ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Pohodlie či elegancia. Čo letí vo svete?

11. 5. 2015

Pohodlie či elegancia. Čo letí vo svete?

Poznáte ten pocit, keď prídete domov uťahaní z práce a jediné čo potrebujete, je relax na vašej obľúbenej sedačke? Sedačka sa v dnešnej dobe stala nielen pohodlným spoločníkom, ale patrí k našim každodenným rituálom pri relaxe a oddychu. To práve ona víta vašich priateľov či rodinu a stala sa dôležitým bytovým doplnkom. Aké sú však trendy vo svete?

Príroda naša každodenná

Návrat k prírode sa v dnešnej dobe veľmi nosí. Ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi prírodné materiály, určite sa do vašej ekodomácnosti budú hodiť sedačky, ktoré nebudú škodiť prírode a rozhodne nebudú škodiť vám. Veľmi trendy sú zemité farby, ale aj sedačky, ktoré sa ľahko čistia.

Návrat k minulým časom

Pohodlie_ci_elegancia_blog_sedackybeta 

Pamätáte sa na široké sukne, podkolienky a mužov, ktorí tancovali swing? Retro štýl je späť a je viac trendy než kedykoľvek predtým. Bláznivé farby, veľké guličky či pásiky. Potlače, ktoré vás rozveselia a i vďaka nim sa budete tešiť domov. Skrátka, dovolené je všetko, čo vás rozveselí a unesie do sveta pop artu.

Odlišnosti sú in

Pohodlie_ci_elegancia_blog_sedackybeta 

Prestali vás už baviť sedačky, ktoré nájdete na každej návšteve vašich priateľov? Vo svete sa nosia dizajnérske kúsky, skvosty, ktoré často ako sedačky ani nevyzerajú. Majú rôzne tvary a čím sú čudnejšie, tým viac ich ľudia chcú mať doma. A tak sa vo vašej obývačke môže objaviť sedačka v tvare krokodíla či oceánu.

Pohodlie či elegancia?  

Ak ste milovníkmi elegancie, ale zároveň aj pohody, máme pre vás dobrú správu. To je to pravé orechové, po čom siahajú poprední dizajnéri. Vo svete je ešte stále v popredí elegantná klasika, ktorá si zakladá na pohodlí. Veľmi obľúbené sú sedačky s multifunkčným využitím, ktoré sa môžu rozťahovať, a tak umožnia odpočinok aj poležiačky. Trendy sú teplé farby, kvalitné poťahové látky a dôsledné spracovanie.


NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

 Späť