ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Informácie o nás

 

 NAHLIADNITE DO ZÁKULISIA VÝROBY SEDAČIEK BETA

Video výroba Sedačky Beta

PREČO SEDAČKU ALEBO POSTEĽ
OD FIRMY SEDAČKY BETA?

  • kvalitné materiály od renomovaných dodávateľov
  • veľký výber poťahových látok a koží
  • úprava sedačky aj postele na mieru
  • odborné poradenstvo priamo na našich kamenných predajniach
  • on-line podpora na našej internetovej stránke priamo z výroby
  • bezplatná doprava na sedačky po celom Slovensku 
  • záručný a pozáručný servis
  • každý rok viacero nových modelov sedacích súprav

 

Máme viac ako 28 rokov, stále rastieme a zlepšujeme sa. Ponúkame veľký výber kvalitného materiálu a obrovský prozákaznícky prístup. Bez toho v biznise, akým je ten náš, dlho neobstojíte. Preto našim zákazníkom vieme ponúknuť okrem najvyššej kvality aj vysokú mieru variability. Naše sedacie súpravy a postele dokážeme vyhotoviť na mieru, podľa predstáv našich zákazníkov a k tomu ešte dopraviť priamo domov po celom Slovensku. Navyše u nás máme ceny ako u výrobcu.

Naším dlhoročným cieľom je prinášať stále nové produkty, ktoré budú prispievať k zvýšeniu kvality vášho pohodlia. V súčasnosti máme už niekoľko predajní po Slovensku, kde sa môžete presvedčiť o kvalite slovenských sedačiek a postelí od spoločnosti Beta.

DOPRAVA A DODACIA LEHOTA

Sedacie súpravy vozíme zadarmo našou vlastnou dopravou po celom Slovensku, priamo k vášmu domu. Za dovoz ostatného tovaru účtujeme poplatok 10 Eur v rámci celej SR. O dovoze tovaru do susedných krajín sa informujte v predajniach alebo nás kontaktujte

Dodacia doba na sedacie súpravy, pohovky a postele je zvyčajne 2 až 3 týždne. S ohľadom na naše výrobné kapacity a termíny dodávateľov sa lehota môže meniť, hlavne pri objednávkach v predvianočnom období býva predĺžená.

Ako sme začÍnali.

Písal sa rok 1995, keď sme v Trenčíne založili spoločnosť s názvom Beta a priniesli svoju kožu na práve vznikajúci slovenský trh. No nebola to len koža, ale aj iné poťahové materiály potrebné na výrobu sedacích súprav, pohoviek a postelí. Stáli sme na začiatku, s prázdnymi rukami, no hlavami plnými vízií a odhodlania robiť moderný a kvalitný slovenský nábytok.

Po 15 rokoch úspešného veľkoobchodného predaja sme si v roku 2010 povedali, že nie je dôvod neposunúť sa ďalej, aby sme boli bližšie našim zákazníkom. Skúsenosť, výrobné postupy založené na špičkových technológiách a predovšetkým veľká spokojnosť tisícov našich zákazníkov boli hlavnými argumentmi, prečo sme sa rozhodli otvoriť naše maloobchodné predajne po celom Slovensku.

VERÍME, ŽE SI Z NAŠEJ PONUKY VYBERIETE