Prejsť na navigáciu

Skladacie postele pre hostí. Buďte vždy pripravení na návštevu

11. 9. 2016

Skladacie postele pre hostí. Buďte vždy pripravení na návštevu

Často sa stáva, že ľudia na návšteve si vo víre zábavy neustriehnu čas a neostáva iná možnosť, ako prespať u hostiteľa. To zvyčajne nie je žiaden problém. Starosti môžu nastať, ak máte malý byt, v ktorom nie je voľných lôžok práve nazvyš. Vyriešiť to môže sedačka, skladacia posteľ, v nevyhnutnom prípade aj spací vak. Z uvedených možností najviac komfortu poskytne práve skladacia posteľ.

Lepšia ako sedačka alebo spacák

Častým miestom na uloženie nečakanej návštevy býva práve sedačka. Samozrejme, pri väčších, rozkladacích sedačkách je to výborný nápad. Nie v každej domácnosti ale majú rozkladaciu sedačku. A ak aj áno, často je napríklad prikrátka a nedá sa na nej spať vystretý. Inokedy je pritvrdá, alebo si nočný neborák udiera hlavu o tvrdé operadlo. Jednoducho, sedačka slúži primárne a najlepšie na sedenie.

Rozprávať o spacom vaku v súvislosti s komfortným spaním je vcelku opovážlivé. Spacák je skvelá vec na festival, na hory alebo cestovanie. Poskytne nevyhnutné miesto na prespatie takmer kdekoľvek, je prenosný a ľahký. Ale nie je to najvhodnejšia voľba ako miesto na spanie pre tetu, ktorá vás prišla navštíviť do nového bytu. 

 

zlozena%20postel 

V zloženom stave zaberá minimum miesta, zdroj: jaybe.com 

 

Najvhodnejším a najkomfortnejším riešením ostáva teda skladacia posteľ. Existujú lacnejšie aj drahšie, kvalitnejšie aj menej kvalitné, vo všeobecnosti však platí, že skladacie postele zaberajú len málo miesta, rýchlo sa rozložia a zložia a sú vcelku pohodlné.

Neposlúži len hosťom

Jedna z najväčších výhod skladacej postele je, že nemusí nevyhnutne slúžiť len hosťom. Netreba sa tak báť, že po väčšinu času bude zapadať prachom zložená a schovaná za skriňou.

Obzvlášť ju oceníte v malom byte, kde môže dočasne nahradiť aj normálne postele. Poprípade ju môžete naložiť do auta a využiť na dovolenke v kempe, alebo sa zabezpečiť pri návšteve bývalého spolužiaka z univerzity. 

 

skladacia%20postel%2001 

Skladacia posteľ spĺňa nároky na komfort a pohodlie, zdroj: change-home.com 

 

V konečnom dôsledku sú skladacie postele pre hostí výbornou voľbou ako vyriešiť nedostatok miesta na spanie v menšom byte. Ich ceny nie sú vysoké, manipulácia s nimi je jednoduchá a v zloženom stave zaberajú minimum miesta. So skladacou posteľou (alebo posteľami) tak budete na návštevu vždy pripravení.   Späť
Zdielať:
gaucing_footer

Zaregistrujte sa do Newsletteru. 

Získaj informácie o akciách, novinkách a zároveň sa inšpiruj našimi článkami o modernom bývaní.

 Chcem sa zaregistrovať