ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Od 1.októbra sťahujeme našu predajňu v Trenčíne do moderných priestorov v OC CUBE

20. 9. 2015

Od 1.októbra sťahujeme našu predajňu v Trenčíne do moderných priestorov v OC CUBE

Pre našich zákazníkov sa neustále snažíme vylepšovať nielen dostupný sortiment, ale aj možnosti jeho výberu. Dbáme, aby boli všetky naše obchodné priestory čo najviac komfortné a ponúkli zákazníkom ideálne podmienky na výber interiérového zariadenia. Aj preto sme sa rozhodli posunúť našu predajňu v Trenčíne na vyššiu úroveň a nájsť pre ňu nový a ešte atraktívnejší priestor.

Predajňu Sedačky Beta v Trenčíne čaká v najbližšom období veľké sťahovanie. Z pôvodných priestorov v OC pod Juhom sa sťahujeme do úplne nových a väčších v novopostavenom obchodnom centre CUBE, ktoré sa nachádza v blízkosti obchodného domu TESCO oproti predajni NAY Elektrodom.

Vďaka tejto zmene budeme môcť fungovať v moderných a kompaktných priestoroch, v ktorých dokážeme zákazníkom ponúknuť nielen väčšie pohodlie pri nákupe, ale aj rozsiahlejší sortiment. Navyše, v OC CUBE nás budú môcť navštíviť až 7 dní týždenne, a to od 09:00 do 19:00.

Pri príležitosti zahájenia predaja v novej predajni plánujeme našim zákazníkom predstaviť dve novinky v našom sortimente – atraktívnu a kvalitnú sedačku a posteľ, samozrejme vyrobené na Slovensku.

Aj Vás pozývame na veľké otvorenie novej predajne Sedačky Beta v Trenčíne v OC CUBE, ktoré sa uskutoční už 1.októbra.2015.


NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

 

PRIEBEH VÝSTAVBY A PRÍPRAVY PREDAJNE:


Späť