ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Výhody rozkladacích súprav

1. 12. 2017

Výhody rozkladacích súprav

Takmer každá bežná domácnosť máva občas alebo neustále problém s nedostatkom miesta. Ten sa prejavuje chýbajúcimi úložnými priestormi, ale aj nemožnosťou zariadiť v bývaní hosťovskú izbu pre návštevy či dokonca vlastnú spálňu. Najmä majitelia malých jednoizbových bytov určite vedia, o čom hovoríme. Nielen im sa preto určite zíde kvalitná rozkladacia sedacia súprava, ktorá tieto problémy s prehľadom vyrieši.

Rozkladacia sedačka – ideálne riešenie do jednoizbového bytu

Vyhody rozkladacich súprav 

Ak vlastníte práve jednoizbový byt, do jednej miestnosti musíte včleniť obývačku a spálňu zároveň. No dostupná plocha prakticky znemožňuje umiestniť do bytu osobitnú sedačku a posteľ. Jedinou možnosťou preto ostáva skĺbiť oba nábytky do jedného a rozhodnúť sa pre rozkladaciu sedačku, ktorá výrazne ušetrí priestor. Tá vám počas dňa poslúži ako pohodlný gauč, na ktorom môžete relaxovať alebo tráviť čas s návštevami, v noci sa zas veľmi rýchlo premení na plnohodnotnú posteľ, a to často len jedným ťahom. Podľa veľkosti rozkladacej sedačky sa na nej pohodlne vyspia aj dve dospelé osoby. Odporúčame vám voliť rohové sedačky, ktoré dokážu lepšie využiť ponúknutú plochu a zároveň vám po rozložení zabezpečia väčšie lôžko.

Hosťovská izba priamo v obývačke

 uprednosnit_prakticnost_cipohodlie_03

Rozkladacie sedacie súpravy však nie sú určené len do jednoizbových bytov. Bez ohľadu na veľkosť domácnosti je vždy vhodné, ak máme v zálohe posteľ. A tá sa ukrýva práve v rozkladacej sedačke. Niekoľko dňová návšteva či zúfalý kamarát, ktorý u nás občas potrebuje zostať aj cez noc, nám môžu narobiť starosti s ich prenocovaním. Hosťovská izba je v dnešných domácnostiach viac-menej luxus, no dokáže ju spoľahlivo nahradiť aj obývačka s rozkladacím gaučom. Aj táto výhoda môže byť zaujímavým podnetom, prečo si jednu z rozkladacích pohoviek vybrať do interiéru vašej obývacej miestnosti.

Samozrejme, obrovská plocha na relax v obývačke môže poslúžiť aj vám. Ak mávate chuť preležať celý deň v posteli, môžete si rozložiť svoju sedačku a stráviť ho v jej pohodlí, napríklad pri sledovaní televízie.

NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

 Späť