galaxy1 ocenia tí zo zákazníkov, ktorí, napr. kvôli deťom, nepreferujú matrace a vankúše. Jednoduchosť a hranaté tvary sa spájajú, aby vytvorili nadčasový dizajn modernej sedačky s pevnými opierkamipolohovateľnými záhlavníkmi pre pohodlné opieranie chrbta.

Fanúšikovia ležania na sedačke pri pozeraní televízie ocenia nižšie položené, široké podrúčky. Variabilita pri výbere tvarového a farebného vyhotovenia je samozrejmosťou, rovnako ako možnosť rozťahovania a prítomnosť úložného priestoru.

 sedacia-suprava-eta2-sedacky-beta

Sedačka Eta2

V prípade, že preferujete rovnaké vlastnosti, akými disponuje jedna z našich najpredávanejších sedačiek (Galaxy1), ale vsadili by ste na nižšie opieranie bez záhlavníkov, máme pre vás sedačku Eta2, ktorá opticky nezaberá toľko priestoru ako Galaxy1. 

Pre ktorú by ste sa rozhodli vy?

Vyber Sedacky Beta


Späť