VIANOČNÉ ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 25% • AKCIA PLATÍ DO 15.12.2020  •  NEVÁHAJTE A ZAČNITE NOVÝ ROK NA NOVEJ SEDAČKE

Kolekcia AQUACLEAN Pes a mačka - RUSTICA 16/17

Poťahová látka ANETO (RUSTIKA 16/17)

Poťahová látka CARABU

Poťahová látka EDEN (RUSTIKA 16/17)

Poťahová látka LUGANO (RUSTIKA 16/17)

Poťahová látka MERIDA (RUSTIKA 16/17)

 Pes a macka AquaClean

VÝHODY POUŽÍVANIA LÁTOK AQUACLEAN PRE MOJE ZVIERATKO

V Aquaclean robíme váš život ľahší a preto chceme, aby vaša pohovka nemala škvrny, škrabance alebo pachy spôsobené vašimi zvieratami. Máme veľmi radi zvieratá a preto sme vyvinuli kolekcie, ktoré obmedzujú možné stopy vášho zvieratka na látke pohovky.      

AquaClean Pes a Macka 

 

 AquaClean_ico AquaClean_ico 
 ŽIVOTNOSŤ  ODSTRAŇOVANIE CHLPOV

 Zvieratá môžu škriabať látku poťahu, pretože ich láka jej jemnosť. Zvieratá škriabu poťahy inštinktívne a narušujú ich povrch, čím spôsobujú škrabance na koži a trhliny na látkach. Aquaclean odporúča kolekcie pre zvieratá s povlakom zo syntetických vlákien, ktoré zabraňujú, aby pazúr nášho zvieratka prenikol do slučiek osnovy tkaniny a roztrhol ju pri potiahnutí. 

 Tkaniny Aquaclean, sú vďaka svojej štruktúre antistatické, čím zamedzujú zachytávaniu chlpov. Aj keď vaše zvieratko na pohovku nelezie, jeho chlpy sa môžu zachytiť na bokoch pohovky. Na odstránenie týchto chlpov môžeme použiť vlhkú utierku alebo vysávač, prípadne lepiaci valček.

   
 AquaClean_ico AquaClean_ico 
ĽAHKÉ ČISTENIE  PACHY

Naše tkaniny disponujú Technológiou Aquaclean®, ktorá umožňuje ľahké a rýchle čistenie bežných domácich škvŕn. Navyše Aquaclean, mysliac na naše zvieratá, uskutočnil testy moču, fekálií a krvi domácich zvierat s vynikajúcimi výsledkami.                       

Dlhodobé používanie pohovky zvieratami môže spôsobiť zápachy. Aby sme tomu predišli, Aquaclean, odporúča miestnosť dobre vetrať, poťah pravidelne vysávať a prípadne používať spray proti pachom.

TRADIČNÉ LÁTKY

Tradičné látky bez akejkoľvek ochrany sú ľahkou obeťou zvierat, ktoré svojimi pazúrmi môžu vlákna tkaniny zachytiť a pri potiahnutí, pri pokuse o uvoľnenie pazúrov, roztrhnúť. 

AquaClean AquaClean AquaClean

 LÁTKY ODPORÚČANÉ AQUACLEAN

Tkaniny, ktoré Aquaclean odporúča pre zvieratá disponujú ochranným povlakom vyvinutým inovatívnou technológiou, ktorý pôsobí ako elastická a pružná bariéra, ktorá bráni, aby pazúry zvierat prenikli do tkaniny a narušili ju.

AquaClean AquaClean AquaClean


PREHĽAD LÁTOK V KOLEKCII AQUACLEAN - PES A MAČKA