ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Pozerajte sa na výber sedačky očami detí

7. 4. 2015

Pozerajte sa na výber sedačky očami detí

Poznáte ten pocit, keď máte presnú predstavu toho, ako bude vaša sedačka vyzerať a v obchode začne vaše dieťa rázne a jasne dávať najavo, že možno nemáte vkus? Tak ako ste sa vyvíjali vy, tak sa vyvíja vaše dieťa a mení vkus podľa toho, čo je pre neho prioritné.  Vráťme sa teda späť. Ako by vyzerali sedačky vášho detstva?


Pestrofarebný svet


Ak by ste mali osem rokov, páčila by sa vám pestrofarebná sedačka. Bola by vašim priestorom na hranie, ale i dôverným priateľom. Občas by sa premenila na more, na ktorom pláva veľká kapitánska loď, inokedy zas na lúku plnú zvierat. Nebola by to len taká obyčajná sedačka. Bola by čarovná a plná fantázie. Hravá, plná farieb a určite aj kúzel.

 

Romantická ružová

Ak by ste mali pätnásť rokov, detskú izbu by ste už nenazývali detskou. Pripadalo by vám to trápne, presne ako všetko ostatné. Pretože slovo trápne by bolo najviac používaným slovom vo vašom slovníku. Ako mladá dáma by ste túžili po romantickej sedačke, ktorá by bola vašim každodenným spoločníkom. Na nej by ste si písali do denníka všetky svoje tajné priania a vykecávali so spolužiačkou o Adamovi z Béčky. Páčila by sa vám ružová sedačka z textílie, ktorá by mala menšie rozmery a do detskej izby, ktorá by už nebola detskou, by sa hodila dokonale. 


Kamarátka sedačka


Blog Sedackybeta

 

Ak by ste mali dvadsaťtri rokov, z detskej izby by sa stala izba študentská. Vaša izba je váš chrám. Rodičia vám klopú na dvere a pýtajú sa vás, či môžu vstúpiť, a vy ako kráľ rozhodujete. Vaša sedačka sa stala aj vašou posteľou. Väčšinou by ste ju mali rozloženú, lebo ráno nikdy nestíhate a večer príde frajerka. Periny si ukladáte do úložného priestoru iba vtedy, ak sa vám chce. Vaša sedačka je vaša kamoška. Väčšinou sa na nej učíte, jete, spíte a meditujete.
Je z ľahko umývateľného materiálu AquaClean a milujete ju rovnako ako svoj život.


NEWSLETTER      

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.      


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

  Späť