ZĽAVY NA SEDAČKY AŽ – 50%  • JESENNÉ ZĽAVY NA NAŠICH PREDAJNIACH –  PLATNÉ DO 15.OKTÓBRA 2023  • DODANIE DO 3 TÝŽDŇOV 

Napísali nám

Po zakúpení sedacej súpravy alebo postele ste vítaní ohodnotiť naše produkty a vyjadriť spokojnosť s nimi. Ďakujeme, že ste si vybrali nákup u nás.

Pošlite nám správu aj vy    


EXKURZIA

Jún, 2023,  kolektív – Stredná odborná škola obchodu a služieb

Dobrý deň.

Týmto vám ešte raz veľmi pekne ďakujeme za zaujímavú exkurziu. Oficiálne poďakovanie na stránke našej školy nájdete na tomto odkaze:

 http://www.prvasosnmnv.sk/zo-zivota-skoly/exkurzia-pre-stolarov


SEDACIA SÚPRAVA  ENNY

Mar,, 2023, p.Monika         

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať za expresné dodanie sedačky ENNY. S rýchlosťou a kvalitou som nadpriemerne spokojná. Od objednávky, pri ktorej nám veľmi pomohla pani predavačka v Nitre až po dodanie. Vašu firmu budem ďalej odporúčať. Ďakujem. 

Vaša zákazníčka  


SEDACIA SÚPRAVA  GALAXY 3

Feb, 2023,  Alica a Zoltán         

Dobrý deň,

     dnes nám bola doručená rozkladacia sedačka Galaxy 3 vyrobená na mieru s čalunením Prestige, ktorú sme si objednali v OC Korzo Bratislava. V predajni sme boli 3x a pani predavačka nám zakaždým veľmi ochotne, odborne a s patričnou trpezlivosťou poradila a zodpovedala všetky naše otázky. Sedačka bola vyrobená a dodaná týždeň po zaplatení zábezpeky. Dodanie malo trvať cca 2-3 týždne. Klobúk dole pred takouto efektivitou. Čas dodania sa dal dohodnúť na minútu presne, čo je oproti bežným kurierskym službam rarita. Páni "majstri" sa pri vynášaní trošku potrápili pre menší výťah, ale veľmi šikovne sa vynašli a zvládli to na jednotku. Večer sme jednotlivé diely sedačky rozbalili a zložili.  

     S vybavením našej objednávky sme veľmi spokojný. Sedačka splnila naše očakávania po praktickej aj estetickej stránke vrátane kvality. Vybrali sme si vyššie zrkadlové nohy pre lepšie sedenie, odolnú peknú látku. Tvrdosť, výška a hĺbka sedu s možnosťou polohovateľných hlavových opierok sú jednoducho v harmónií. Veríme, že nám sedačka prinesie veľa pohodlných a pohodových chvíľ pri relaxe po náročných pracovných dňoch. 

     Každého z nás určite poteší, že na Slovensku máme aj tak seriózne firmy ako je BETA Trenčín, s.r.o., ktorú určite odporučíme všetkým!

 

Ďakujeme pekne.


SEDACIA SÚPRAVA  MARCO

Jan, 2023,  Barbora         

Dobrý deň,

začiatkom januára som si u Vás objednala sedačku, ktorej fotku posielam v prílohe. Dodacia doba bola naozaj rýchla, nakoľko sedačka bola hotová už o osem dni. Zatiaľsom ešte nemala možnosť ju naplno odskúšať, ale materiál je veľmi prijemný a sedačka na pohľad krásna. 

Ďakujem.


SEDACIA SÚPRAVA  ENNY

Dec, 2022, p.Monika         

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať za expresné dodanie sedačky ENNY. S rýchlosťou a kvalitou som nadpriemerne spokojná. Od objednávky, pri ktorej nám veľmi pomohla pani predavačka v Nitre až po dodanie. Vašu firmu budem ďalej odporúčať. Ďakujem. 

Vaša zákazníčka  


SEDACIA SÚPRAVA  RIO

Jún, 2022,  pani Veronika         

Dobrý deň,

na základe Vašich referencií ktoré máte na stránke som si Vás vybrala a vôbec neľutujem. Už dlho som sa nestretla s takým prístupom ako u Vás.Od predavačiek v OC Korzo Bratislava, cez pani čo mi oznámila, že je sedačka hotová až po pánov čo mi sedačku vyniesli a namontovali. Rozkladacia sedacia súprava RIO bola vyrobená za menej ako 2 týždne. Sedačka  je perfektná, spí sa na nej úplne ako na posteli.Ďakujem, že na Slovensku máme takých šikovných ľudí. Budem Vás odporúčať ďalej.

V prílohe posielam foto.

Prajem pekný deň.

VeronikaSEDACIA SÚPRAVA  HUGO

Sep, 2021,  pani Barbory        

Dobrý deň,

Chceli by sme sa podeliť o naše dojmy a pocity z kúpi novej sedačky zn. Beta Sedačky.

Veľmi nás zaujal moderný dizajn a možnosť variácie samotných dielov sedačky HUGO ! Proste je to niečo iné, moderne, pohodlne, krásne. :)
Od prvého poradenstva až po “vykládku” nášho Huga sme boli veľmi spokojný. Už na predajni v Trenčíne a v Bratislave kde nám venovali dostatok času, poradenstvo s výberom farieb, a kombinácii.

S vyložením sme nemali problém takisto. Pán nám ochotne pomohol, a navyše sedačka nebola tak ťažká ako mohutne pôsobí. Samotná sedačka je veľmi pohodlná, pekne sýte farby, každý člen rodiny 👱🏻‍♀‍🐩👨‍🦰👦si svoje miesto na sedačke už našiel.

Sme veľmi spokojný s výberom, Hugo spĺňa všetky naše požiadavky a očakávania ako sme mali.

Odporúčam firmu BETA pre tých, ktorý zvažujú kúpu novej sedačky. Veľký vyber sedačiek, farieb a ochotný personál.

Ešte raz Ďakujeme. 💯✔️🔝


SEDACIA SÚPRAVA  QUEENS – NOVINka

Sep, 2021,  Lusan       

Dobrý deň,

radi by sme pridali recenziu. Síce sme dlhšie čakali, než sme si ju mohli na predajni vyskúšať a objednať, kvôli situácii s koronou, ale panie na predajni v NR boli vždy veľmi milé a ochotné pomôcť, poradiť a prezistiť aktuálnu situáciu.

Od objednania prešli približne 2 týždne a my už sa môžeme rozvaľovať na super-pohodlnej modernej sedačke Queens.

Páni, čo nám ju priniesli boli veľmi milí a opatrní, aby niečo nepoškodili.

Jedine dve drobnosti by sme možno odporučili zmeniť - háky na spojenie sedačky urobiť tak, aby do seba postupne zapadali. Ale zvládli sme to, hoci máme háky na zapadnutie do krajných častí sedačiek práve v strednej časti, čo bolo trošku ťažšie napasovať. A elektrika, ktorá sa zapája zospodu má pomerne krátky káblik, možno by bol super dlhší alebo upozorniť zákazníka, že najprv zapojiť elektriku a potom poskladať sedačku :-) Avšak možno je toto všetko tak riešené z nejakých dôvodov, ktorým my nerozumieme.

Každopádne, zvládli sme ju poskladať a veľmi sa z nej tešíme.

V prílohe posielame foto 😊 Oplatilo sa počkať. Ďakujeme!


Júl, 2021 p. Zuzana 

Dobrý deň, chceme Vám poďakovať za úžasnú sedačku! Po dlhom hľadaní (ozaj dlhom asi ročnom) toto bola láska na prvý pohľad. Pochodili sme asi všetky obchody so sedačkami na Sk. Moje hľadanie hraničilo zo zúfalstvom,že pre mňa sedačku ešte nevyrobili :-D buď nesedela farba, veľkosť,sedenie, poťah,cena.... Na túto sedačku sa zmestíme všetci štyria a keď ju rozložíme,hotové letisko. Ešte raz chceme poďakovať pani v Nitre za trpezlivosť s nami a podrobné vysvetlenie, vyskladanie sedačky a rýchle dodanie. 

Prajeme vám ešte veľa spokojných zákazníkov. 

Rodina Horvatová


SEDACIA SÚPRAVA  ETA 2

Jan, 2021 p. OStihoň

Dobý deň,

pred cca 3 týždňami nám bola doručená sedačka, tak posielam referenciu:

"Túto sedačku nám odporučili známi, ktorí máju dobrú skúsenosť s týmto typom sedačky už 10 rokov. Má nad dobový dizajn a dobrú kvalitu. Sedačku sme si nechali spraviť na mieru: výšku a šírku sedačky a opierok, rovnako aj tvrdosť výplne. Predajca bol veľmi ochotný, komunikácia a podpis prebehol rýchlo a dodanie v dohodnutom termíne. Sedačku aj predajcu určite odporúčame."

S pozdravom

Ostrihoň


SEDACIA SÚPRAVA  KAtÁNIA

Máj, 2019 rodina Karasová

Dobrý deň,

ďakujeme za dodanie sedačky Katánia. Boli sme veľmi spokojní od začiatku výberu sedačky vo Vašej predajni v Nitre, vrátane skvelého a ochotného odborného poradenstva zo strany Vášho personálu, so samotným vybavením objednávky, komunikáciou s výrobným oddelením, dovozom a dodaním. Sedačka je kvalitného prevedenia a spĺňa naše predstavy.

Budeme Vás ďalej odporúčať a prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov.

V prílohe zasielam foto sedačky v našej obývačke.

S pozdravom

rodina KarasováSEDACIA SÚPRAVA  BETANY

Máj, 2019 p. Monika

Dobrý deň,

už pár dní sa tešíme z našej novej "Beta"-sedačky LAMBDA :). Vašu predajňu sme prvýkrát navštívili, kým fungovala v Martine. Vtedy u vás kupovali sedačku moji rodičia a na základe ich pozitívnej skúsenosti sme sa rozhodli zavítať k vám aj my. Keď sme vošli do vašej predajne v Žiline, mali sme konkrétne požiadavky na rozmery, chceli sme úložný priestor a možnosť rozkladu a pôvodne sme nechceli odnímateľné opierky... Zákazníci, ktorí prišli pred nami práve dolaďovali detaily objednávky a tak sme našťastie mali dostatok času podrobne si poprezerať a vyskúšať všetky vystavené sedačky. Najlepšie našim predstavám vyhovovala sedačka Lambda, ktorá aj napriek odnímateľným opierkam bola veľmi pohodlná a rozmerovo takmer ideálna. Pani predavačka bola veľmi milá a ochotná, sedačku nám predstavila, ukázala úložný priestor i rozklad a odborne nám pomohla i s výberom poťahu. Hneď na mieste sme sedačku objednali a na naše veľké prekvapenie nám bola dovezená už na 11. deň od objednania. Sedačka je krásna, pohodlná, pôsobí kvalitne a prepracovane a ako bonus úžasne vonia drevom. Nakoľko ju máme iba pár dní, nevieme sa vyjadriť k trvácnosti, ale veríme že nám bude dlho slúžiť k našej spokojnosti. Prikladám foto sedačky spolu s taburetkou.

