ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Treba pozerať na cenu, či na kvalitu sedacej súpravy?

25. 8. 2015

Treba pozerať na cenu, či na kvalitu sedacej súpravy?


Peniaze sú v našich životoch mnohokrát kľúčové. Nikdy ich nie je dostatok, a preto sa snažíme šetriť takmer vždy, keď je to možné. A výnimkou nie je ani zariaďovanie interiéru. Väčšinu rozpočtu na bývanie zhltne jeho samotné zaobstaranie a na kúpu nábytku a sedacej súpravy už neostáva toľko, koľko by sme si predstavovali. Aj preto občas siahame po ich lacnejších prevedeniach. Je však dobré v prípade sedačiek uprednostniť cenu pred kvalitou?

Za malo muziky vela penazi encakte blog sedackyBeta 

Za málo peňazí nečakajte veľa muziky a ani pohodlia

Na začiatok je potrebné si uvedomiť, že každý z nás si musí dopriať oddych. Celý deň sa naháňame v práci a aspoň večer v pohodlí domova by sme mali na chvíľu vypnúť. A to práve relaxovaním v obývačke na gauči. Dajte si preto záležať, aby bola vaša sedačka čo najkomfortnejšia a dokázali ste sa na nej uvoľniť. Žiaľ, vo väčšine prípadov platí, že za málo peňazí nemôžete čakať veľa muziky. Týka sa to aj pohodlia sedačiek. To vám poskytne skôr kvalitná sedacia súprava, než jej lacnejšia alternatíva, pri výrobe ktorej sa šetrí takmer na všetkom. Stavte preto na o niečo drahšiu sedačku s komfortným výplňovým materiálom a príjemnou povrchovou úpravou.

Investujte raz a kvalitne

Cena versu kvalita blog SedackyBetaĎalšou dôležitou vlastnosťou, ktorú by vám mala sedačka poskytnúť, je vysoká životnosť. Kvalitné materiály a precízna výroba zvyšujú náklady, a teda aj cenu sedačky. Tá sa vám však postupne vráti rokmi bezproblémového používania. Je lepšie raz investovať do kvalitného produktu, ktorý vám bude plnohodnotne slúžiť často aj viac než desiatku rokov, ako neustále meniť cenovo dostupnejší výrobok. Vynaložené financie sa v priebehu času vyrovnajú a navyše, pri uprednostnení kvality sedačiek sa ušetríte od starostí spojených s opakovanou kúpou. Čas strávený výberom, behaním po obchodoch a premýšľaním, akú sedačku chcete, môžete využiť oveľa príjemnejšie.

 

Rozumný kompromis – vysoká kvalita za priaznivú cenu

Výsledok je teda jednoznačný. Nesnažte sa na sedačke silou mocou šetriť, pretože jej kúpu môžete už onedlho oľutovať. Uprednostnite skôr kvalitu, ktorá vám zabezpečí príjemné pohodlie na ničím nerušený relax. Ideálne však je, ak sa vám podarí nájsť rozumný kompromis, a to vysokú kvalitu za priaznivú cenu. Práve ten vám ponúkajú Sedačky Beta.


NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

 Späť