ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Sedačky moderné alebo klasické - ako si vybrať?

30. 6. 2018

Sedačky moderné alebo klasické - ako si vybrať?

Vybrať si zo širokej ponuky tú správnu sedaciu súpravu, nie je až tak jednoduché. V dnešnej dobe je na trhu nespočetné množstvo rôznych typov sedačiek. Sedacie súpravy môžeme podľa štýlu ich dizajnu rozdeliť do dvoch základných kategórií: moderné sedačky a klasické sedacie súpravy. Najžiadanejšou kategóriou tohto nábytku na trhu v poslednej dobe a teda aj najpredávanejšie, sú moderné sedačky.

Pri výbere vhodnej sedačky by ste mali brať do úvahy niekoľko faktorov. Mali by ste si uvedomiť, ktorý je pre vás ten najdôležitejší. Jedným z najpodstatnejších je samotný dizajn sedačky z pohľadu jej štýlu. Myslite nato, že ak vás sedačka akokoľvek očarila, či vystavená vo vzorkovej predajni, alebo ste ju obdivovali na fotografiách v internetovom katalógu predajcu, nemusí sa hodiť do vášho interiéru. Zamyslite sa, aký štýl ostatného nábytku prevláda vo vašom interiéri, kde chcete sedačku umiestniť.


Moderné sedačky

Určite zaujmú už na prvý pohľad svojim dizajnom. Vyznačujú sa predovšetkým jednoduchým tvarom, hranatým vzhľadom, čistým štýlom. Veľmi často sa používajú v ich konštrukciách rôzne mechanizmy, ako sú sklápatelné a nastaviteľné chrbtové časti sedačky, pohodlné hlavové opierky, alebo lakťové opierky, ktoré len zvyšujú ich komfort, dodávajú im jedinečnosť a menia tak celkový dizajn sedacej súpravy.

 

 enny_01
Sedacia súprava ENNY

 

Klasické sedacie súpravy

V porovnaní s modernými sedačkami sa snažia upútať skôr svojou eleganciou, decentným a nie príliš nápaditým dizajnom. Samotný názov klasické napovie, že sedačky v tejto kategórii sa radia medzi klasiku. Preto nebudú vhodné do super moderne zariadených interiérov, skôr sú akousi „zlatou strednou cestou“ pri výbere sedacej súpravy z pohľadu štýlu.

 

  Klasická sedačka Borneo
Sedacia súprava BORNEO

 

Ak nie ste si celkom istý, ani po prečítaní našich riadkov, či bude sedačka štýlovo, alebo z iného pohľadu vhodná pre váš interiér, nechajte si radšej poradiť u skúseného predajcu v našich predajniach.


NEWSLETTER      

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.      


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

  Späť