Monika z Martina  


SEDACIA SÚPRAVA  BETANY

Apríl, 2019 p. Gabriela

Dobrý deň,

recenziu na sedačku Betany som sa rozhodla napísať až po roku používania. Priznám sa, bola som veľmi zvedavá, ako zvládne nápor u nás doma :) . Sedačka totiž musí zvládať dve malé deti, 2 psíkov a 3 kocúrikov. Po roku používania a to píšem fakt, že používania vyzerá stále ako nová. Všetci sme s ňou maximálne spokojní. Keď som bola tehotná, bola pre mňa jediné miesto, kde som sa vedela vyspať. Je na nej veľmi veľa miesta a to ešte nevravím, keď sa rozloží.
Môžeme každému len odporučiť.

S pozdravom

 Gabriela z ĽuborečaSEDACIA SÚPRAVA  HUGO

Marec, 2019 p. Csaba

Dobrý večer .

Chceli by sme Vám poďakovať za sedaciu súpravu HUGO , ktorú ste pre nás vyrobili . Veľmi sa tešíme a sme radi , že sme sa rozhodli práve pre vašu značku .

V prílohe posielam foto.SEDACIA SÚPRAVA BETANY

November, 2018 pán Peter

Dobrý deň,

Predajňu sme vôbec nepoznali a po mesačnom zháňaní sedačky sme náhodou natrafili na predajňu v Nitre. Sedačku BETANY sme zakúpili v júli 2018. Po dvojmesačnom používaní a zabývaní konštatujem, že výber bol výborný.

Sedačka je veľmi pohodlná ( od prvého posadenia v predajni  ).

Ďakujeme za ochotu, ústretovosť a hlavne trpezlivosť pani predavačky pri výbere poťahu, nakoľko je sortiment veľmi široký a je ťažko si vybrať.

Slovenské sedačky BETA odporúčam.SEDACIA SÚPRAVA AERO

November, 2018 pani Viktória

Dobrý deň, máme od Vás zakúpenú sedačku. Ďakujeme veľmi pekne, sme spokojní a je krásna 😍 . 


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

Október 2018 pani MIroslava

Dobrý deň,

v prílohe Vám posielam dávno sľúbené foto našej Betany. Betany slúži veľmi dobre, po úvodnom preľaknutí, že je podstatne tvrdšia ako vystavený kus na predajni, sme si ju "vysedeli" k spokojnosti.

Verím, že si nájdeme konečne čas a prídeme si doobjednať aj taburetku ...

Želám všetko dobré,


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

Október 2018 pani Martina

Dobrý deň,

Pred nedávnom som si u Vás v OC Korzo v Bratislave zakúpila sedačku betany, posielam foto v prílohe. Farba poťahu Empire.
Týmto by som chcela poďakovať ešte raz za veľmi odbornú a milú pomoc pri výbere sedačky predajkyni Pavlíne Farkasovej.
Tak isto sa chcem poďakovať za super rýchle vyrobenie a doručenie, páni čo mi doviezli sedačku boli tiež veľmi ochotní a ústretoví.

Samotná sedačka je skvelá, pohodlná, kvalitná, krásna farba:)

S celým priebehom nákupu som bola spokojná a firmu beta sedačky môžem len odporúčať:)

Ďakujem,

S pozdravom Martina


SEDACIA SÚPRAVA ENNY

Október, 2018 pán Norbert a pani Daniela

Dobrý deň, pred pár dňami sa k nám dostala naša sedačka ,ktorú sme si od Vás objednali. Krásna, pohodlná presne nám sedí do nášho rohu v obývačke, za čo vďačíme veľmi milej Pani v predajni v Nitre, ktorá nám pomohla zostaviť jednotlivé diely, tak aby nám presne pasovala na určené miesto.
Ďakujeme veľmi pekne.

S pozdravom, Daniela a Norbert 


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2

Október, 2018 rodina Kyšková

Dobrý večer,

týmto reagujem na váš list ktorý som obdržal pri preberaní sedačky ktorú sme si u vás objednali.

Dňa 24. 7. 2018 sme sa s manželkou vybrali do Nitry že sa pôjdeme porozhliadnuť aké sedačky sú v predajniach s nábytkom v Nitre. Naša predstavy boli že by mala byť v tvare U s vyššími nohami aby sa mohol popod ňu "preháňať" náš Oskarko. To je náš obľúbený, najmä u našej 2-ročnej dcérky robotický vysávač. A v neposlednom rade samozrejme nesmie to byť nešťastná ekokoža - ako sme mali predtým (pri dvoch veľmi živých deťoch si to viete predstaviť). Vašu predajňu sme v ten deň navštívili v poradí už ako štvrtú a aj to len po mojom vzhliadnutí vášho názvu spoločnosti nad vchodom do predajne pri nastupovaní do vozidla. Vravím manželke - reku poďme sa aj tam pozrieť, však za to nič nedáme - A DALI SME...

Už pri príchode do predajne nás privítala veľmi ochotná pani Blažiová (touto cestou ju pozdravujeme), ktorá nám predstavila vašu širokú ponuku sedačiek z kvalitných materiálov (to bolo vidieť už na pohľad a omak). Potom nám bola v krátkom čase vypracovaná cenová ponuka. Aj sme z predajne odišli s tým že si to ešte rozmyslíme - to som ešte netušil že sa o chvíľu vrátime späť a objednáme ju. Tak sme zašli k nášmu vozidlu, pekne sme si sadli do auta a dumali sme čo ďalej. Priznám sa že som neplánoval dať vyššiu cenu za sedačku, ale presvedčila nás veľkosť a kvalita vypracovania vašich sedačiek. Po krátkom zvážení sme sa znovu vrátili do vašej predajne, slovo dalo slovo a o chvíľu sme už podpisovali kúpnu zmluvu spolu s úverovou zmluvou, ktorá nás tiež oslovila s veľmi výhodnou ponukou splácania úveru. Trochu to zaškrípalo pri odosielaní našich dokladov do splátkovej spoločnosti, ale nakoniec sme to dotiahli, síce už chvíľočku po záverečnej do zdarného konca.

Takisto nás veľmi milo prekvapila dodacia doba sedačky. No just sme vymákli práve vašu celozávodnú dovolenku, ale to nám vôbec nevadilo.

Ďalším milím prekvapením bol dátum dodania vašej sedačky, lepšie to nemohlo ani dopadnúť. Sedačka nám bola dodaná presne v deň mojich narodenín, čiže 30.8.2018. Nakoľko starej sedačky sme sa zbavili v pondelok 27.8., takže tri dni sme mali romantiku na deke a vakoch aj to malo čo-to do seba, najmä keď ste stávali po nejakom čase zo zeme z deky. :-)

Skrátka zhrniem to a podčiarknem - už do dnešného dňa som odporučil vašu spoločnosť minimálne 3 ďalším známym, ktorý sa boli pozrieť na ňu.

Ďakujem vašej spoločnosti za rýchle vybavenie našej objednávky. Máte "navrch" oproti konkurencii. Pri nej sme sa nedostali pod 6 týždňov. A to vy ste mali ešte 2 týždne celozávodnú dovolenku - proste klobúk dolu.

Sedenie a leňošenie s našimi drobcami je na už našej sedačke veľmi príjemné, ešte raz ĎAKUJEME...

Zostávam s pozdravom

Ján Kyška s rodinou


SEDACIA SÚPRAVA ETA2

Október, 2018 pani Lenky

Dobrý deň v prílohe vám zasielam fotografiu sedačky Eta 2.
Sme veľmi spokojný s priebehom nákupu aj s rýchlosťou dodania. Sedačka je veľmi pohodlná.
Ďakujem veľmi pekne a sedačky Beta bude len odporúčať.

S pozdravom Lenka


SEDACIA SÚPRAVA BRODY

September, 2018 pani Klaudia

Pekný deň prajem,

Chceli by sme sa poďakovať za nádhernú sedačku a za Váš úžasný prístup pri kúpe. Určite vás každému budeme len odporúčať:)


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2

September, 2018 pani Zuzana

Dobrý deň,

Posielam foto, sedačka je veľmi pekná, pani ktorá nám ju vybavila, bola ochotná, milá, a rozumela sa tomu. 

Prajem veľa spokojných zákazníkov.


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2

September, 2018 pani Irena

Dobrý deň prajem,

posielame Vám fotku našej práve rozbalenej sedačky Beta Galaxy 2. Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu sedačku, ktorú ste nám na mieru vyrobili. Takisto sa chceme veľmi pekne poďakovať p. Slatinskej z predajne v Skalici, ktorá nám veľmi odborne pomohla pri výbere sedačky a všetkých doplnkov. Sľubujeme, že keď sedačku, resp. nášho nového člena rodiny trošku "zabývame", zašleme viac fotiek.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom

Čierňavová Irena


SEDACIA SÚPRAVA BORNEO

September, 2018 pani Martina

Dobrý deň,

chcela by som sa podeliť o pocit, ktorý mám z mojej novej sedačky BORNEO, ktorú som si u Vás kúpila v júli 2018.

Dlho som hľadala takú sedačku, aby vyhovovala mojej predstave, t.j hľadala som atypický rozmer sedačky a zároveň sedačku, ktorá by mala vyššiu výšku sedáka ako je v súčasnosti na trhu v ponukách ostatných predajcov.

Vaša spoločnosť ako jediná (verte, že som práve preto spoznala asi všetkých výrobcov a predajcov pôsobiacich na slovenskom trhu) vyhovela mojim požiadavkám a vyrobila mi sedačku podľa mojich podmienok.

Po mesiaci používania som s ňou veľmi spokojná, výborne sa na nej sedí a aj veľmi pekne pôsobí v mojej obývačke (prikladám i foto).

Zároveň ma veľmi teší, že na Slovensku stále existujú takí šikovní ľudia, ktorí majú svoju prácu radi, čo je vidieť i na sedačke, ktorá sa v mnohom dá porovnať so zahraničnými vychytenými značkami a trúfam si povedať, že ich i predčila.

Ďakujem všetkým Vašim zamestnancom, ktorí svojou prácou prispievajú k tomu, že som hrdá na to, že žijem na Slovensku.

Želám Vám veľa úspechov a ešte viac spokojných zákazníkov


SEDACIA SÚPRAVA KATÁNIA

September, 2018 pani Edina

Dobrý,

v prílohe Vám zasielam naše sedačky od Vás. Sú super, pohodlné a ľahko sa udržiavajú 😊. Môžeme len odporúčať... Každému sa páčia.

