ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 25%  S EXTRA ZĽAVOU • OTVÁRAME NAŠE PREDAJNE A TEŠÍME SA, ŽE VÁS ZNOVU UVIDÍME AKCIA PLATÍ DO 30.4.2021 

SofaSoul

Poťahová látka EMPIRE

Poťahová látka GALAXY

Poťahová látka ROYALTY

Sofasoul symbolizuje viac než len značku poťahových látok. Sofasoul je spôsob myslenia a dizajnu priestoru. Jeho cieľom je vdýchnuť priestoru dušu, svojský charakter a jedinečnú atmosféru.

Pretože pohodlná sedacia súprava je centrom každého priestoru, pretože miesto na posedenie s rodinou a priateľmi prináša nezabudnuteľné emócie, pretože chvíle relaxu a odpočinku dodávajú telu impulz k životu. Pretvárame nábytok a priestory tak, aby vzbudzovali túžbu, prinášame na trh látky a materiály s funkčnými vlastnosťami, ktoré vystihnú každý životný štýl – či už ide o trendy bývanie plné spoločenského života, reprezentatívny vzhľad business kancelárie alebo pokoj na duši pre ľahkú čistiteľnosť v domácnosti plnej malých ratolestí

Spôsob odstraňovania škvŕn

  1. Zotrite rozliatu kvapalinu savou handrou (utierkou). V prípade tuhého skupenstva jemne odstráňte zvyšky malou čajovou lyžičkou.
  2. Navlhčite si handričku ideálne mikrovlákno čistou vodou.
  3. Zotrite mäkkou navlhčenou handrou (alebo mäkkou namydlenou tkaninou a robte jemné krúživé pohyby. 
  4. Odstráňte papierovým obrúskom alebo savou handrou prebytočnú vlhkosť. Nechajte uschnúť.
  5. Ak po čistení ostali jemné škvrny postup zopakujte. 

 

ODPORÚČANIA:

  • Čalúnený nábytok je potrebné pravidelné vysávať s násadou na čalúnenie aby sa zamedzilo usadaniu prachu do čalúneného nábytku.
  • Vzniknuté škvrny odstráňte hneď ako vznikli.
  • Pri čistení použiť mydlo bez bielidiel a farbív. Ideálne prírodné mydlo, ktoré sa dá zakúpiť v bežnej drogérií. Nepoužívať iné saponáty!!!
  • Pri už používanom čalúnenom nábytku istú dobu ,odporúčame očistiť celý diel.
  • Prosíme Vás pri čistení nepraktizovať takzvané „domáce recepty“ čistenia.