ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Nedeľné rána

11. 5. 2015

Nedeľné rána

cJe to deň oddychu, relaxu a leňošenia.

Na to, aby sa rodina cítila ako v bavlnke, vplýva nielen správna sedačka, ale aj farebné ladenie s celým priestorom a veľkosť sedačky. Ako si teda vybrať správnu farbu a prežívať tak pokojné a harmonické nedeľné rána?

Zabudnite na predsudky

Potrebujete si zlepšiť náladu alebo nebyť pod stresom? Zladenie farieb má na naše vnútorné pocity veľký vplyv a preto je možné, že za vašu nervozitu môže aj zle vybraná farba sedačky či stien v obývačke. Nebojte sa experimentovať a čarujte s farbami. Spájajte zdanlivo nespojiteľné a pozorujte, ako na vás pôsobí táto zmena.

Veľmi príjemne pôsobí kombinácia žltých stien a hnedej sedačky, ale aj steny tmavých odtieňov a svetlé farby sedačiek. Kontrasty robia divy, experimentuje, pohrajte sa s farbami a buďte sami sebou.

Veľké či malé sedačky?

 Nedelne_rana_blog_sedackybeta

Ak máte veľkú rodinu, nie je nič lepšie ako sedačky, ktoré svojou veľkosťou potešia všetkých členov rodiny. Nemusíte sa tak trápiť, ako návštevu usadíte. Veď komu by sa nepáčilo, keď sa nemusí tlačiť a môže si tak oddýchnuť aj na návšteve.

Priestranné sedačky sa však nehodia do každej izby. Dbajte na to, aby bola izba dostatočne veľká a priestranná sedačka tak nepôsobila príliš robustne. Malé sedačky sa hodia do izieb, ktorých rozmery sú menšie. Tieto sedačky dokážu vytvoriť teplú atmosféru domova a slúžia výborne, ak nemáte veľa členov rodiny.


NEWSLETTER      

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.      


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta Späť