ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Najlepšia látka na sedačku

17. 5. 2018

Najlepšia látka na sedačku

Často sa nás zákazníci v predajniach pýtajú, ktorá látka na sedačku je najlepšia. Požadujú „len kvalitnú látku“, „takú čo vydrží“ alebo niektorí si rovno pýtajú „tú najdrahšiu“. V tomto článku sa vám to pokúsime trochu objasniť a pomôcť vám pri výbere správneho poťahu.

ROZDELENIE PODĽA CENY

Naša ponuka poťahových materiálov je naozaj široká. Máme približne 100 rozličných poťahových materiálov, z ktorých každý je v rôznych farbách. Rozdelené sú do piatich cenových kategórií, od cenovo najvýhodnejších po tie najluxusnejšie – Basic, Classic, Premium, Exclusive, osobitnú kategóriu tvorí koža. V prvých štyroch kategóriách sa nachádzajú látky a koženky, zväčša európskej produkcie, najmä z Talianska a Španielska. 

KVALITA LÁTOK

Poťahové látky zaradené do našej ponuky si starostlivo vyberáme. Spĺňajú kvalitatívne parametre ako sú vysoká oderuodolnosť (Martindale), vyššia hustota, stálosť na svetle a iné. Výber prispôsobujeme aj požiadavkám našich zákazníkov, ktorí požadujú najmä látky nenáročné na údržbu a v poslednej dobe sme zaznamenali aj zvýšený dopyt po látkach odolným voči zvieratkám.

aquaclean_macka 

SPRÁVNY VÝBER

Nedá sa jednoznačne určiť ktorá látka je tá „naj“. Ak je sused s ňou spokojný, neznamená to, že budete aj vy. Poďme si teda priblížiť čo je pre vás dôležité a na čo sa pri výbere zamerať.

  • Keď máte malé deti, zvyknete jesť a piť na sedačke alebo ak túžite po svetlej sedačke, budú pre vás vhodné látky odolné voči tekutinám alebo iným nečistotám, ktoré sa dajú ľahko vyčistiť, zväčša len pomocou papierovej utierky a čistej vody. Sú to látky z kolekcií AquaClean, Easy Clean, Efficiency, Exclusive by Mikrotex, Glam, Interior, Italvelluti, Toccare a iné. Nájdete ich vo všetkých cenových skupinách látok.
  •  V prípade domácich zvieratiek v byte, najmä tých, čo si radi hovejú na gauči, sa zamerajte na kolekciu AquaClean Pes-Mačka. Látky v tejto kolekcii majú hladký povrch, ktorý chráni pred poškriabaním, sú antistatické, teda nezachytávajú sa na ne chlpy a navyše, ako všetky látky AquaClean, sa jednoduchou čistia iba vodou. Ak však skôr preferujete štruktúrované poťahy, pozrite si látku Divine od Efficiency, španielsky výrobca na ňu poskytuje 5-ročnú záruku.
  • Na sedacie súpravy určené pre náročné použitie vo verejných priestoroch sú vhodné látky s veľmi vysokou odolnosťou voči oderu, nad 100.000 Martindale. Nájdete ich rovnako ako v skupine Basic, tak aj vo vyšších cenových kategóriách. Jednou z najobľúbenejších je Carabu - AquaClean.
  • Pre milovníkov prírody máme tiež dobré správy. V našej ponuke nájdete poťahové materiály, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, neobsahujú zdraviu škodlivé látky a ťažké kovy. Patria sem napr. látky z kolekcií AquaClean, Easy Clean, Efficiency, Italvelluti. Trocha prírody do bytu by vám zasa mohla vniesť látka Puento od Toccare, ktorá je vyrobená z 85% bavlny.

Navštívte niektorú z našich predajní, nájdete tu kompletnú ponuku poťahových látok a náš odborne vyškolený personál vám rád pomôže s výberom.

NEWSLETTER      

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.      


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta


Späť