ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Návrh interiéru

Rozhodli ste sa pre úpravu vášho domova alebo zariaďujete nový byt a neviete si rady? Nevadí, máme pre vás odborníkov na slovo vzatých. Spolupracujeme s interiérovými dizajnérmi a architektmi po celom Slovensku. Postarajú sa o to, aby váš interiér spĺňal vaše potreby a požiadavky a aby ste sa vo svojom domove cítili príjemne.

Každý z nich vám do 3D návrhu vášho interiéru vie zapracovať ktorúkoľvek z našich sedacích súprav alebo postelí, aby ste mali presnú predstavu o tom, ako bude váš nový domov vyzerať.

Ak potrebujete ďalšie informácie, máte záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej adresy:

              marketing@sedackybeta.sk             >   

 


 monmar_logo
MONMAR ateliér
Dubnica nad Váhom okres Trenčín

Každý jeden interiér navrhujeme klientovi na mieru. Kladieme dôraz nielen na kvalitný dizajn ale aj na funkčnosť interiéru. Máme vlastný a jedinečný rukopis, ktorý prenášame do návrhov. Preferujeme prírodné materiály, jednoduchosť a nadčasovosť. To či sa v interiéri budete cítiť naozaj ako doma závisí vo veľkej miere od kvalitného návrhu. Nechajte si poradiť a zverte návrh interiéru do našich rúk. Sme pripravení pomôcť a poradiť na ceste k Vášmu vysnívanému novému bývaniu. Ak ste sa rozhodli pre návrh rodinného domu odporúčame skĺbiť u nás návrh architektonickej štúdie s návrhom interiéru, vyhnete sa tak zbytočným zmenám a predraženiu úprav pri samotnej realizácií. 


 www.monmaratelier.sk • +421 902 240 007 • info@monmaratelier.sk

 

monmar_01monmar_02monmar_02monmar_02monmar_02monmar_02monmar_02monmar_02monmar_02

 


 Logo LEcTUS 
LECTUS 
Žilina 

Plánujete zmenu vo vašom interiéri alebo úplne nový domov?
Čo myslíte, koľko položiek potrebujete vybrať a zladiť tak, aby harmonizovali s vaším vkusom i celým interiérom?
Väčšinou ide o stovky položiek, ktoré potrebujú vašu pozornosť pri výbere. Ak to chcete urobiť efektívne, ušetriť svoj čas a peniaze, oslovte nás, radi vám vysvetlíme naše postupy. Dizajn na mieru, nábytok na mieru a dozor nad všetkými dodávkami, to všetko vám zabezpečíme tak, aby sme vás odbremenili a pritom zariadili kompletný domov, kde budete čerpať nové sily a zažívať príjemné chvíle s vašimi blízkymi.  


 www.lectus.sk •  +421 914 113 474  • lectus@lectus.sk

 

Lectus interierLectus interierLectus interiermLectus interierLectus interiermLectus interier