ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Ovplyvňuje nás okolie pri správnom výbere?

8. 4. 2015

Ovplyvňuje nás okolie pri správnom výbere?

Nachádzate sa v rozhodovacom procese a premýšľate nad tým, ktorá sedačka by sa vám hodila viac. Bolí vás už z toho hlava, lebo vám kolegyňa radí, aby ste sa dali na provensálsky štýl, vášmu manželovi sa páči klasická sedačka z kože a podľa telefonátov vašej svokry by ste mali rozhodne trvať na rozkladacej sedačke.

Vy viete dobre, čo tým svokra naznačuje, a tak rozkladaciu sedačku rázne zamietate. Čo však s provensálskym štýlom a klasickou sedačkou z kože? Ovplyvňuje nás okolie pri správnom výbere sedačky?

 nenech_sa_ovplivnit_img_01

 

Štýly sa nosia

Teraz je to moderné, budeš ako v Taliansku, i keď budeš v Jamníku,“ rozpráva vám kolegyňa a vy sa priznávate, že sa vám tento štýl páči.

Lenže nová sedačka nebude stačiť k provensálskemu štýlu. Potrebovali by ste k tomu aj skrinky, komodu, novú podlahu, veľa kvetov a taliansky slovník. A tak vám manžel hovorí o pohodlnom pozeraní futbalu na klasickej sedačke z kože. Zdá sa vám to ako dobrý nápad, ale čo váš oddych a relax?

 

 nenech_sa_ovplivnit_img_02

Počúvajte svoj vkus

Ono je to už raz tak, že chceme to, čo sme už niekde videli. To, čo nás zaujalo a na čo ste nezabudli. V rôznych reláciách o bývaní či časopisoch nájdete množstvo tipov na najmodernejšie sedačky, ktoré aktuálne letia svetom. Ovplyvňuje nás každý názor, netreba však zabúdať na ten svoj. Nezabúdajte na svoj vkus, ktorý máte vypestovaný. Ak sa vašej kolegyni páči provensálsky štýl, ešte to neznamená, že sa musí aj vám.

O kúpe novej sedačky rozhodujete vy a vaša rodina, skúste nájsť kompromisné riešenie, ktoré nepoteší len vás, ale aj ostatných členov rodiny. Ak dáte hlavy dokopy, určite prídete na niečo zaujímavé a cenovo výhodné a vyberiete sedačku, ktorá bude nielen šperkom vašej domácnosti, ale aj pohodlným každodenným spoločníkom.


NEWSLETTER      

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.      


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

 Späť