Pekný deň


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA

August, 2018 pán Marián

Sedačka Lambda v nami zvolenej konfigurácii bola doručená presne v rozmedzí termínov, ako bolo sľúbené, doručenie bezproblémové až do dvora, spĺňa presne to, čo sme od nej očakávali, vyhotovená výborne a poskytuje pohodlie, aké sme potrebovali.

Už od prvého stretnutia v predajni v Trenčíne sme boli potešení profesionálnym prístupom predávajúcej, ktorá mala naozaj prehľad o všetkých možných variantoch sedacích súprav a používaných látok, pomohla priamo pri výbere, opísala výhody jednotlivých použitých látok a jednotlivých súprav.

Týmto chceme poďakovať za naozaj kvalitne odvedenú prácu na sedačke, za možnosť modifikácií pre konkrétny typ miestnosti a za skvelý prístup celej firmy, či už predávajúcej, dopravcu a samozrejme aj celej výroby.

Veríme, že nasledujúca sedačka do druhej miestnosti bude s najväčšou pravdepodobnosťou pochádzať od Vás.

S pozdravom Marián Faturík s rodinou, Ladce


SEDACIA SÚPRAVA RIO A ENNY

August, 2018 pani Zuzana

Dobrý deň,

dnes nám bola doručená sedačka ENNY. Po nekonečnom hľadaní vhodnej sedačky sme sa opäť rozhodli pre Vašu firmu.

Minulý rok sme objednali sedačku RIO do malého bytu pre syna a keďže sme hľadali 2v1, Váš výrobok bola jasná voľba, ktorú neľutujeme.

RIO spĺňa všetky atribúty, ktoré spĺňať má, či už ide o klasickú sedačku alebo o posteľ na každodenné spanie, čo bude určite pravda, i keď túto informáciu mám len sprostredkovane, ale náš syn dokáže na nej nekonečne dlho spať. :)

Minulý rok som Vám z mojej zábudlivosti neposlala referenciu, ale dúfam, že aj po roku Vám táto bude užitočná, keďže uplynula dostatočne dlhá doba na jej "ohodnotenie".

Pokiaľ sa týka ENNY, ako iste vidíte z fotiek, jedna z podmienok bola, aby sa na nej mohol bez jej ujmy vyvaľovať aj náš pes, čo u Vás nie je pri výbere poťahu žiadny problém. Okrem toho myslím, že keď sa ochladí, aj naše mačky ňou nepohrdnú, keďže sa vedia votrieť dovnútra pri najmenšom ochladení. Vyhovujú nám aj vysoké opierky aj farba poťahu, ktorá ladí so zvyškom interiéru.

Pri oboch objednávkach sme boli spokojní s ústretovosťou a ochotou milých slečien a v neposlednom rade aj s rýchlosťou vybavenia objednávok. Pri RIO sme dokonca museli zužovať opierky, keďže rozmer trochu nesedel a ani s týmto z Vašej strany nebol problém a vyšli ste nám v ústrety.

Želáme Vám veľa spokojných klientov a ak sa stane, že si niekto nebude vedieť v našom okolí vybrať výrobcu sedačky, jednoznačná voľba padne na Vás. :)

S pozdravom

Zuzana


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2

Jún, 2018 pani Iveta

Dobrý deň,

Ďakujeme za dodanie sedačky Beta. Sme veľmi spokojný s vybavením objednávky a takisto s kvalitou sedačky.

V prílohe posielam foto sedačky v našej obývačke.

S pozdravom Iveta


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2

Máj, 2018 pani Jana

Dobrý deň,

s priebehom vybavovania objednávky sme boli spokojní. P. Fazekaš bol veľmi ochotný a nápomocný. Boli sme milo prekvapení, Že bola sedačka vyrobená do 2 týždňov.

Taktiež oceňujeme prácu a ústretovosť zo strany pánov, ktorí nám sedačku doviezli. Naše prvé dojmy zo sedačky sú pozitívne a veríme, že nám Váš výrobok bude robiť radosť.

Budeme Vás ďalej odporúčať ako profesionálnu a spolahlivú firmu.

V prílohe posielam aj foto.
Ďakujem 


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

Apríl, 2018 pani Dara

Ďakujem za Váš list, ktorý nie je samozrejmosťou.

Moja objednávka bola v skutku vybavená rýchlo, čo v časovej osi znamená 14 dni od objednania po dodanie tovaru v mojich predstavách.

Veľká gratulácia Vám!

Čo sa týka dojmu, som spokojná.

Zároveň tu je jeden nedostatok, ktorý mi dúfam vyriešite.... a náročnejší zákazník si príde na svoje...

Kedže cena výrobku nie je malá, pošlem Vám nedostatok, ktorý mi na sedačke prekáža a nájdeme spoločné riešenie ako ho odstránit.

Okrem tejto chyby krasy verím, že budeme ako užívatelia spokojní a vrátime sa po doplňujúci tovar k Vám...

Ďakujem za Váš čas a doriešenie chyby krásy...

Želám veľa spokojných zákaznikov a príjemný podvečer...


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

Apríl, 2018 pani Jaroslava

Dobrý večer,

v prílohe Vám posielam fotky sedačky v našom interiéri.

Vybavovanie objednávky prebehlo presne tak, ako sme si to dohodli na predajni v Košiciach. Nebol nijaký problém. Sedačka prišla nepoškodená a je presne podľa našich očakávaní. Vyzerá pekne, moderne a kvalitne a aj my dúfame, že nám bude dlho slúžiť. Chceli sme si kúpiť náš slovenský výrobok a sme radi, že aj vďaka našej kúpe má prácu niekoľko desiatok zamestnancov v našej malej krajine. Veď konkurencia lacných a nekvalitných výrobkov zo zahraničia je obrovská. Prajem vám veľa spokojných zákazníkov a veľa úspechov vo vašej práci.

S pozdravom

PS: K sedacej súprave sme dostali dva malé vankúšiky o rozmeroch 40 x 40 cm. Ak by ste nám chceli urobiť radosť, tak by nás potešili presne rovnaké vankúšiky, aké sme dostali k našej sedačke (béžové 40 x 40 cm).

Vaša spokojná zákazníčka

Jaroslava


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2

Marec, 2018 pani Nikol

Dobrý deň prajem,

rada by som sa s Vami podelila o fotografiu našej sedačky.

Máme Galaxy a je úžasná. Už sme sa zabývali a Galaxy je prvok v nasej obývačke, ktorý sa páčil zatiaľ každému, kto u nás bol :)

Sme veľmi spokojní. Sedačka je kvalitná, rozmerovo presne pasuje do priestora. Je presne taká, akú sme hľadali. Dodaná nám bola ešte pred termínom. Objednávali sme ju nejak pred vianočnými sviatkami a dodanie bolo skutočne rýchle. Musím vyzdvihnúť aj asistentku predaja vo Vašej predajni v Nitre, pani Luciu, ktorá je skutočný profík, milo, ochotne a rada sa nám venovala. To tiež v dnešnej dobe nie je samozrejmosť.

Ďakujeme ešte raz a želáme Vám veľa spokojných zákazníkov.

Prajem pekný deň

S pozdravom

Nikol


SEDACIA SÚPRAVA BRODY

Marec, 2018 pani Elena

Dobrý deň prajem, radi by sme sa Vám poďakovali za maximálnu spokojnosť pri nákupe u vás. Objednávanie a vyber sedačky prebiehal rýchlo promptne a každá naša požiadavka bola splnená .
Sedačka nám robí radosť a sedí sa na nej úžasne .

Ďakujeme


SEDACIA SÚPRAVA MALIBU

Marec, 2018 pani Jana

Dobrý deň,
nedávno sme si u vás objednali sedaciu súpravu,boli sme veľmi spokojný s komunikáciou v predajni,aj s rýchlosťou výroby,ďakujeme veľmi pekne

s pozdravom Jana Pavlovičová


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

Február, 2018 pán Michal

Dobrý deň

Rád by som zaslal foto a poďakovanie.

Sedačky, ktoré ponúkate sme si boli pozrieť v predajni TN. Obsluha bola perfektná. Prešli sme si spolu všetky záujmové modely a na základe požiadaviek sme vybrali model BETANY, ktorý ná vyhovoval a dostali sme spracovanú orientačnú ponuku.
Ďalšia komunikácia a doladenie presnej objednávky už prebiehalo iba mailom.
Všetko bolo vybavené k našej spokojnosti.

Dakujeme


SEDACIA SÚPRAVA RIO

Február, 2018 pán Ján

S prístupom slečny na predajni vo Zvolene som bol nadmieru spokojný. Takisto bol dodržaný termín dodania. Dodanie prebehlo bez problémov. Aj sedačka je super. Zatiaľ mám len takúto fotku.

Keď zariadime izbu, pošlem lepšiu. Ďakujeme


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

Január, 2018 pani Elena

Dobrý deň,
kúpili sme si u vás sedačku Betany a už je aj u nás, prikladáme foto. Sme veľmi spokojní s priebehom nákupu aj s rýchlosťou dodania a kvalitou prevedenia.
Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov.

s pozdravom Elena Rychlikova, Dolany


SEDACIA SÚPRAVA ENNY

Január, 2018 pán Jozef

Dobrý deň,

som veľmi rád, že som sa rozhodol o kúpu sedačky od spoločnosti Beta. Od prvého kontaktu milých predavačiek v OC Korzo Bratislava až po prevzatie tovaru mám len pozitívne skúsenosti. Predavačka nebola len milá, ale aj veľmi šikovná a po odbornej stránke pripravená. Nezaskočili ju žiadne otázky a ja som bol milo prekvapený. Som rád, že predavačky nestrážia obchod, ale vedia poradiť a spracovať veľmi rýchlo cenovú ponuku. Sedačku som dostal dnes a z toho dôvodu sa ku kvalite neviem vyjadriť, ale určite budem spokojný. Nakoľko mám len pozitívne skúsenosti odporučím vašu spoločnosť aj známym.

V prílohe Vám zasielam fotografiu.


