ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Vyspite sa ako králi v luxusných "kontinentálnych" posteliach

8. 1. 2018

Vyspite sa ako králi v luxusných

Určite ste si v hotelových izbách všimli v porovnaní s vašou spálňou jeden zásadný rozdiel – výšku postele. V hoteli bola o niečo vyššia než u vás doma a pri spánku na nej ste mali možno pocit, akoby ste sa vznášali v oblakoch. Množstvo ľudí potvrdzuje, že spánok na vyšších posteliach je kvalitnejší a plnohodnotnejší. Prečo si ho potom nezabezpečiť na každú noc, nielen na tie strávené v hoteloch?

Kráľovská výška postele až viac než 60 cm

Bežná výška postelí aj s matracom sa pohybuje na úrovni okolo 45 cm. Luxusné postele s kráľovskou výškou majú tento rozmer zvýšený. Vzdialenosť medzi podlahou a hranou postele je práve približne 45 cm, no bez matracu. Ak prirátame ten, výška postele dosiahne často viac než 60 cm. A to je naozaj kráľovský rozmer. Ten ovplyvní nielen kvalitu spánku, ale aj vstávanie.

Postele ideálne aj pre starších ľudí či osoby trpiace problémami s pohybovým aparátom

Postele s vyššou výškou sa nazývajú „kontinentálne“ a sú väčšinou zaradzované do kategórie luxusných postelí. Poskytujú totiž oveľa vyšší komfort než postele klasické. Lepšie sa na nich spí, umožňujú pohodlné sedenie na posteli s nohami na zemi a navyše, sú odporúčané aj pre starších ľudí či osoby trpiace problémami s pohybovým aparátom. Pri vstávaní z nich nie je nutné vynaložiť tak veľkú silu, ako pri vstávaní z klasických postelí, a tak sa ráno z postele dostanete bez akýchkoľvek bolestí. Len sa prevalíte na kraj, dáte nohy na zem a prakticky stojíte.

Voľný priestor využitý na odkladacie miesta

Výšku postele je výhodné využiť na odkladacie kapacity. Veď štedrý priestor medzi zemou a matracom nemusí ostať len tak nevyužitý. Aj u nás sme pre vás pripravili kráľovskú luxusnú kontinentálnu posteľ Neli, ktorá poskytuje takýto obrovský úložný priestor. Navyše, je potiahnutá luxusnou koženkou, čo ešte zvyšuje jej potenciál stať sa manželskou posteľou pre kráľovský spánok. Samozrejme, nájdete u nás aj ďalšie luxusné vysoké postele, a to napríklad model LACERTA.

Vyspite sa aj vy ako králi v našich luxusných „kontinentálnych“ posteliach.


NEWSLETTER     

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.     


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybetaSpäť