ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Zvoľte si obľúbenú polohu na novej sedačke BRONX

28. 2. 2019

Zvoľte si obľúbenú polohu na novej sedačke BRONX

Už ste počuli tú novinu? Sedačky Beta majú novú sedačku a je to fakt pecka!

Ak ste sa pri vyberaní sedačky nevedeli s polovičkou dohodnúť, určite si prídite omrknúť Bronx. Nedá sa len tak prejsť okolo a nevyskúšať ju, nakoľko jej dizajn sa naozaj vydaril a ešte k tomu je neuveriteľne pohodlná. Má plno vychytaných fukcií, vďaka ktorým si každý príde na svoje. Poskytuje pohodlné sedenie s priateľmi, pokojný relax u telky i miesto pre oddych po namáhavom dni. Bronx sa vám proste prispôsobí.

 

sedacka Bronx  sedacka Bronx
 

Nadstaviteľné opierky pod ruky

Jednou z jeho vychytaných funkcií je podobné polohovanie podrúčok, ktoré poznáte už zo sedacej súpravy Varpi. Jednoducho si podrúčku dvihnete do polohy, ktorá vám vyhovuje. 

Posun operákov dopredu a dozadu až o 26 cm

Okrem podrúčok sa dajú polohovať aj chrbtové opierky. Každý si tú svoju nastaví tak, aby sa na sedačke cítil pohodlne. A to ešte nie je všetko. Prispôsobiť si viete aj hĺbku sedu až o 26 cm. K čomu je to dobré? Vo všeobecnosti platí, že vyšším ľuďom sa lepšie sedí na sedačke s väčšou hĺbkou sedu a naopak ľudia s nižšou postavou prefererujú menšiu hĺbku. Na sedačke by ste mali sedieť tak, aby sa vaše kríže opierali o chrbtovú opierku a chodidlá boli celou plochou na zemi. Ak si skúšate sedačku v predajni, nezabudnite, že doma budete sedieť naboso alebo v papučiach.

 sedacka Bronx

Ako u každej sedačky, aj u Bronxu si môžete zvoliť látkové alebo kožené prevedenie. V ponuke nájdete širokú paletu farieb, materiálov aj povrchových úprav. Ďaľšou prednosťou nákupu priamo od výrobcu je možnosť úpravy na mieru.

Tak neváhajte a navštívte nás na veľtrhu Nábytok a bývanie v Nitre od 5. do 10. marca, kde vám túto novinku predvedieme naživo. Postupom času bude vystavená aj v našich značkových predajniach. 

 

VYBERTE SI VAŠU NOVÚ SEDAČKU Vyber Sedacky Beta  


Späť