SEDACIA SÚPRAVA RIO

Január, 2018 rod. Očelová

Dobrý deň,  

chceli by sme poďakovať za krásnu sedačku a ochotu. V každom smere sme nesmierne spokojní a určite Vás budeme odporúčať aj ďalej. 

s pozdravom rodina Očelová 


SEDACIA SÚPRAVA ETA2

Január, 2018 pani Petra

Dobrý deď,
v prílohe Vám zasielam fotografiu sedačky Eta 2. Veľmi som bola prekvapená so zákazníckym servisom i dobou dodania. Od zadania objednávky do doručenia neubehli ani dva týždne. Sedačka je veľmi pohodlná. Ďakujem veľmi pekne a SedačkyBeta budem len odporúčať :)

Pekný deň,  Petra.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

December, 2017 pani Eva

Dobrý deň,
chceme sa Vám poďakovať za veľmi peknú sedačku, sme s ňou moc spokojní.
V prvom rade ďakujeme pani Bakyovej z predajne v Trenčíne, za jej profesionálny a milý prístup, poradila nám veľmi dobre pri výbere druhu a farby látky a pri objednávaní v predajni sa nám venovala naozaj príkladne a ochotne. Tiež výroba a dodanie bolo veľmi rýchle.
V prílohe zasielame niekoľko fotiek sedačky Betany.
Budeme Vás ďalej odporúčať.
Ďakujeme, nech máte veľa spokojných zákazníkov ako sme aj my boli.
S pozdravom

rodina Wallenfelsova.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

December, 2017 pani Lenka

Dobrý de,  včera nám dorazila naša vytúžená sedačka: Sme veľmi spokojní, máme vianoce o dva týždne skôr 😊.
Ďakujeme veľmi pekne, určite Vás odporučíme ďalej 😊.
Posielam foto spokojného zákazníka 😊.

Pekný deň prajem
s pozdravom Domanová


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2

November, 2017 pani Zuzana

Zdravím posielam nové fotky našej sedačky od Vás Sedačiek Beta. Leňoší sa dobre 😊

s pozdravom Zuzana.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY

November, 2017 od pána Marcela

Dobrý deň,

dovoľujem si Vám aj takto prostredníctvom mailu poďakovať za pomoc pri výbere sedačky v OC Styla Bratislava. Ako si spomínate náš výber sedačky bol dlhší 😊. Najskôr sme sa sa informovali o možnostiach výroby, dodávky, spôsobu vyhotovenia a cene u Vás. Následne sme si robili prieskum trhu a prechádzali viaceré predajne so sedačkami.

Keďže Váš prístup k zákazníkovi bol najlepší, opäť sme ku Vám zavítali. Už pri druhom vstupe nás opätovne potešil úsmev na tvári a že ste si nás pamätali. Presne ste vedeli o ktorom type sedačky sme sa rozprávali a aké boli naše očakávania. Vysvetlili ste nám tie najdôležitejšie parametre, podľa ktorých máme vyberať a ktoré máme chcieť od sedačky - využitie a pocit. Aj toto nám v závere pomohlo k rýchlemu a správnemu výberu . Následne už od objednania bolo všetko veľmi rýchle a presne ako ste povedali: 2 dni pred dodaním sme vedeli, kedy príde, v deň dodania nám páni potvrdili čas príchodu. Osobitné poďakovanie patrí pánom, ktorí nám ju vyniesli po schodoch až na 4 poschodie bez reptania, čo naozaj oceňujem.
A v závere, čo dodať - do 2 týždňov od objednávky už sedíme v našej novej sedačke "BETKE" 😊.

Celý pracovný kolektív Sedačky Beta môžem hodnotiť len pozitívne od začiatku kúpy až po dodanie.
Ďakujeme Vám za Váš osobný prístup k výberu sedačky, ale aj našej dcérke, ktorá bola s nami.

Prajeme veľa spokojných zákazníkov a s priateľským pozdravom
Blažek Marcel


SEDACIA SÚPRAVA DENIS 2

Október, 2017 od pani Anny

Dobrý deň,
so sedačkou Denis 2 + kreslo, ktoré som si od Vás objadnala som spokojná.
Zasielam Vám fotografie sedačky v mojom interiéri a hlavne sa teším na dva vankúšiky s logom "Beta", ktoré mi pošlete 😊 .

S pozdravom

Anna Vybíralová

SEDACIA SÚPRAVA

September, 2017 pani Andrea

Dobré ráno,

touto cestou sa chceme poďakovať celému tímu pracovníkov, ktorí sa starali o výrobu až po dovoz našej sedačky.
Najprv sa vyskytol problém s látkou, ktorú sme si vybrali, nebola na sklade, tak sa termín dodania presunul až na 15.-tého októbra. Dnes je 21.-septembra a sedačku už máme doma. Čiže Vaši pracovníci museli naozaj "zapracovať" na tom, aby naša sedačka bola dnes v našej obývačke. Tiež chceme poďakovať pracovníkovi v pobočke v Košiciach, ktorý nám ochotne odpovedal na všetky otázky a mal s nami trpezlivosť, keď sme sa pýtali aj viackrát na jednu a tú istú vec.

Vašu spoločnosť môžeme len chváliť a odporučiť aj našim známym.

ďakujeme

Andrea a Ján Korsinszkí, Rožňava


SEDACIA SÚPRAVA        

August, 2017 pani Lucia

Dobrý deň, 

chcela by som reagovať na list, ktorý bol dodaný spolu so sedacou súpravou. Už pri vstupe do predajne v OC Korzo ma sedačky zaujali, či už designom ako aj farebným prevedením. Pani predávajúca bola veľmi ochotná a najmä tomu rozumela, čo predáva :-)

Za hodinku sme mali vybavenú objednávku a poradila aj s výberom poťahu, ktorých mate neúrekom. Zároveň ste ma prekvapili naozaj veľmi rýchlym dodaním a páni, ktorí ju priviezli boli veľmi milí a profesionálny. Čiže všetko od objednávky, až po dodanie do obývačky prebehlo perfektne a bezproblémovo. Sedačka je v realite ešte krajšia ako som si predstavovala a naozaj veľmi pohodlná.
Keď sa dokúpi nábytok, pošlem aj fotografiu:-)

S pozdravom a želaním ďalších spokojných zákazníkov:-)

Lucia Lehotayová


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1       

August, 2017 pán Marián

Dobrý deď,
posielam Vám foto sedačky, ktorú sme si objednali v predajni v Skalici. Chceli by sme pochváliť p. predavačku,  ktorá bola maximálne ochotná a vstriečna. Poradila nám s výberom poťahovej látky a bola veľmi milá a prijemná. Čo nás prekvapilo, bola rýchlosť dodania. Sedačka je výborná na sedenie ale aj  na ležanie a hlavne spanie u televízora :)
Sme s ňou maximálne spokojní a keď prídu malé vnúčence tak majú na čom skákať :)
Veľmi pekne ďakujeme.

s pozdravom rodina Komornikova


SEDACIA SÚPRAVA BETANY       

August, 2017 pán Tomáš

Dobrý deň,
píšeme neskoro pretože sme mali veľa práce a dovolenky a podobne. Sedačku sme dlho vyberali a nenašli sme nič podla našich predstav no nakoniec sme našli stránky sedačiek Beta kde sme našli sedačku podľa našich predstáv hneď nás oslovila na on-line chate veľmi milá a komunikatívna páni ktorej som sa všetky dôležité veci ohľadne sedačky opýtal a veľmi empaticky mi na ne odpovedala hneď nám spravila aj cenovú ponuku na danú sedačku podľa našich predstáv. Musím veľmi pochváliť prístup voči nám ako zákazníkom bol fakt na špičkovej úrovni, dá sa povedať, že bol ako prístup v západných krajinách. Po komunikácii sme si našli čas a išli sedačku pozrieť do vašej predajne vo Zvolene, kde nás taktiež uvítala milá pani ktorá nám všetky otázky príkladne zodpovedala, sedačku sme vyskúšali a boli sme veľmi spokojný, no potrebovali sme sa rozmyslieť je to len predsa veľa peňazí a tiež pomerať miestnosť či sa sedačka zmestí. Nakoniec sme sa rozhodli že sedačku pôjdeme kúpiť dňa 30.05.2017 vybavenie bolo ústretové a príkladne. Povedali sme aby nám 3 dni vopred zavolali kedy sedačku mali dodať zavolali a spokojne sme sa dohodli. Dve hodiny pred dodaním pán zavolal a my sme sa zariadili pomohol nám ju zložiť a už len ju vyniesť hore na 2 poschodie. Vyniesli sme ju v pohode mysleli sme si, že to bude horšie, ale bola to pohodička. Nakoniec sme ju rozbalili zmontovali a veľmi sme sa z nej potešili. Do obývačky padne ako uliata, veď sa pozrite sami.
Boli sme zo všetkým spokojný, takto by mal vyzerať komplet servis predajcu.

Ďakujeme s pozdravom
Liskovci s Banskéj Bystrice.


SEDACIA SÚPRAVA ETA2       

Júl, 2017 pán Jakub

Trocha neskoršie, ale posielam Vám názor na Vašu už našu sedačku. Priebeh vybavenia bol v poriadku, aj kuriér bol milý. Nebol žiadny problém. Aj sedačka je pekná a zatiaľ je v poriadku.
Ďakujem


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA       

Júl, 2017 pani Mária

Dobrý deň, posielame Vám fotku sedačky zakúpenej vo vašej predajni v Nitre. Z rýchlosti vybavenia našej objednávky sme boli milo prekvapení nakoľko bola vybavená do týždňa. Sedačka je pohodlná a páči sa nám aj poťah. Sme s ňou spokojní.
Prajeme Vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

S pozdravom rodina Ďuriačová.


SEDACIA SÚPRAVA RIO       

Jún, 2017 pani Katarína

Dobrý deň prajem :)
Chcem sa v mene celej našej rodiny poďakovať za krásnu sedačku RIO s objednávka č. 50 zo Zvolena. Foto v interiéri pošlem, keď vymaľujeme.
Želám krásny deň a veľa spokojných zákazníkov :) Aj taburetky s úložným priestorom sú na nezaplatenie :)


SEDACIA SÚPRAVA        

Jún, 2017 pani Soňa

Dobrý deň,

Dňa, 24.6. sme hľadali novú sedačku. Obehali sme toho veľa, až kým sme náhodou objavili vašu predajňu v Nitre. Sme z Topolčian. Ochota, ústretovosť a znalosť vašej predavačky nás natoľko zaujala, že sme sa ani nie po hodine vrátili a podpísali objednávku. Presvedčila nás pani použitými materiálmi pri výrobe. a hlavne bola usmiata a trpezlivá pri našom nerozhodnom výbere. 
Tešíme sa, že sedačka príde z vašej výroby a pre pani vyjadrujem pochvalu a poďakovanie. Nájsť dnes oddaných zamestnancov je bonus podnikania. 

Veľa úspechov źelá

Soňa. 


SEDACIA SÚPRAVA MALIBU       

Jún, 2017 pani Monika

Milí team BETA sedačky.

