ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Posteľ i stolík z masívu: Takto zachováte prirodzený vzhľad spálne

6. 11. 2016

Posteľ i stolík z masívu: Takto zachováte prirodzený vzhľad spálne

Hoci je obývačka miestom, kde väčšinou prijímame svoje návštevy a preto chceme, aby pôsobila čo najreprezentatívnejšie, neznamená to, že ostatné miestnosti v dome by mali, čo sa našej starostlivosti týka, zaostávať. Obzvlášť spálňa si zaslúži špeciálnu pozornosť.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že v nej netrávime až tak veľa času a preto nemusí byť nijako výnimočne zariadená. Nie je to úplne tak. Keď si uvedomíme, že človek tretinu života prespí a okrem spánku je spálňa miestom aj iných príjemných, intímnych a oddychových chvíľ, dôjde nám, že práve spálňa by mala byť čo najútulnejšia

 

Manželská posteľ z masívu 

Manželská posteľ z masívu pôsobí rozľahlo a útulne, zdroj: pinterest.com

 

Cíťte sa prirodzene

Najdôležitejšie je, aby ste sa cítili prirodzene a útulne. Darmo budete mať drahý nábytok a plazmovú televíziu na stene, ak máte pocit, že sa v miestnosti necítite úplne vo svojej koži. Jedným zo spôsobov je zvoliť prírodný alebo prirodzený štýl spálne. Manželská posteľ z masívu je skvelá voľba. Pôsobí pevne a rozľahlo a človek má pri pohľade na ňu chuť sa ihneď zababušiť pod paplón alebo perinu. 

 

Nočný stolík z masívu 

Nočný stolík poskytne dostatok priestoru na odloženie vecí, zdroj: 4living.co.uk 

 

Nie je to len o posteli

Spálňa, to nie je len posteľ, aj keď treba priznať, že posteľ väčšinou tvorí ústredný kus nábytku v celej miestnosti a tým ju aj najviac ovplyvňuje. Ak zvolíme manželskú posteľ z masívu, ktorá výrazne zasahuje do dizajnu miestnosti, ostatné kusy nábytku by sme jej mali prispôsobiť. Stolík z masívu na každú stranu postele rozľahlý a masívny vzhľad postele len zvýrazni a poskytne dostatok priestoru na lampičku, na odloženie okuliarov, mobilného telefónu alebo knihy. 

 

Nábytok z masívu 

Krásna kolekcia nábytku z masívu, zdroj: sancarlosimports.com 

 

A čo ešte?

K manželskej posteli a stolíku z masívu by sme mohli ešte pridať skriňu. Priestranná, možno aj dobovo pôsobiaca skriňa poskytne dostatok priestoru na oblečenie aj ukrytie vianočných darčekov. Nezabudnite ani na podlahu. Nemusíte mať historické drevené parkety, postačí aj laminátová podlaha s dreveným vzorom, ktorá doplní vyššie zmienené kusy nábytku. 

 

Nábytok z masívu 

Aj izby s rustikálnym nádychom využívajú nábytok z masívu, zdroj: houzz.com 

 

Takto zariadená spálňa bude pôsobiť teplým a útulným dojmom, v ktorom sa budete cítiť príjemne a skvelo si v nej oddýchnete. Samozrejme, je to len jedna z mnohých možností, ako si spálňu zaradiť a ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Nikto ale nemôže uprieť naturálne zariadenej spálni istý šarm. S veľkými oknami, ktoré prepúšťajú dostatok denného svetla a zelenými záclonami alebo závesmi, ktoré budú ladiť s manželskou posteľou z masívu, to bude izba ako z katalógu.

NEWSLETTER          

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.          


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta


Späť