ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Výstava v Nitre našimi očami

21. 3. 2019

Výstava v Nitre našimi očami

V dňoch 5. až 10. marca sme sa zúčastnili na veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý sa konal v národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre. Od utorka až do nedele ste v našom showroome, v pavilóne N, mohli vidieť a vyskúšať naše najpredávanejšie sedacie súpravy. Hádam najviac pútala pozornosť okoloidúcich sedačka Eta 2 v žiarivej žltej farbe. Farba však nebola jediným lákadlom, išlo totiž o látku Carabu z kolekcie AquaClean, z ktorej sa všetky nečistoty dajú odstrániť iba čistou vodou.

Nemalý záujem vzbudila aj sedačka Marco, ktorú sme uviedli na trh v priebehu minulého roka. Okamžite si získala pohľady aj srdcia návštevníkov, nakoľko nejde len o „obyčajnú“ sedačku. V priebehu pár sekúnd sa vie zmeniť na plnohodnotnú posteľ, čo ocenili hlavne obyvatelia menších bytov. Potešil aj praktický veľký úložný priestor v otomane a vodeodpudivá látka v indigovo modrom odtieni.

 

Sedacka Marca 

 

Hlavným lákadlom však bola novinka v podobe sedačky Bronx. Práve na veľtrhu v Nitre zažila svoju premiéru, kde ste si ju mohli poobzerať zo všetkých strán a vyskúšať jej vychytané funkcie. Zaujali najmä posuvné chrbtové opierky slúžiace na úpravu hĺbky sedacej časti a taktiež nastaviteľná výška záhlavovej časti. Na jej prvé predstavenie sme vybrali nerohovú zostavu, ktorú sme „obliekli“ do elegantnej oranžovej kože.

sedacka bronx

Okrem vašich obľúbených sedačiek ste na výstave mohli vidieť aj naše milé asistentky predaja a manažment spoločnosti. My sme si výstavu užili a už teraz sa tešíme na ďalší rok.

Veríme, že sa tam spolu opäť uvidíme.

 

 team_beta_vystava

 


VYBERTE SI SEDAČKU NA MIERU Vyber Sedacky Beta  


Späť