ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Pozrite si štýlové sedačky a obývačky našich zákazníkov

7. 9. 2018

Pozrite si štýlové sedačky a obývačky našich zákazníkov

Tento týždenný príspevok na našom blogu je istým spôsobom špeciálny. Rozhodli sme sa ho totiž venovať vám, našim zákazníkom. To, že  si kupujete naše sedačky, najviac svedčí o kvalite našich výrobkov a služieb. Preto sme sa rozhodli vybrať niekoľko fotiek štýlových sedačiek našich zákazníkov a podeliť sa o ne v tomto článku.

 

Niektorí vsadili na osvedčené farby

Páči sa nám, že na fotkách, ktoré nám posielate, je široké zastúpenie modelov aj farebných prevedení. Niektorí z vás vsadili na osvedčené klasiky a neutrálne farby, ktoré prirodzene zapadajú do ich obývačiek. 

 

štýlové sedačky_betany 

 

Sedačka Betany v jednoduchom sivom prevedení vhodným spôsobom vyplnila roh miestnosti. Jej nevtieravá farba akurátne pasuje k jednoducho a elegantne riešenej miestnosti – biele steny a podlaha s dreveným vzorom a čiernym štýlovým stolíkom vytvárajú pre sedačku ideálne prostredie. Páči sa nám červený vankúš ladiaci s črepníkom uprostred stola – jednoduchý, ale šikovný nápad oživujúci celkový dojem z obývačky. 

 

štýlové sedačky_galaxy 2 

 

Podobný prípad, ako pri predchádzajúcej fotografii. Sedačka Galaxy 1 ladí so zvyškom miestnosti. Čierny stolík z predchádzajúcej fotky nahradil biely, ale výsledný dojem je podobný. Opäť musíme vyzdvihnúť žlté vankúšiky ladiace s kytičkou na stolíku. Práve tieto detaily dodávajú obývačke naozajstný šmrnc. 

 

štýlové sedačky_galaxy 2 

 

A ďalší je obľúbený model Galaxy 2. Celá miestnosť – spojená obývačka s kuchyňou - pôsobí naozaj nádherne. Sivá neutrálna sedačka do nej zapadá viac ako dobre, a drobnosti, ako sú zladené vankúše s kobercom a mištičkami na stolíku v obývačke a v kuchyni, ju privádzajú do dokonalosti. Páči sa nám aj, že je miestnosť bohato presvetlená a nemôžeme nespomenúť aj zaujímavú poschodovú policu na knihy. Tieto tri príklady (a množstvo ďalších, ktoré sme od vás dostali) živo dokazujú, že štýlové sedačky môžu byť farebne nenápadné a jednoduché a vhodne zariadená obývačka ich nechá vyniknúť. 

 

Niektorí zvolili živšie farby

Našli sa medzi vami aj takí, ktorí si povedali, že ich obývačka by chcela nejako oživiť a svoju sedačku tomuto nápadu prispôsobili. Štýlové sedačky rôznych farieb sa aj vďaka nám nachádzajú v mnohých slovenských obývačkách. Tu je niekoľko z nich: 

 

štýlové sedačky_adam 

 

Sedačka Adam vo výraznom vínovočervenom prevedení veľmi pekne zapasovala do vyfotenej miestnosti a stala sa jej ústredným prvkom. Takúto sedačku si každý všimne na prvý pohľad a sme si istí, že ju nikto nezabudne pochváliť. V kombinácii so zeleným kobercom, stenou a vankúšikmi vytvára veľmi pozitívny a útulný dojem. 

 

štýlové sedačky_malibu 

 

štýlové sedačky_lambda 

 

Na hornej fotografii vidíme model Malibu a na dolnej Lambda. Obe obývačky sú zariadené sedačkami v tvare U, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre väčšie rodiny alebo návštevy. Takisto sú obe výrazne zladené v zelenej farbe – okrem sedačiek aj závesy na oknách, koberec alebo steny. Horná obývačka má podľa fotografie dostatok prirodzeného svetla, tá spodná je príjemne osvetlená lampami na stene. Sme radi, že naše štýlové sedačky tvoria vo vašich domácnostiach také výrazné dizajnové prvky

 

štýlové sedačky_galaxy 1 

 

Ďalšia Galaxy 1 vo výraznej farbe. Fialová farba sedačky pasuje k stene a parádne dopĺňa moderne pôsobiacu obývačku. Elegantná podlaha a množstvo svetla z okien dodávajú obývačke aktuálny vzhľad a netradičná a odvážna farba steny a sedačky zaujmú na prvý pohľad. Páči sa nám, keď sa ľudia neboja používať výrazné farby.

Fotky obývačiek, ktoré sme vám práve ukázali, rovnako ako množstvo iných, ktoré sa do tohto článku nezmestili, dokazujú, že štýlové sedačky majú na Slovensku bohaté zastúpenie. Sme radi, že využívate naše služby a kupujete si naše produkty. Sľubujeme vám, že sa do budúcna budeme len a len zlepšovať a dúfame, že dostaneme ešte množstvo fotiek s našimi sedačkami vo vašich obývačkách.   

PÁČIA SA VÁM NAŠE SEDAČKY? VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY. Vyber Sedacky Beta 


Späť