ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Sedacie súpravy do každého ročného obdobia

9. 3. 2018

Sedacie súpravy do každého ročného obdobia

Leto, jeseň, zima či jar, mnohí z nás jednoducho obľubujú vyparádiť našu obývačku podľa meniacich sa ročných období. Dobre vieme, že to, čo sa perfektne hodí v zime, nemusí nutne fungovať aj v letných mesiacoch. Každé z ročných období nesie v sebe istú osobitosť, prípadne nedostatok, ktoré vhodnou kombináciou bytových doplnkov a farieb, zvýrazníme alebo doplníme.

Leto

Každý skúsený interiérový štylista bude súhlasiť s názorom, že v horúcich letných mesiacoch naša obývačka privíta priedušné vlákna ako háčky, bavlnu alebo hesián, aby dodali tomuto miestu ľahkosť a ležérnosť. Takéto naturálne materiály v nás evokujú pocity, akoby sme sa ocitli niekde na pobreží či na inom kúzelnom mieste pod šírym nebom. Prírodné a exteriérové materiály, dominujúce našej sedacej súprave a jej blízkemu okoliu, sa budú lahodne dopĺňať s ich jemnými farebnými odtieňmi.

Ľahké prútené či ratanové stolíky okolo našej sedačky, doplnené háčkovanými obrusmi, prepožičajú vášmu interiéru dokonalý outdoorový vzhľad. Ozdobná prikrývka z hesiánu spolu s mäkučkými vankúšmi v bielych a ružových odtieňoch, budú vyžarovať sviežosť a čistotu.

Jeseň

Rocne_obdobia_Blog_sedackybeta 

Jeseň je príznačná hlavne svojimi farbami, ktoré boli stvorené len pre toto obdobie. Radi sa nimi vonku kocháme, akoby nám chceli vynahradiť koniec teplých dní. Pozvime všetky tie nádherné odtiene žltej, oranžovej, hnedej, červenej a zelenej do našej obývačky a spolu s výrazným, hrejivým, dreveným nábytkom v neutrálnych farbách, zanechajme odtlačky jesene aj u nás doma.

Teplo, vonku pomaly vytrácajúce sa, vo vnútri uchováme vďaka drevenému retro stolíku, na ktorom rozložíme pôvabné malé, dekoratívne tekvice. Rovnako červený koberec, rozprestierajúci sa pod našou sedacou súpravou, bude mať upokojujúci efekt, ako aj vankúše kopírujúce farby, ktorými je namaľované toto ročné obdobie

Zima

Keď sa rok začne chýliť ku svojmu koncu a za oknami sa nadvlády chopí zima, hľadáme útočisko v teple našich domovov. V týchto chladných mesiacoch sa budeme cítiť najpríjemnejšie v kombinácii bohatých červených a jemných hodvábnych odtieňov. Spolu so zemitými a drevenými doplnkami, dosiahneme výrazný a hrejivý vzhľad.

Mohutné drevené stolíky, obklopujúce našu sedaciu súpravu s elegantnými lampami, budú tým pravým v chladných mesiacoch. Nezabúdajme ani na etno svietniky so sviečkami, ktoré by nemali, predovšetkým v tomto období, chýbať. Našej sedačke dodáme hrejivý vzhľad napríklad výraznými vankúšmi v sýtočervených odtieňoch, v kombinácii s ikatovými vzormi. V obdobných farbách a vzoroch sa bude jedinečne vynímať aj prikrývka, či kožušina.

Jar

Rocne_obdobia_Blog_sedackybeta 

Keď ucítime svieži jarný vzduch a ospalá krajina sa začne pomaly prebúdzať zo zimného spánku, privítajme jar vo svojej obývačke kvetinovými vzormi spolu s prvkami z vlny a mosadzným nábytkom. V kontraste so štruktúrou materiálu nám pomôže vniesť do interiéru život, tak typický pre toto ročné obdobie, vhodné využitie povznášajúcich žltých, zelených a svetlofialových odtieňov.

Štíhly mosadzný, prípadne medený stolík s lampou, kde dominuje zelená a všetko doplnené vázou so živými kvetmi zaručí, že okolie našej sedačky, aj ona samotná, bude prekvitať novým životom. Mäkučké dekoračné vankúše s kvetovanými vzormi a žltá prikrývka, vnesú do nášho života tak potrebný aktívny impulz nového obdobia.

Každá štylizácia interiéru našej obývacej miestnosti je plne v réžii našej fantázie. Hlavným cieľom je vytvoriť také miesto, v ktorom sa budeme počas celého roka cítiť príjemne a jedinečne. Mnohé doplnky, tvoriace bezprostredný priestor našej sedacej súpravy, zoženiete ľahšie ako si myslíte. Niekedy stačí preveriť povaľ či pivnicu a poobzerať sa po nevyužitých starších kúskoch nábytku či textilu. Dekoratívne vankúše, základ kompozície vašej sedačky v každom ročnom období, nájdete aj u nás jej voliteľnú súčasť. Tak prečo si ich nezaobstarať na celý rok, veď vankúšov nie je nikdy dosť.


NEWSLETTER      

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.      


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

  Späť