ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Opäť na výstave Nábytok a bývanie v Nitre

28. 2. 2020

Opäť na výstave Nábytok a bývanie v Nitre

Vzhľadom na množstvo času, ktorý strávime denno-denne sedením na pohovke, je viac než dôležité vybrať si dokonalú sedačku, prípadne pohovku, ktorá bude vyhovovať našim predstavám a tajným prianiam. Pýtate sa, na čom si dať pri jej výbere skutočne záležať? Oplatí sa investovať do kvalitnej sedačky? Kde sa nechať inšpirovať a poradiť sa s profesionálmi, ktorí majú v tomto smere bohaté skúsenosti? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami a vyberte si slovenskú sedačku snov aj vy!

Výber správnej veľkosti sedačky je priorita číslo jeden!

Veľkosť, praktickosť, dlhovekosť, štýl a pohodlie sú atribúty, ktorým by ste mali venovať najväčšiu pozornosť pred investovaním do novej sedacej súpravy. Obrovské, rozľahlé a luxusne vyzerajúce sedačky sú teoreticky správnou voľbou, avšak ostane vám v interiéri dostatok voľného priestoru? Ak si zakúpite sedaciu súpravu, ktorá je pre danú miestnosť príliš veľká, nakoniec bude vyzerať stiesnená a oveľa menšia, než je v skutočnosti. Nezabudnite, že sedačku budete používať v dohľadnej budúcnosti, a práve preto pred nákupom premýšľajte o jej využití z praktického hľadiska. Má úložný priestor? Je poťah ľahko umývateľný? Uprednostňujete látku alebo kožu? Ak aj vy váhate a stále máte nejasno v tom, ako by mala vaša budúca sedacia súprava vyzerať, a čo všetko by mala spĺňať, príďte na medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry, ktorý sa aj tento rok bude konať tradične v Nitre. O čo konkrétne ide?

Agrokomplex v Nitre opäť ožije!

Národné výstavisko Agrokomplex v Nitre opäť ožije, a to od 10. do 15. marca 2020. Návštevníci, tak ako aj minulý rok, nájdu Sedačky Beta v Pavilóne N, plocha číslo 4. Prihlásených je niekoľko stoviek vystavovateľov a spoluvystavovateľov, ktorí návštevníkom predstavia nové úrovne dizajnu, konštrukcie a výroby nábytku nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Poľsku, Taliansku a ďalších krajinách EÚ.

mapa-vystaviska_2020

 

Inšpirácie pre všetkých tých, ktorí hľadajú kvalitné Sedačky Beta

Výstava v Nitre je určená pre všetkých tých, ktorí hľadajú nábytok a bytové doplnky, no zároveň sa chcú inšpirovať. V „showroome“ môžete vidieť najpredávanejšie sedačky v látke aj koži, minuloročné novinky, ale tiež tohtoročnú novinku Queens, ktorá nebola ešte nikde vystavená. Sedacia súprava Marco, ktorú mohli návštevníci nájsť na výstave aj minulý rok, disponuje praktickým úložným priestorom, pričom sa po rozložení zmení na plnohodnotnú posteľ. Sedačka Bronx sa zase  môže pochváliť posuvnými chrbtovými opierkami a polohovacími záhlavníkmi. Ani tieto na výstave nebudú chýbať.

Queens
novinka QUEENS

 

Látky, ktoré sa dajú očistiť bez použitia chemických prípravkov

Viete si predstaviť látkovú sedačku, ktorú je možné očistiť bez použitia chemických prípravkov? Áno, aj to sa dá! Kolekcie AquaClean, EasyClean či H2O Clean sú mimoriadne obľúbené práve preto, že sa dajú očistiť rýchlo a jednoducho, a to len za použitia čistej vody! Samozrejme, celý proces čistenia látok vám bude predvedený priamo na výstavisku, a to profesionálmi, ktorí vám ukážu nielen celý postup, no taktiež vám vysvetlia, ako sa o sedačku správne starať a naopak, čomu by ste sa pri jej údržbe mali vyhýbať.

Nové poťahové materiály, z ktorých si vyberie aj náročný zákazník

Súčasťou výstavy slovenských sedačiek v Nitre je predstavenie nových poťahových materiálov, ktoré pribudnú do ponuky. Z tých si samozrejme vyberú aj nároční zákazníci, ktorí si zakladajú na prvotriednej kvalite, reprezentatívnom dizajne a zároveň funkčnosti. Pred rokom zaujala predovšetkým sedačka Eta 2 v žiarivo žltej farbe, od ktorej nikto nemohol odtrhnúť zrak. Ktorá to bude tento rok?

Bližšie informácie o návštevnosti – čo by ste ešte mali vedieť?

Ak ste sa aj vy rozhodli navštíviť výstavu nábytku v Nitre, v tom prípade vás pravdepodobne zaujíma to, ktoré dni sú najmenej vyťažené. Ak si chcete výstavu užiť v pokoji, poradiť sa a zistiť čo najviac informácií o produktoch, o ktoré by ste mali reálne záujem, odporúčame navštíviť výstavu v rozmedzí od utorka do štvrtku. Samozrejme, nie vždy nám situácia dovoľuje zúčastniť sa podobných podujatí v priebehu pracovného týždňa, a práve preto máte možnosť navštíviť výstavu aj v ostatné dni, konkrétne do nedele 15. marca. Treba však počítať s tým, že najmä piatok a sobota patria medzi najvyťaženejšie dni, avšak ani tento fakt minulý rok návštevníkov neodradil od kúpy. Na záver treba dodať, že na vystavený aj objednaný tovar získate zľavu až 15% + bonus na výstavisku +5 %! Tak čo poviete, aj vy budete súčasťou jednej z najobľúbenejších výstav nábytku na Slovensku?

Nitra, 7. marca 2020 – Vedenie agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. vydalo rozhodnutie o presune veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý sa mal konať v dňoch 10. - 15. marca 2020. Náhradný termín veľtrhu bude zverejnený po upokojení situácie v súvislosti so šírením vírusu Covid-19. 

  

VYBERTE SI SEDAČKU NA MIERU Vyber Sedacky Beta    

 Späť