ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Kvalitné postele a matrace nielen pre dobrý a zdravý spánok

25. 1. 2016

Kvalitné postele a matrace nielen pre dobrý a zdravý spánok

Plnohodnotný spánok je pre náš život obzvlášť dôležitý. Regeneruje naše telo a nabíja nás energiou, ktorú nevyhnutne potrebujeme do ďalšieho dňa. No to len v prípade, ak spíme na naozaj kvalitnom lôžku. Aj preto by sme si mali dopriať posteľ v kombinácií s vhodným matracom, ktoré nám spolu poskytnú len tie najlepšie podmienky na spánok. Nehovoriac, že v posteli trávime až tretinu našich životov.

Čalúnené postele vytvoria pohodlie počas spánku, ale aj pri iných formách relaxu

kvalitne%20postele%20a%20matrace_03

Základnou vlastnosťou kvalitnej postele by mala byť výborná stabilita. Tá totiž vytvorí základ pre matrac, ktorý tak bude môcť optimálne rozložiť váhu človeka na celú jeho plochu. Je preto nesmierne dôležité, aby bola posteľ vyrobená z odolných materiálov spojených prvotriednym kovaním. Výbornou pridanou hodnotou je aj vysoká pohodlnosť v akejkoľvek polohe tela. Bežné postele, ktoré tvorí len drevený či kovový rám, nám ju poskytujú len pri ležaní, a aj to vďaka správnemu matracu. V posteli si však chceme často aj prečítať knihu či pozrieť dobrý film. Ocenili by sme teda aj pohodlie pri sedení. To vám na naozaj vysokej úrovni poskytnú čalúnené postele. Vaša chrbtica bude mať vďaka nim mäkkú a príjemnú opierku, ktorá vám zabezpečí komfort aj pri iných formách oddychu, než je spánok.

Dôležité sú výborné funkčné vlastnosti matracov a najmä správna tvrdosť

Kvalitné postele a matrace

Žiadna posteľ by si nevystačila bez matracu. Práve kombináciou s ním získava svoju kvalitu, alebo naopak, jej matrac na kvalite výrazne uberá. Výber matracu nehodno podceniť, pretože jeho nevhodným prevedením výrazne utrpí vaša pohoda, nálada a najmä zdravie. Sami musíte vedieť, aký charakter lôžka preferujete a na základe vašich nárokov si zvoliť to správne prevedenie. Dnes patria medzi veľmi moderné a najmä funkčné materiály na výrobu matracov rozličné formy pien. Tie výborné regulujú telesnú teplotu, dokážu odvádzať vlhkosť a zabraňujú množeniu mikroorganizmov v matracoch. Penové matrace sú dostupné vo viacerých stupňoch tvrdosti, preto si medzi nimi nájdu ten ideálny priaznivci mäkkých, ako aj tvrdých lôžok.

Pohodlné čalúnené postele ako aj kvalitné penové matrace ideálne do vzájomnej kombinácie nájdete aj v predajniach Sedačky Beta.


NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybetaSpäť