ZĽAVY NA SEDAČKY DO – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 30.NOVEMBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

NOVINKY 2020

novinka queensSedacia súprava s komfortným polohovaním QUEENS

Nechajte sa zviesť ultramoderným vzhľadom a užívajte si všetko, čo vám sedačka Queens ponúka. Bude si vás doslova hýčkať! Pohodlne sa usaďte, nastavte si svoju obľúbenú polohu a relaxujte. Svoju šálku kávy máte na dosah ruky.

 

 

NOVINKY 2019

novinka bronxSedacia súprava plná funkcií BRONX

Tohtoročnou novinkou v našej ponuke je sedacia súprava plna funkcií BRONX. Prekoná vaše predstavy, naplní vaše sny. Vďaka extra hlbokému sedu sa môžete rozvaľovať ako na posteli, vankúš nahradí polohovacia podrúčka.

 

 

NOVINKY 2018

novinka marcoRozkladacia sedacia súprava MARCO

Ďalšou tohtoročnou novinkou v našej ponuke je multifunkčná sedacia súprava Marco. Jej vlastnosti určite nadchnú obyvateľov menších bytov, kde sedačka plní dvojitú funkciu, teda okrem tej zvyčajnej, slúži zároveň ako posteľ na každodenné spanie.  novinka velvetMinimalistická sedacia súprava VELVET

Minimalizmus si získava čoraz viac svojich priaznivcov aj v našich končinách. Strohé línie a tvary, bez zbytočných dekorácií preferujú prevažne muži, no nemusí to byť pravidlom. Jednoduchý štýl tejto sedacej súpravy naplno vynikne v otvorenom priestore.. 

 

Hugo novnika 2018

Modulárna sedacia súprava HUGO

Nositeľ mena Hugo býva spoločenský, rád príjíma návštevy, ale niektorí ho považujú za čudáka. Táto charakteristika dokonale vystihuje aj našu tohtoročnú novinku, spomedzi sedacích súprav. Ak hľadáte niečo výnimočné alebo netradičné, s Hugom si určite padnete do oka…