ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Inšpirácie pre vianočné zariadenie bytu: Doplnky sú rozhodujúce

4. 12. 2016

Inšpirácie pre vianočné zariadenie bytu: Doplnky sú rozhodujúce

Vianoce sú za dverami, adventné obdobie už začalo a v našich domácnostiach to čoskoro bude aj tak vyzerať. Pečenie medovníkov ešte chvíľu počká, ale vianočné dekorácie už pokojne môžete vytiahnuť zo skrine. Alebo si urobte nové. Vianočné doplnky a zariadenie bytu dokážu spoľahlivo navodiť sviatočnú atmosféru. Uveďme si zopár tých najčastejších dekorácii, ktoré neomylne prezradia, že Vianoce sú opäť raz tu.

 

Vianočný veniec

Jeden z najtypickejších symbolov Vianoc. Kto ho nemá zavesený na dverách, ako keby zabudol, že Vianoce vôbec sú. Môžete si ho kúpiť, ale viac vás bude tešiť, ak si ho vyrobíte sami. Nemusí byť vytvorený len z čečiny so šiškami. V prípade, že sa vám žiada trochu originality, existuje mnoho iných alternatív. Napadlo vám napríklad vytvoriť veniec z korkových zátok? Ak neholdujete vínu a toľko korku nemáte, čo tak napríklad veniec z vianočných gúľ? Alebo z papierových kvetov? Všetko, čo potrebujete, je trocha fantázie, čas, lepidlo, nožnice a šikovné ruky.

 

inšpirácie na zariadenie bytu_veniec 

Čo poviete na takýto korkový veniec? zdroj: pinterest.com 

 

Rozžiarte si domácnosť

Svetlá, svetlá, svetlá. Vianoce sú aj sviatkom svetiel. Svetlá na stromčeku, svetelné reťaze pred domom, svietnik v okne. Inšpirácie na zariadenie bytu v čase Vianoc sú často plné svetiel. A nekončia sa len pri obmotaní balkónového zábradlia svetelnou reťazou. Tie sa dajú využiť aj v interiéri. Dajú sa pripevniť na strop, aby imitovali hviezdnu oblohu alebo ich pripevniť v detskej izbe na stenu v tvare stromčeka. Samozrejme, nezabudnite na svietnik v okne. Ak nechcete riskovať podpálenie záclon, postačí aj elektrický. 

 

Inšpirácie na zariadenie bytu_stromček 

Stromček zo svetiel je ideálny do detskej izby, zdroj: brit.co 

 

Nalaďte sa vianočne

Premeňte aj bežné zariadenie bytu na sviatočné. Čo máme na mysli? Väčšina z vás si pravdepodobne s príchodom adventu vymení obrus na jedálenskom stole za nejaký s vianočným vzorom. Správne, ale nemusí to ostať len pri obruse. Môžete do sviatočného obliecť aj vankúše, ktoré máte v obývačke na sedačke alebo zavesiť záclony so zvončekmi a sviečkami. 

 

Inšpirácie na zariadenie bytu_vankúše 

Prezlečte vankúše v obývačke do vianočného, zdroj: homedesigns99.com 

 

Betlehem alebo Santa so sobmi

Vyskúšajte si Vianoce sprítomniť aj postavami, ktoré ich symbolizujú. Čo tak čoraz populárnejšie postavičky vianočných sobov? Môžete si ich zaobstarať aj so saňami a Santom. Ak máte radšej našu verziu Vianoc s Ježiškom, aj Betlehem pekne vynikne vo vašej obývačke.

Zariadenie bytu dokáže urobiť divy. Práve doplnkami dokážeme vytvoriť požadovanú atmosféru – romantickú, sviatočnú alebo pohodovú. Inšpirácie na vianočné zariadenie bytu sa dajú nájsť kdekoľvek, pričom vlastná fantázia ostáva jedným z najlepších zdrojov. Dbajte najmä na to, aby bola atmosféra u vás doma šťastná a veselá

NEWSLETTER          

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.          


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta


Späť