Veľmi Vám ďakujeme za nádhernú sedaciu súpravu MALIBU do našej vynovenej obývačky. Je presne taká ako sme si ju predstavovali, ba ešte krajšia.
V prvom rade sa chcem poďakovať dievčatám na predajni vo Zvolene, ktoré mali s nami "trpezlivosť" počas celého minulého roka až doteraz. Merali ju s nami xy krát, pomáhali nám odpoveďami na naše otázky ohľadom druhov poťahov vhodných do domácnosti s domácimi miláčikmi .
Ďakujem aj dievčine na online chate , ktorá nám tiež pomáhala zodpovedať doplňujúce otázky, ktoré nás na predajni nenapadli. Naša objednávka bola vybavená rýchlejšie ako sme predpokladali a doručená na druhý deň ako sme si na zákaznícku linku zavolali, že máme po rekonštrukcii a môže sa nám doručovať.
Ďakujeme aj vyššiemu pánovi jednému z dvoch, ktorí nám sedačku doručovali, že bol taký milý a pomohol nám ju vyložiť z auta a preniesť do vchodu. Druhý sa tváril, že sa ho to netýka a máme si pomôcť ako vieme.
A na záver chceme poďakovať tomu, kto v marketingu vymyslel zľavu - 20% DPH a všetkým, ktorí sa podieľali na jej výrobe. Naša sedačka je precízne vyrobená, pohodlná a verím, že nám bude dlho slúžiť. Pripájam pár fotiek a želám veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom
Monika a Marian Šašalovci, ZvolenSEDACIA SÚPRAVA BETANY       

Jún, 2017 pani Helena

Dobrý deň,

rada by som sa podelila o skúsenosť pri kúpe sedačky vo vašej firme . Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť a to od prvého vstupu do predajne až po dodanie sedačky a jej následné užívanie. Oceňujem profesionálny a ľudský prístup p. Jančovičovej na predajni v Martine, ktorá mi veľmi pomohla pri výbere. Po roku hľadania som si vybrala sedačku hneď pri prvej návšteve predajne, výber padol na sedačku Betany. Prikladám foto. Uvítala som možnosť úpravy rozmerov. Sedačka bola dodaná v krátkom termíne, bez jedinej závady, týmto oceňujem aj prácu ľudí, s ktorými som sa síce nestretla, ale viem, že prácu odviedli nielen profesionálne, ale aj od srdca. Sedačka sa páči trom generáciám v našej rodine a môžem povedať, že máme nového člena rodiny.

S pozdravom a vďakou
Prokopová


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2       

Máj, 2017 pani Martiny

Dobrý deň prajem.

Posielam Vám nižšie foto našej krásnej sedačky od vás.
A týmto chcem poďakovať aj pani predavačkám zo Zvolena, že nám pomohli vybrať typ sedačky aj farbu. Kedže máme podkrovie robené s prírodných materiálov ako je drevo a kameň potrebovali sme to niečim oživiť a myslím, že touto sedačkou sme to dokázali. Ďakujeme pekne.

Martina Žigová, SLIAČ


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2       

Máj, 2017 pani Evi

Dobrý deň,

som veľmi spokojná so sedačkou, práve takú som si predstavovala do mojej novej izby.
Ak sa rozhodnem pre novú sedačku do inej izby, tak určite len od Vás.
Ešte raz ďakujem.

S pozdravom
Eva Fábiánová


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1       

Máj, 2017 pani Kataríny

Dobrý večer,

na základe Vášho záujmu píšem pár dojmov z kúpy sedačky z objednávky BAS33/2017...Sedačku sme si kúpili v Bratislavskom OC Style, kde je veľmi ochotný personál, informácií aj kalkulácií sme dostali, koľko sme potrebovali. Sedačka bola dodaná rýchlo, za necelé dva týždne, bolo to príjemné prekvapenie. Dovoz bol dostatočne dopredu ohlásený, nebol žiaden problém. Dojem zo sedačky je dobrý, sme s ňou spokojní.
Trocha by som vytkla spracovanie opierok, niektoré diery v opierkach, do ktorých sa vsúvajú držiaky opierok sú urobené fakt elegantne, ale z niektorých vytŕča výplň a nejde skryť. Opierky máme tmavé a výplň biela, sedačku máme v priestore, tak to vidno...Inak spokojnosť:-)
Ak je možné, prosím za zaslanie vankúšikov s logom.

Ďakujem, s pozdravom

Katarína ZahradníkováPOSTEL      

Máj, 2017 pán Dávid

Dobrý deň,

kontaktujem Vás na základe listu (v prílohe), ktorý som dostal pri zakúpení postelí od Vás. Síce neviem či je to ešte aktuálne a či spomínaná akcia na vankúše stále platí, ale kvôli prerábke bytu (ktorý doteraz nieje dokončený :) ) som Vám chcel fotografie poslať až keď to bude nejako vyzerať.

A už k veci: s priebehom objednávky som bol veľmi spokojný, páčilo sa mi najmä rýchle dodanie (myslel som si že budem čakať okolo mesiaca a do týždňa som tovar mal u seba) a všetky rady od Vášho personálu pri výbere tovaru. Z môjho pohľadu postele úplne presne spĺňajú predstavy, ktoré sa mi vytvorili pri objednávke. Po stránke kvality im takisto nemám čo vytknúť, pretože matrac je príjemne tvrdší a perfektne sa na nich leží.

Na záver: keďže som bol so spoluprácou s Vašou firmou veľmi spokojný (ochota, komunikácia, kvalita, cena, doprava), tak už som Vás medzičasom stihol odporučiť dvom známym, pričom jedna z nich si u Vás takisto chce zakúpiť posteľ (len čaká na byt). :)

Prajem pekný deň a veľa úspechov do budúcna. :)

S pozdravom Krajčovič


SEDACIA SÚPRAVA BETANY       

Apríl, 2017 pani Janky

Dobrý deň,

približne pred dvoma týždňami nám bola doručená sedacia súprava Betany. S celým priebehom vybavenia objednávky sme boli nadmieru spokojní.

Či už pri prvej návšteve predajne, tak i pri samotnom uzatváraní kúpnej zmluvy sme sa stretli s ochotou, trpezlivosťou a príjemným vystupovaním personálu. Navyše oceňujeme priebežné informovanie o stave našej objednávky ako aj dostatočné vopred kontaktovanie ohľadom doručenia tovaru.

Kvalita sedačky naplnila naše očakávanie, otestovala ju celá naša rodina.

Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov. Zároveň pripájame aj foto.

S pozdravom spokojný zákazník

Cehula M.


SEDACIA SÚPRAVA RIO       

Apríl, 2017 pani Moniky

Dobrý deň,

chcem vyjadriť spokojnosť s priebehom objednávky sedacej súpravy RIO, naša objednávka bola veľmi rýchlo vybavená ( do týždňa), aj napriek úpravám ktoré sme na sedacej požadovali :).

Sme veľmi spokojný s kvalitou, pretože bývame v menšom byte a sedaciu súpravu využívame každú noc na spanie, vystriedali sme už niekoľko sedacích súprav, ale žiadna sa nevyrovnala Vašej, spĺňa najvyšší komfort spania.

Páči sa mi aj nenáročné rozloženie spiaceho lôžka, na ktorom môžem mať natiahnutú plachtu a nemusím ju zakaždým odkladať. Mrzí ma, že som sa o Vašej firme dozvedela až teraz, mohla som ušetriť nielen peniaze ale hlavne námahu znášania a vynášania predošlých sedacích súprav:(, ale to je moja chyba. Takže ešte raz veľká vďaka za skvelú sedačku a posteľ v jednom. Prajem Vašej firme veľa spokojných zákazníkov, ale aj spokojných zamestnancov, týmto chcem vyzdvihnúť aj spokojnosť s profesionalitou pani Ruttkayovej, ktorá moju objednávku vybavovala, ešte raz veľká vďaka.

S pozdravom

Monika Tarabová

PS: v prílohe dve fotky.


SEDACIA SÚPRAVA enny       

Apríl, 2017 pani Soni

Dobrý deň,

posielam fotografie našej sedačky, ktorá nám slúži už štvrtý mesiac. S vybavením objednávky a Vaším servisom sme boli veľmi spokojní, všetko prebehlo super, na naše dodatočné požiadavky ste promptne reagovali. Sedačka sa nám veľmi páči, je pohodlná a praktická.

Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov :)

S pozdravom,

Soňa Noskovičová


SEDACIA SÚPRAVA BETANY       

Apríl, 2017 pána Jána

Dobrý deň,

s vybavením objednávky sme boli nadmieru spokojní. Tovar bol doručený v krátkej dobe. Sedačka splnila naše očakávania. V prílohe zasielame foto z našej obývačky.

S pozdravom

Ján Hránek


SEDACIA SÚPRAVA EURÓPA       

Apríl, 2017 pani Janky

Ďakujem za perfektnú sedačku;)

Skvelé služby, ústretový prístup, ochotný personál martinskej predajne. Veľká vďaka. Sedačka je už odskúšaná a teší sa spokojnosti.

S pozdravom, Jana Balejová


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2     

Apríl, 2017 pani Janky

Dobrý deň, kúpili sme si u Vás sedačku Galaxy 2. S vybavovaním objednávky sme boli veľmi spokojní, nakoľko sme si mohli vybrať vlastný rozmer (v našom prípade 2,80 m x 2,80 m), možnosť rozkladu aj úložného priestoru, samozrejme aj farby a typu látky. Boli sme spokojní aj s dodacou dobou, pretože sedačka bola hotová do 2 týždňov, tak ako sme sa dohodli na predajni. Prikladáme aj fotku z interiéru.

Spokojní zákazníci

Janka a Lukáš Pravdoví


SEDACIA SÚPRAVA EURóPA       

Apríl, 2017 pani Stanislavy

Dobrý deň.

Zasielam Vám foto sedačky Európa, ktorú sme si u Vás zakúpili. Ďakujeme veľmi pekne za radu od Vašich predavačiek v predajni a sme nadmieru spokojní.

S pozdravom. Vaclavová.


SEDACIA SÚPRAVA    

Apríl, 2017 pani Prokopovej

Dobrý deň,

touto cestou by som rada ocenila profesionálny a ľudský prístup p. Jančovičovej z predajne v Martine, ktorá mi veľmi pomohla pri výbere sedačky. Konečne po vyše roku som našla to, čo som hľadala a to hneď pri prvej návšteve predajne.

Ďakujem,
s pozdravom Prokopová 


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA          

Apríl, 2017 pani Márie

Zdravím,

v prílohe Vám zasielam fotografiu novej sedačky zakúpenej u Vás a dodanej na adresu Mária Ondrisová, Nám.Štefánika 66,90701 Myjava.

Chcem vyjadriť veľkú spokojnosť s celým priebehom, od nákupu v Skalici, kde je veľmi milá a ústretová predavačka, cez komunikáciu i dodanie tovaru.

Všetko prebehlo hladko a sedačka je na mieste a je veľmi pekná.

