NOVINKY 2019

Aj tento rok pre vás chystáme veľa noviniek


novinka bronxSedacia súprava plná funkcií BRONX

Tohtoročnou novinkou v našej ponuke je sedacia súprava plna funkcií BRONX. Prekoná vaše predstavy, naplní vaše sny. Vďaka extra hlbokému sedu sa môžete rozvaľovať ako na posteli, vankúš nahradí polohovacia podrúčka.

 

 

NOVINKY 2018

novinka marcoRozkladacia sedacia súprava MARCO

Ďalšou tohtoročnou novinkou v našej ponuke je multifunkčná sedacia súprava Marco. Jej vlastnosti určite nadchnú obyvateľov menších bytov, kde sedačka plní dvojitú funkciu, teda okrem tej zvyčajnej, slúži zároveň ako posteľ na každodenné spanie.  novinka velvetMinimalistická sedacia súprava VELVET

Minimalizmus si získava čoraz viac svojich priaznivcov aj v našich končinách. Strohé línie a tvary, bez zbytočných dekorácií preferujú prevažne muži, no nemusí to byť pravidlom. Jednoduchý štýl tejto sedacej súpravy naplno vynikne v otvorenom priestore.. 

 

Hugo novnika 2018

Modulárna sedacia súprava HUGO

Nositeľ mena Hugo býva spoločenský, rád príjíma návštevy, ale niektorí ho považujú za čudáka. Táto charakteristika dokonale vystihuje aj našu tohtoročnú novinku, spomedzi sedacích súprav. Ak hľadáte niečo výnimočné alebo netradičné, s Hugom si určite padnete do oka… 

 

Predajna ZIlina Otvárame novú predajňu v ŽILINE 19.Júna 2018

Nová predajňa v žiline nám poskytne dostatok priestoru na ukážku našich najlepších sedačiek a postelí, takže si ich vy, naši zákazníci, budete môcť obzrieť a vyskúšať ešte pred samotným nákupom. Samozrejmosťou je príjemná obsluha, ktorá vám ochotne poradí a pomôže. 

    

 

NOVINKY 2017

predajna_nova_bratislava_smlBLOG – Otvárame novú predajňu v BRATISLAVE – OC STYLA

Nová predajňa nám poskytne dostatok priestoru na ukážku našich najlepších sedačiek a postelí, takže si ich vy, naši zákazníci, budete môcť obzrieť a vyskúšať ešte pred samotným nákupom. Samozrejmosťou je príjemná obsluha, ktorá vám ochotne poradí a pomôže.

 

Brody novinkaElegantná sedacia súprava BRODY

Sedacia súprava Brody sa stala synonymom pohodlného gaučingu. Pri pohľade na ňu, dostanete chuť sa natiahnuť, vyložiť si nohy pri obľúbenom seriáli alebo zápase, či len tak sa pohodlne usadiť s dobrou knihou. Idylu dopĺňa už len šálka lahodnej kávy, alebo..

 

Simona novinkaLuxusná kožená sedacia súprava SIMONA

Pre milovníkov pohodlia a ležérnej elegancie, sme vytvorili skvost v podobe novej sedacej súpravy s príznačným názvom Simona. Medzi jej výnimočné „schopnosti“ patrí prispôsobenie hĺbky jednotlivých sedov a vyklopenie podrúčky pre získanie ešte väčšej plochy..