ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Zdravý spánok základom šťastia

30. 8. 2014

Zdravý spánok základom šťastia

Štastný spánok   Hektická doba, do ktorej sa každý deň prebúdzame, z nás vysáva energiu tak potrebnú pre náš spokojný život. Bez energie nemôžeme byť šťastnými, a preto je nanajvýš dôležité sa čo najlepšie „dobiť“ a to bez kvalitného spánku nie je možné.

 Čo je dôležitejšie?

Deväť z desiatich expertov na spánok nám povie, že jeho kvalita závisí výhradne od matraca. Možno, no možno nie. Skúsme si položiť aj ten najkvalitnejší matrac niekde na diaľnicu alebo stavenisko. Je tu celkom slušná šanca, že sa výdatne nevyspíme. Kvalitný matrac je iste základnou zložkou zdravého spánku, no nie jedinou. Pre naše dokonalé dobitie potrebujeme špeciálne, až posvätné miesto, ktorým je naša spálňa a v nej posteľ, ktorá prinajmenšom asociuje našu predstavu o dokonalom odpočinku. Niet postele bez matraca a samozrejme naopak.

Spánok nie je luxus, ale fyziologická nutnosť tvoriaca, v ideálnom prípade, až tretinu nášho života. Preto sme si dali veľmi záležať, aby sme priniesli takú konštrukciu postelí, ktoré v kombinácii s kvalitnými matracmi zabezpečia čo najdokonalejšiu regeneráciu nášho organizmu po náročnom dni.

Konštrukcia postele

Okrem poctivého materiálu, ide o prvky primárne vplývajúce na kvalitu nášho spánku. V prvom rade sa jedná o prevedenia posteľných roštov nesúcich samotný matrac. Podľa vašich individuálnych nárokov sú dostupné pevné, polohovateľné lamelové alebo pevné rolovacie. Na dosiahnutie maximálneho pohodlia je lôžko uspôsobené tak, že máte k dispozícii niekoľko voliteľných polôh v hlavovej časti a jednu výslovne relaxačnú v nožnej časti, pre najlepší regeneračný efekt.

Kvalitný matrac
Kvalitný matrac - blog - SedackyBeta

Už spomínanou a neodmysliteľnou súčasťou nášho zdravého spánku je kvalitný matrac. Každá naša posteľ je štandardne vybavená vysokokvalitným, zdravotným polyuretánovým matracom, no dokážeme vám ponúknuť aj nadštandard v podobe špičkového matraca Bluesleep.

Matrac Bluesleep, charakteristický svojou vysokou hustotou peny, bude pod vašim odpočívajúcim telom držať formu a tým aj ideálnu polohu vašej chrbtice. Rovnako aj zásluhou vhodnej tvrdosti matraca bude vaša chrbtica spolu so svalstvom dostatočne odľahčená a jedine tak docielite kvalitný a zdravý spánok.


NEWSLETTER      

Prihláste sa do nášho newslettru a získajte najnovšie informácie o akciách a novinkách firmy SEDAČKY BETA.      


PRIHLÁSTE SA TU


Newsletter sedackybeta

  Späť