Ďakujem s pozdravom,

Mária Ondrisová


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2          

Apríl, 2017 pani Jany

Dobrý deň prajem. Posielam foto našej novej sedačky, ktorú sme si vybrali na predajni v Košiciach. Chcela by som pochváliť pána predavača, ktorý bol veľmi ochotným trpezlivý..proste radosť nakupovať. Sme veľmi spokojní s Vašimi službami a budeme Vás s radosťou odporúčať všetkým našim známym, ktorí sa zariaďujú alebo rozmýšľajú o kúpe novej sedačky..

 

s pozdravom Jana Kačmárová 


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2          

Marec, 2017 pani Beáta

Dobrý deň,

v prílohe preposielame foto našej novej atypickej sedačky LAMBDA očalúnenej látkou Aquaclean – Catania 52. Milo nás prekvapilo veľmi rýchle vybavenie objednávky, od objednania po dodávku sedačky uplynulo len 11 kalendárnych dní. Nakoľko sme boli veľmi nerozhodní, oceňujeme Vašu odbornú pomoc pri výbere vhodného typu sedacej súpravy podľa nami zadaných rozmerov a prevedenia najmä p. Slatinskej a p. Sokolovej z predajne v Bratislave.

Sedačka je náš obľúbený nábytok v byte. Dobre sa na nej sedí aj keď je trošku tvrdšia. Celá rodina vrátane psa si nájde na nej pohodlie.

Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov
S pozdravom

Beata Hájková


SEDACIA SÚPRAVA           

Marec, 2017 pána Petra

Dobrý deň! Kúpil som si od Vašej firmy rohovú sedačku. Už pri vchode do Vašej predajne som bol milo prekvapený ochotou personálu,ktorý mi ochotne poradil pri výbere vhodnej sedačky. Personál sa správal profesionálne, z čoho som mal veľmi príjemný pocit. Ešte viac ma však milo prekvapila aj rýchlosť dodávky sedačky,ktorá bola robená na mieru.

Od objednávky do dodania ku mne domov 7 dni.Naozaj super,som veľmi spokojný. Odporúčam túto firmu.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY          

Marec, 2017 pána Mareka

Dobrý deň,

v mesiaci február 2017 som zakúpil Vaše sedačky Betany - č.fa. 20170205.

S vybavením mojej objednávky som bol spokojný – prebehla podľa dohovoru dojednanom na Vašej predajni v Košiciach.

Dojem zo zakúpeného výrobku je dobrý, spĺňa moje predstavy ktoré som od sedačiek očakával z hľadiska funkčnosti a estetickej hodnoty.

Zasielam niekoľko fotografií z nie ešte celkom dokončeného interiéru miestnosti, kde sú umiestnené.

S pozdravom zostáva Oravec.


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2          

Marec, 2017 pána Jozefa

Dobrý deň, tak konečne sa nám podarilo sedačku rozbaliť a dať na miesto, ktoré jej prináleží. Je veľmi pekná a dúfame, že nám bude aj dobre slúžiť. Všetko od objednania, až po dovoz a vyloženie prebehlo v naprostom poriadku. Ďakujem a želám veľa úspechov.

Ing. Bundala Jozef, Bernolákovo


SEDACIA SÚPRAVA BETANY          

Marec, 2017 pána Beňuša

Dobrý deň,

zasielam Vám foto sedačky, ktorú som zakúpil u Vás (síce neskôr, ale predsa).

Som s ňou maximálne spokojný ;)

S pozdravom

Beňuš


SEDACIA SÚPRAVA BETANY         

Marec, 2017 pána Miroslava

Dobrý deň,

Pred pár týdny u Vás tchan s tchyni zakoupili sedačku ve tvaru U. Po doručení jsou s ni veľmi spokojeni. Chváli predevším rýchlosť dodání, kvalitu zpracovaní a taktež poťah sedačky.

V príloze Vám zasílam fotografie sedaćky pořízené u Vás.

S pozdravem

Reznicek Miroslav


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2          

Marec, 2017 pani Petri

Dobrý deň,

Dňa 31.01.2017 som si vo Vašej predajni v OC Korzo Bratislava objednala sedaciu supravu Galaxy 2.

Sedačka mi bola minulý týždeň doručená, (3.3.2017), a tak Vám posielam krátku spätnú väzbu na priebeh objednávky a doručenia.

Objednávka:

-    sedaciu súpravu som si našla na internete, na Vašej stránke, hneď ma zaujala celkovým dizajnom, aj možnosťou prispôsobiť jej vzhľad mojim predstavám a potrebám

-    keďže som ju chcela vidieť aj naživo, navštívila som Vašu predajňu v OC Korzo v Bratislave, kde sa mi len potvrdilo, že je to presne to, čo hľadám

-    pracovníčka predajne, Dominika Olekšáková bola veľmi príjemná, vysvetlila mi všetko, čo som potrebovala vedieť

-    keďže som nemala so sebou presné rozmery miestnosti, dohodli sme sa, že si doma všetko premeriam a pri najbližšej návšteve Bratislavy opäť navštívim Vašu predajňu

-    medzitým som kontaktovala e-mailom Vašu zákaznícku linku, kde ste mi opäť ochotne poradili a vypracovali návrh, ktorý by zohľadnil priestorovú dispozíciu obývačky

-    s návrhom som navštívila predajňu v BA, kde sme spísali objednávku, p. Olekšáková bola ochotná sa mi venovať aj nad rámec svojej pracovnej doby (keďže som prišla tesne pred zatvorením predajne)

Doručenie:

-    v prípade doručenia som bola trošku zaskočená tým, že hoci som mala termín objednávky medzi 6. a 9.3., ozvali ste sa mi o čosi skôr s návrhom, že mi sedaciu súpravu doručíte už v piatok, 3.3.

-    aj napriek tomu, že som na to nebola pripravená, som nakoniec s touto alternatívou súhlasila (nie je jednoduché si zohnať niekoľko chlapov, ktorí vám sedačku vynesú na 7. poschodie, mala som ich dohodnutých až na ďalší týždeň, ale vyriešilo sa to)

-    dopravca bol veľmi milý, niekoľkokrát ma kontaktoval, aby som mohla včas zorganizovať vykládku

-    sedacia súprava bola bezpečne zabalená, aj napriek tomu, že išlo o ťažké kusy, celkom dobre sa s ňou dalo manipulovať a vyniesť ju po schodisku štandardného paneláka (z toho som mala poriadny stres, pretože som nevedela, či sa bude dať s väčšou časťou otočiť na medziposchodí, no bolo to nakoniec v pohode )

-    po rozbalení som bola nadšená, sedacia súprava vyzerá presne podľa mojich predstáv, páči sa mi aj farba, aj celkové vyhotovenie – AŽ NA MALÝ DETAIL – a na to by ste si v budúcnosti mohli dať väčší pozor, na jednej z opierok hlavy je poškodená látka (foto v prílohe), nielen, že je znečistená, je aj odretá, nemohlo sa to stať pri vynáške, pretože obal nebol nikde poškodený, musí ísť o chybu z výroby. Našťastie to nie je veľká plocha a poškodenie vidieť len pri pohľade zhora, no trochu sa obávam, či sa pri manipulácii s opierkou (keďže je polohovateľná) nemôže toto poškodenie ďalej zväčšovať.

To je v skratke všetko, aj napriek drobným komplikáciám som rada, že som si vybrala práve tento typ sedacej súpravy. Nemá síce úložný priestor na pravej strane, ako som pôvodne chcela (táto časť sa nerozkladá), no už som s tým zmierená. (Inak, aj taburetky by sa možno dali v budúcnosti robiť aj s úložným priestorom, to by som tiež uvítala .

V prílohe Vám posielam fotografie, obývačku síce ešte nemám kompletne zariadenú, ale myslím, že to najdôležitejšie – sedačka , tam už je.

S pozdravom, Petra Ševčíková

Brezno


SEDACIA SÚPRAVA KATÁNIA          

Marec, 2017 pani Jany

Dobrý deň, v utorok nám priviezli sedačku Katánia - rohovú + taburetku. Bola som nadmieru spokojná s komunikáciou s pani na predajni v Trenčíne, milá, ústretová a veľmi trpezlivá pri mojom výbere. I skorší termín termín dodania nebol problém, za čo som veľmi vďačná. Chlapci nám sedačku vyniesli až priamo do obývačky. Posielam fotografiu a dúfam, že nám bude slúžiť tak dlho ako tá predchádzajúca. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.

s pozdravom Jana Ochodnická

Moravské Lieskové


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2          

Február, 2017 pani Dreveňákovej

Dobry den.

Posielam foto sedačky. Pes je spokojný a my tiež.😀

Dakujem.

Dreveňáková


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2           

Február, 2017 pani Lenky

Dobrý deň.

Vo Vašej predajni vo Zvolene sme si dňa 30.01.2017 objednali sedačku GALAXY 2. Musím veľmi oceniť prístup personálu, ktorí nám s ochotou pomohol vybrať typ i farbu sedačky. Nakoľko sme sedačku hľadali už niečo vyše pol roka, na tejto predajni sme si vybrali pomerne rýchlo a to najma z dovodu, že nám bolo umožnené vyskladať si sedačku do požadovaného rozmeru. Veľmi sme uvítali i fakt, že dovoz z Vašej strany je zabezpečený po celom Slovensku zdarma. Veľmi milo prekvapení sme zostali po tom ako nám bolo telefonicky oznámené, že naša sedačka bude u nás doma už 07.02.2017 teda presne po 8 dňoch!!!! U iných výrobcov sa nielenže nedala sedačka vyrobiť na mieru (my sme potrebovali rozmer 3 x 2 metre) ale čakacia doba bola neuveriteľných 10 týždňov.

Sedačka GALAXY 2 je veľmi priestranná, pohodlná a sme s ňou veľmi spokojní. Potešili sme sa i štyrom vankúšikom ktoré boli v cene.

Veľmi pekne ďakujeme, želáme Vám veľa spokojných zákazníkov a budeme Vás len odporúčať!!!!!!!!!!!!!!!!!

S pozdravom

Lenka z Banskej Bystrice


SEDACIA SÚPRAVA GAMA 1           

Február, 2017 pani Michaly

Dobrý deň.

Nová sedačka Gama 1 už dorazila. Ďakujeme pobočke v Martine za rýchle a bezproblémové dodanie. Sedačka je perfektná. Prajeme veľa spokojných zakazníkov.

S pozdravom Michaela


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2           

Február, 2017 pána Andreja

Dobrý deň,

vo vašej predajni v Trenčíne sme si kúpili sedačku Eta 2 v kolekcii Aquaclean vo farbe Carabu 98 a vankúše vo farbe Carabu 60.

Ďakujeme za trpezlivosť pri výbere a ochotu predávajúceho.

So sedačkou sme veľmi spokojný.

