ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JÚNOVÉ  ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 4.JÚNA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Prečo podporovať slovenskú výrobu?

19. 1. 2016

Prečo podporovať slovenskú výrobu?

Jedným z hlavných cieľov každého obyvateľa našej krajiny by malo byť rozvíjanie Slovenska. Nepotrebujete na to vynakladať obrovskú námahu, len zmeniť svoj prístup napríklad pri výbere tovarov. Kúpou čisto slovenských výrobkov totiž aj vy podporujete celý proces lokálneho hospodárstva, a to na všetkých jeho úrovniach. Nehovoriac o tom, že slovenské výrobky od renomovaných výrobcov sú synonymom tej najvyššej kvality.

Kúpou slovenských výrobkov k zlepšeniu ekonomickej a sociálnej situácie

Za každým výrobkom sa skrýva celý reťazec úkonov a služieb, ktorý sa jeho kúpou rozhýbe. Prácu tak získajú desiatky až stovky zamestnancov pracujúcich v dodávateľských firmách, doprave, u samotného výrobcu či v obchodoch, kde sa daný výrobok predáva. Kúpou slovenských tovarov naštartujete uvedený reťazec vo vašej domovskej krajine, nie v inom štáte, a aj svojou malou snahou tak prispejete k jej postupnému rozvíjaniu. Stačí teda len zmeniť svoj prístup v oblasti nakupovania a preferovaním slovenských výrobcov sa tak môžete zaslúžiť na zlepšovaní ekonomickej a sociálnej situácie na Slovensku.

Vysoká kvalita tovarov s označením „slovenské“

 Preco podporit Slovenke vyrobky - Blog - Sedačky Beta

Druhým hlavným dôvodom, prečo podporovať slovenských výrobcov kúpou slovenských výrobkov, je ich vysoká kvalita. Túto výhodu pocítite aj vy sami, keďže si zakúpený tovar vyprodukovaný na Slovensku budete môcť užívať plnohodnotnejšie a dlhodobejšie, než jeho lacnejšiu alternatívu zo zahraničných trhov. Kvalita slovenských výrobkov od preverených spoločností je vo všeobecnosti vyššia a mnohé z nich ju práve označením „slovenské“ garantujú.

 

Aj Sedačky Beta produkujú svoje výrobky vo vlastnej dielni na Slovensku a zo surovín od slovenských dodávateľov. Navyše, s maximálnou precíznosťou pri výrobe, s cieľom naplniť očakávania aj tých najnáročnejších klientov, a zároveň aby kvalita sedačiek, postelí a iných tovarov odzrkadľovala hrdé označenie slovenský výrobok. Podporte nás preto aj vy ako slovenského výrobcu reprezentujúceho vysokú kvalitu, navštívte jednu z našich predajní a vyberte si v nej sedačku, posteľ či iné zariadenie do vášho interiéru.


NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybetaSpäť