ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Sedačka QUEENS - stvorená pre RELAX

17. 2. 2020

Sedačka QUEENS - stvorená pre RELAX

Ako každý rok, aj tento, sme si pre vás pripravili novinku v podobe veľkolepej sedacej súpravy. Dostala zaujímavé meno Queens podľa jednej newyorskej štvrti, rovnako ako naša minuloročná novinka.

Vznik novej sedačky je dlhodobá záležitosť. Od prvotného nápadu, cez náčrt, vytvorenie kostry až po výrobu prototypu ubehne pár mesiacov. Medzitým sa sedačka vylepšuje a doladujú sa detaily. Potom už len zostáva ju pomenovať a môžeme ju zaradiť do predaja. Ako však zistiť, či je to sedačka vhodná práve pre vás? V nasledovných riadkoch sa vám ju pokúsime priblížiť.

  Sedacka Queens

Gro tejto elegantnej sedacej súpravy tvorí elektrický výsuv sedu takmer do vodorovnej polohy. Ovládacie prvky máte na dosah ruky, sú zabudované v podrúčke, kde nájdete aj USB zásuvku. Tú oceníte pri práci s elektronickými zariadeniami, ktoré sú večne vybité, keď ich človek najviac potrebuje. Ak máte strach, že by sa s tlačítkami hrali vaše deti, ponúkame vám diaľkové ovládanie, ktoré stačí umiestniť mimo ich dosah. Okrem sedu si viete pomocou ovládacích prvkov napolohovať aj časť pod hlavou, tzv. záhlavník, do vami vyhovujúcej polohy.

 Queens 

Treba myslieť na to, že takýto elektricky ovládaný komponent potrebuje svoj zdroj energie. Sedačku je potrebné zapojiť do zásuvky, ktorá by mala byť umiestnená v jej blízkosti. Keď však tákúto možnosť nemáte, nezúfajte! Nemusíte ťahať predlžovacie káble po celej miestnosti, jednoducho to vyriešime dobíjateľnou batériou, ktorú umiestnime pod sedačku. Batériu treba občas nabiť. Frekvencia dobíjania bude závisieť od intenzity používania. Takéto riešenie je vhodné aj vtedy, keď zvažujete kúpu kresla s elektrickým ovládaním, ktoré zvyčajte býva umiestnené v priestore.

Ak nepatríte medzi zástancov elektrických vychytávok, nevadí. Queens vám má stále čo ponúknuť. Mimo toho, že už na prvý dojem vás zaujme svojím vzhľadom, aj bez elektriky je na relax ako stvorená. Všetky záhlavníky sa dajú manuálne nastaviť do viacerých polôh. Výška sedu a jeho hĺbka boli prispôsobené tak, aby vyhovovali väčšine ľudí. Zaujímavým doplnkom je praktický otočný stolík, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné na dosah.

Queens 

Sedacia súprava Queens sa vyrába vo variantoch 3-sed, 2-sed, kreslo alebo v rohovom prevedí s predĺženým sedom, ktorý priam zvádza na leňošenie. Celkový dizajn si dotvoríte správnym výberom nôh, samozrejmosťou je voliteľný poťah z našej širokej ponuky. Ako u ostatných typov sedacích súprav, aj Queens vám vieme vyrobiť na mieru

  

VYBERTE SI SEDAČKU NA MIERU Vyber Sedacky Beta    

 Späť