S pozdravom

Andrej s rodinou


SEDACIA SÚPRAVA BETANY           

Február, 2017 pani Martiny

Dobrý deň,

už dva mesiace sa tešíme z našej novej sedačky Betany. Zatiaľ sme s ňou veľmi spokojní, zmestí sa na nej veľa ľudí, je pohodlná a dá sa na nej komfortne spať aj bez rozťahovania.

Sedačku sme vyberali dlho – a neľutujeme, že sme sa rozhodli práve pre Betany od Vás. Máte pekne spracovanú webovú stránku, odkiaľ sme získali prvotné informácie. Tie ďalšie nám veľmi pohotovo a erudovane poskytla pani Katarína z klientského centra. Potom sme navštívili predajňu v Košiciach, kde sme si sedačku aj vyskúšali. Veľmi oceňujem ochotu a trpezlivosť predajcu v predajni ale aj pani z klientskeho centra, ktorí nemali problém vytvoriť pre nás viacero ponúk, z ktorých sme si nakoniec vybrali 

Sedačku sme objednávali tesne pred Vianocami a bola dodaná presne podľa dohody.

Ďakujeme za Vaše služby


SEDACIA SÚPRAVA VARPI           

Február, 2017 pani Jana

Dobrý deň.

Posielame Vám foto sedačky, zakúpenej v predajni v Trenčín. Je úžasná, odporúčame.

S pozdravom Janka a Martin z TN


SEDACIA SÚPRAVA GAMA V2           

Január, 2017 pána Milana

Dobrý deň.

Kupovali sme u Vás sedačku GAMA V2. S nákupom sme spokojný, aj keď dodacia lehotá bola dlhšia, ako nám bolo povedané pri objednávke.
Vyrovnala, to však poskytnutá zľava. Celkový dojem z prístupu v predajni a nákupu sme mali dobrý.
Vašu predajňu Sedačky Beta – Košice a výrobky by sme odporúčali aj iným.

S pozdravom Milan Kišeľák 


POSTELE          

Január, 2017 pána Dušana

Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za skoré vybavenie a dodanie 2 ks váľandy pod číslom objednávky MT177/2016 zároveň chcem poďakovať profesionálneho prístupu pani predavačiek na predajni v Martine a prajem veľa spokojných zákazníkov do budúcna vašej firme SEDAČKY BETA. 

Dušan Gajdoš s manželkou


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA           

Január, 2017 pána Daniela

Dobry den,

so sedačkou sme veľmi spokojní, je presne taká, akú sme chceli - prispôsobená presne na mieru, mohutná, pohodlná, s opierkou na hlavu, s veľkým úložným priestorom, s rozkladacím systémom. Matrace sú pevné, latka kvalitná - umývateľná. Taburetka je prispôsobená na mieru a má aj úložný priestor.

Prepravca bol príjemný, sedačku vyniesli až na miesto. V prílohe posielam fotky.

Ešte raz ďakujeme za novú sedačku. 

PS: čo je potrebné vylepšiť je balenie. Nám sa síce nič na sedačke nepoškodilo, ale zabalená bola len igelitom, pod ktorým bola po stranách ochránená len tenkým neforemným kartónovým papierom.

s pozdravom Daniel Rosina 


SEDACIA SÚPRAVA betany           

Január, 2017 pána Tomáša

Dobrý deň,

v prílohe preposielame foto našej novej sedačky, ktorú sme u Vás zakúpili. Sme veľmi spokojní s celým priebehom od objednania až po doručenie sedačky. Pani na predajni bola veľmi milá, povedala nám všetky info, pričom nás potešilo, že sa dá sedačka prispôsobiť aj rozmerovo čo nám vyhovovalo. Čas dodania nás prekvapil, čakali sme, že dodanie bude trvať dlhšie. Poskladanie účka síce bolo celkom náročné - hlavne trafiť strednú časť, ale chce to zrejem prax. Sedačku testujeme len krátko, ale sedí sa nám na nej výborne, úložný priestor sa nám páči.
Ďakujeme za služby.

S pozdravom

Tomas Gatial


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2        

December, 2016 pána Josefa

Dobrý večer

Dnes jsem obdržel objednanou sedačku Eta 2 a chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za hezký výrobek a dobré služby spojené s objednávkou a dodáním.

S pozdravem spokojený Josef Žatečka.


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1           

December, 2016 pani Soni

Dobrý deň, v októbri som si objednala vo Vašej predajni vo Zvolene sedačku Galaxy. Chcem sa Vám poďakovať za skoré vybavenie, skoré dodanie sedačky už po týždni od objednania. So sedačkou sme spokojní, je krásna. Posielam Vám v prílohe fotku. Ďakujem a teším sa na vankúšiky.

Zdechovanová Soňa


SEDACIA SÚPRAVA      

December, 2016 od pani Márii

Dobrý deň,

dnes mi prišla sedačka a je viac než úžasná. Foto pošlem ešte dodatočne, ale chcem vám veľmi veľmi veľmi poďakovať, lebo práve vďaka vám a vašej komunikácii so mnou, sa podarilo nájsť a vybrať sedačku mojich snov. Naozaj som veľmi spokojná a presne takúto sedačku som vždy chcela.

Ešte raz veľké ďakujeeeeem.

S pozdravom

Badžgoňová


SEDACIA SÚPRAVA ADAM           

December, 2016 od rodiny Hunyorových

Dobrý deň, chceme sa Vám poďakovať za krásnu sedačku Adam s taburetom, ktorú sme objednali v predajni v Košiciach.

Predajca bol milí a ochotný, sedačku sme mali doma už za 17 dní, takže sme veľmi spokojní aj z dopravou priamo pred dvere ale hlavne za dobrý prístup za ktorý Vám všetkým ďakujeme.

S pozdravom Marcel a Andrea Hunyorovi.


POSTEĽ APUS          

December, 2016 od pána Petra

Vážení pracovníci spoločnosti Sedačky Beta,
ďakujem za zaslanie objednaného výrobku. Sme s nim spokojní. Obvzlašť by sme chceli pochváliť panie z predajne v Martine. Boli mimoriadne milé. Vysvetlili, ukázali a objednali všetko ako sme si predstavovali. Naviac sme ešte menili dátum dohodnutého závozu a aj v tomto nám vedeli pomôcť.

Ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

Peter Brišš


SEDACIA SÚPRAVA         

December, 2016 od pani Emílii

Dobrý deň,

ďakujem za profesionálne doručenie sedačky, bola som veľmi spokojná aj s prístupom vašich zamestnancov. Chcela by som sa opýtať, či je možné zakúpiť si u Vás poťahovú látku Angelika 5170/22 na potiahnutie štyroch sedacích častí stoličiek v rozmeroch 50 cm x 50 cm.

Pekný deň,
s pozdravom Zvolenská Emília.

Odpoveď:
Ďakujeme za recenziu, a samozrejme látku nie je problém doobjednať. Prosím navštívte jednu z našich predajní a adi Vám látku objednáme.


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1         

November, 2016 od pani Mirky

Dobrý večer prajem.

Zasielam Vám foto sedačky, ktorú sme kúpili u Vás na predajni v Trenčíne. Dneska nám prišla a sme maximálne spokojní. Je skvelá,super sa na nej sedí (leží), materiál je taktiež super. Takže maximálna spokojnosť zo všetkých strán. Ďakujeme veľmi pekne aj za ochotu Pani predavačke ,ktorá nám ochotne vysvetlila, ukázala a poradila.

Ešte raz ďakujeme.
Pekný zvyšok večera.

S pozdravom  M.Fogdová


SEDACIA SÚPRAVA ENNY         

November, 2016 od pani Lucii

Dobrý deň,

v prvom rade sa chcem poďakovať za skvelý zákaznícky servis. Sedačku sme si vybrali v predajni v Bratislave, kde predávajúci pán Jaroslav bol veľmi ochotný a pomohol nám vybrať tú najvhodnejšiu sedačku. Vybrali sme si ENNY, odtieň CARABU 76, AquaClean a sme veľmi spokojní. Sedačka je krásna a pohodlná. čo sa týka dodania, 2 týždne a mali sme ju doma. Určite odporúčame.

S pozdravom Tóthová Lucia


SEDACIA SÚPRAVA ETA 3         

November, 2016 od pani Heleny

Dobrý deň,

kúpili sme si u Vás sedačku. Najprv sa nám veľmi páčila a teraz sme si ju ešte aj obľúbili:-) Ďakujeme!

Prajeme veľa spokojných zákazníkov.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY          

Október, 2016 od pani Zuzana

Dobrý den,

Radi by sme Vám dali spätnú väzbu k nákupu Sedačky Betany u Vás. So sedačkou sme maximálne spokojní. Celý predaj prebehol bez najmenšieho problému, a čo sa týka aj servisu hodnotím na jedničku. Sedačka Betany, nám padla hneď ako prvá do oka pri vstupe do predajni a teraz keď ju už máme doma sme radi, že sme sa bez váhania pre ňu rozhodli.
Odporúčame každému kto rozmýšľa nad novou sedačkou 😊.

Ďakujeme. 


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2         

Október, 2016 od pani Kataríny

Dobrý deň , posielam Vám fotografie sedačky .

Tak najskôr zápory - v predajni som si neuvedomila , že je potrebné skontrolovať všetky opierky hlavy, či sú výklopné . Doma som bola prekvapená , že opierka v rohovej časti sa nedá klopiť. V predajni pri výbere sedačky , by možno mohli na túto skutočnosť upozorniť , alebo možno ponúknuť možnosť s vyklápaním . Látka na opierkách je zvlnené, toto nie je až tak podstatné - je to len detail - to mi až tak neprekáža.

V predajni som síce videla ako sa otvára úložný priestor, ale nepraktickosť tohto riešenia mi došla až potom , keď som sedačku prikryla dekou . Vyťahovací šuflík by bol praktickejší .

A ešte jedna vec - pri doručení ma nepríjemne prekvapilo , že šofér tovar nevykladá . Chápem že sedačku zložia do domu za poplatok, ale nerozumiem, prečo nie sú ochotní zložiť sedačku bez príplatku na dvor rodinného domu.

V celku ale som s výrobkom spokojná . Sedačka je priestranná , pohodlná a zmestíme sa tam všetci štyria bez toho , aby sme sa tlačili . Je síce trochu tvrdšia , prijala by som trochu mäkšie materály - ale to je samozrejmé , keď sme boli zvyknutí na pružinovú sedačku . Aj spanie je dobré , priestranné. Zväčšila nám opticky priestor aj keď je väčšia ako pôvodná sedačka. Dúfam , že materiál bude dobre udržiavateľný . Sedačka je krásna , dokonca sa páči aj návštevám , už sa aj informovali kde a ako sme si ju objednali , možno navštívia pobočku v Košiciach :-) .

