ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 20%  • AKCIA PREDĹŽENÁ DO 31.10.2021 

Zvoľte si obľúbenú polohu na novej sedačke BRONX

28. 2. 2019

Zvoľte si obľúbenú polohu na novej sedačke BRONX

Už ste počuli tú novinu? Sedačky Beta majú novú sedačku a je to fakt pecka!

Ak ste sa pri vyberaní sedačky nevedeli s polovičkou dohodnúť, určite si prídite omrknúť Bronx. Nedá sa len tak prejsť okolo a nevyskúšať ju, nakoľko jej dizajn sa naozaj vydaril a ešte k tomu je neuveriteľne pohodlná. Má plno vychytaných fukcií, vďaka ktorým si každý príde na svoje. Poskytuje pohodlné sedenie s priateľmi, pokojný relax u telky i miesto pre oddych po namáhavom dni. Bronx sa vám proste prispôsobí.

 

sedacka Bronx  sedacka Bronx
 

Nadstaviteľné opierky pod ruky

Jednou z jeho vychytaných funkcií je podobné polohovanie podrúčok, ktoré poznáte už zo sedacej súpravy Varpi. Jednoducho si podrúčku dvihnete do polohy, ktorá vám vyhovuje. 

Posun operákov dopredu a dozadu až o 26 cm

Okrem podrúčok sa dajú polohovať aj chrbtové opierky. Každý si tú svoju nastaví tak, aby sa na sedačke cítil pohodlne. A to ešte nie je všetko. Prispôsobiť si viete aj hĺbku sedu až o 26 cm. K čomu je to dobré? Vo všeobecnosti platí, že vyšším ľuďom sa lepšie sedí na sedačke s väčšou hĺbkou sedu a naopak ľudia s nižšou postavou prefererujú menšiu hĺbku. Na sedačke by ste mali sedieť tak, aby sa vaše kríže opierali o chrbtovú opierku a chodidlá boli celou plochou na zemi. Ak si skúšate sedačku v predajni, nezabudnite, že doma budete sedieť naboso alebo v papučiach.

 sedacka Bronx

Ako u každej sedačky, aj u Bronxu si môžete zvoliť látkové alebo kožené prevedenie. V ponuke nájdete širokú paletu farieb, materiálov aj povrchových úprav. Ďaľšou prednosťou nákupu priamo od výrobcu je možnosť úpravy na mieru.

Tak neváhajte a navštívte nás na veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre od 5. do 10. marca, kde vám túto novinku predvedieme naživo. Postupom času bude vystavená aj v našich značkových predajniach. 

 

VYBERTE SI VAŠU NOVÚ SEDAČKU Vyber Sedacky Beta  


Späť