Výroba bola super rýchla.

S pozdravom ,

Katarína Petrusová

Odpoveď:
Dobý deň, ďakujeme Vám za Vašu reakciu. K polohovacím záhlavníkom – V rohu sa nepolohujú, ak by sa polohovali, vznikala by tam medzera v rohu sedačky, čím by to kazilo estetický dojem.

Úložný priestor, je vec na želanie pri tomto type sedacej súpravy a nie je štandardom. Preto je konštrukčne riešený ako rozťahovanie.  Vyťahovací šuflík by menil celkový dizajn sedacej súpravy.

A k tej veci so šoférmi sa to pokúsime zlepšiť. Ďakujeme Vám za pripomienke.


SEDACIA SÚPRAVA ENNY          

Október, 2016 od pani Baráková

Dobrý deň.... v prvom rade by som sa chcela poďakovať p. Slatinskej z predajne BetaSedačky v Skalici za ochotu a trpezlivosť nakoľko v dnešnej dobe sa to už nevidí... vybrali sme si sedačku Enny, pohovku Mišo + dve taburetky.... vo farbe Carabu 86... s tovarom som nadmieru spokojná, pobehali sme s priateľom všetky predajne sedačiek ale tak peknú sme nenašli nikde....výhodou je, že nám ju vyrobili v rozmeroch a farbe aké nám vyhovovali ...všetko k našej spokojnosti....hneď pri rozbaľovaní mi ju dcéra chytila čokoládovou rukou, čo už ma vôbec netrápilo nakoľko som to dala v pohode čistou vodou preč.... prikladám foto

s pozdravom Baráková


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1        

September, 2016 od pána Jána

Dobrý deň,

vo Vašej predajni v Trenčíne sme si zakúpili sedačku Galaxy 1 s poťahom Aquaclean, ktorá naplnila naše očakávania, a s ktorou sme, po niekoľkomesačnom užívaní, veľmi spokojní. Taktiež sme boli veľmi spokojní i s obsluhujúcim personálom, ktorý bol veľmi milý a zároveň profesionálny. Týmto by sme Vám chceli poďakovať za ochotu, trpezlivosť pri našej nerozhodnosti a za pomoc pri výbere sedačky pre našu obývačku, ktorá dostala krajší vzhľad.

V prílohe posielame fotky sedačky.

S pozdravom a veľa spokojných zákazníkov.

rodina Papierniková


SEDACIA SÚPRAVA RIO        

September, 2016 od pani Aleny  

Dobrý deň, v septembri v nám prišla nová sedacia súprava Rio. Dlho sme hľadali sedaciu súpravu aj na denné spanie. Nakoniec sme našli túto sedaciu súpravu a musím uznať, že sme nadmieru spokojný, má rýchle jednoduché rozkladanie. V predajni kde sme ju zakúpili nám ochotne a ústretovo poradila pani predavačka. Touto cestou sa vám chceme poďakovať za rýchle dodanie a za pohodlnú sedačku.

V prílohe vám posielam foto.

S pozdravom Rezáková


SEDACIA SÚPRAVA RIO         

September, 2016 od pani Petry 

Dobrý deň,
touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za profesionálne služby by výbere, výrobe a dodaní novej sedačky (foto v prílohe).

Veľmi oceňujem:
1. profesionálnu pomoc pri výbere sedačky vrátane možnosti jej prispôsobenia predstavám a vyhovenia všetkým požiadavkám.

2. odbornú starostlivosť pri zadaní sedačky do výroby vrátane citu pre design konečného výrobku (výmena rozmerov jednotlivých častí tak, aby sedačka pôsobila pekne aj na dojem)

3. dodržanie sľúbených lehôt dodávky.

4. kvalitu vyhotovenia a komfort, ktorý sedačka poskytuje.
(Priestor na zlepšenie vidím v možnosti použitia kvalitnejšieho kovania na vyklápaciu časť..).

Na základe veľmi pozitívnej skúsenosti Vás vrelo odporúčam známym, ktorí majú zálusk na novú sedačku :)
Prajem veľa rovnako spokojných zákazníkov!

S pozdravom
Lovásová PetraSEDACIA SÚPRAVA ETA 1         

September, 2016 od pána Silvestra  

Pekný deň a jedno veľké ďakujeme.Boli sme veľmi milo prekvapení, že sľúbenú objednávku KE47/2016 Eta 1. ktorá malá byť dodaná o 2-3 týždne sme dostali už behom týždňa. Mám však jednú pripomienku, čo sa týka dopravy. Bývame v panelovom byte,kde sú dvere 80 cm a preto sme mali problém dostať sedačku do bytu. Bezradný som zavolal vašej pracovníčke,tá mi poradila, že treba demontovať vrchnú sedaciu časť, za čo jej pekne ďakujem. Keďže píšete,že sa stále snažíte vylepšovať vaše služby môj návrh je: Informovať zákazníka už pri predaji o nutnosti demontáže, prípadne dohodnúť dopravu v oddelenom stave.

Ešte raz ďakujeme a pripájame fotku.
S pozdravom Silvester Link


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2         

August, 2016 od pána Michala 

Dobrý deň,

Po dlhom prieskume trhu sme s priateľkou rozhodli pre sedačku od Vašej firmy a neľutujeme. Dňa 29.7.2016 sme si od Vás objednali sedačku ETA2, od 1.8.2016 začal plynúť termín dodania 2-3týždne. Na moje prekvapenie, 11.8.2016 bola sedačka dodaná. Kvalitou spracovania je na vynikajúcej úrovni a sedí sa na nej taktiež výborne. Bol to výborný výber sedačky a aj dodávateľa.

V prílohe posielam foto sedačky v našej obývačke.

S pozdravom Michal KRČ


SEDACIA SÚPRAVA galaxy 1

August, 2016 od pani Magdaléna    

Dobrý deň,

Sedačku GALAXY 1 sme si kúpili vo Vašej predajni v Košiciach.

Ústretovosť a trpezlivosť pracovníka na predajni na nás urobil dobrý dojem. Veľa sme vyberali, skúšali a porovnávali tvrdosť aj výšku sedačiek až sme to prešpekulovali. Vybrali sme si nožičky 10 cm.

Až doma sme si uvedomili, že pri hlbke sedu 60 cm sú nožičky 10 cm vysoké nevhodné, pretože sa na nej sedí nepohodlne. Niektorým členom domácnosti, nám ženám visia nohy vo vzduchu, ak sa pri sedení neopierajú nohy o podlahu, je to neprirodzené.

Uvítali by sme, keby bola možnosť vymeniť nožičky za nižšie.

S pozdravom, M. Hojnošová


SEDACIA SÚPRAVA Lina         

August, 2016 od pani Zita    

Dobrý večer, posielam foto sedacej súpravy u nás doma. Sedaciu súpravu sme vybrali počas pobytu u našej rodiny v Považskej Bystrici, tak veľmi sa nám zapáčila, že sme si ju nechali doviezť k nám na Záhorie. Najviac sa nám páčila veľká rozkladacia plocha a veľký úložný priestor. Sme s ňou zatiaľ maximálne spokojní, náš psík si už našiel svoje miesto na veľkej taburetke.  :)

S pozdravom rodina Hlubocká


SEDACIA SÚPRAVA ENNY      

August, 2016 od pani Monika 

Dobrý deň,

rada by som Vám napísala spätnú väzbu k zakúpenej sedačke Enny v apríli 2016.

So sedačkou sme veľmi spokojní, je naozaj pohodlná a presne určená na "gaučovanie".

Celkovo sme spokojní s celou fázou nákupu až po dodanie. V predajni v Bratislave sa nám veľmi dôsledne venoval jeden pán, ktorý nám predviedol všetky výhody a poukazoval všetky sedačky, ako aj pomohol nájsť vhodnú zostavu. Takže jemu patri určite veľká vďaka za jeho ochotu a cash. Ale aj s dodaním sme nemali žiadni problém, prebehlo veľmi hladko, telefonicky sme sa dohodli s dodávateľmi a boli veľmi prijemný.

V prílohe Vám tiež posielam fotku už poskladanej sedačky :)

Ďakujem za Vaše služby.

S pozdravom

Monika Cemezova


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA ENNY      

Júl, 2016 od pani Eriky

Dobrý deň, 

posielam foto sedacky, u Vás zakúpená v predajni v Bratislave. Sme nadmieru spokojní.

Ďakujeme, pekný deň

Erika


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2 ATYP      

Jún, 2016 od pán Milan

Dobrý večer! Sme veľmi spokojní so sedačkou, servisom, dodaním. V prílohe foto z interiéru. Potešili by nás vankúšiky vo farbe sedačky - Adamantio 369SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA     

Jún, 2016 od pani Gabriely

Dobrý deň,
vo Vašej predajni v Košiciach sme si zakúpili sedačku, s ktorou sme veľmi spokojní. Veľmi na nás zapôsobil aj príjemný, vľúdny a ochotný pán predavač, ktorý sa nám venoval aj po svojej pracovnej dobe, kvôli našej nerozhodnosti. Týmto by sme Vám chceli poďakovať za ochotu a krásnu sedaciu súpravu. V prílohe posielame fotku, ako sa vyníma naša sedacia súprava v obývačke. Ak by sme mohli poprosiť, mali by sme záujem o dva vankúše (jeden biely a jeden sivý).

S pozdravom rodina MartonováPOHOVKA MIŠO    

Jún, 2016 od pána Slavomíra

Dobrý deň, chceli by sme sa s vami podeliť o svoju skúsenosť s firmou Sedačky Beta. Naše deti vyleteli z hniezda a ich izbu sme sa rozhodli prerobiť na pracovňu s možnosťou občasného prespania pre návštevy. Dosť dlho sme hľadali vhodnú pohovku, na ktorej by sa dobre sedelo a po rozložení poskytovala plnohodnotné spanie pre dve osoby. Náhodou sme natrafili v obchodnom centre Korzo v Bratislave na predajňu Sedačky Beta, kde nám ochotne a trpezlivo predviedli vystavené produkty. Boli sme milo prekvapení aj veľkým výberom pekných a kvalitných poťahových látok. Vybrali sme si rozkladaciu pohovku Mišo, ktorá presne spĺňa naše predstavy. Je elegantná, má jednoduchý systém rozkladania a praktický úložný priestor a je očalúnená látkou Aquaclean – Catania 51 a 55. Objednali sme si k nej aj samostatne stojace bočné čelo. Veľmi sme ocenili možnosť zvoliť si vlastnú dĺžku pohovky. Zhotovená bola do 10 dní, s dopravou zdarma, perfektne zabalená, dodaná v dvoch kusoch, montáž ktorých bola jednoduchá. Prikladáme foto, aby ste videli, ako jej to v našej izbe sluší.

Želáme firme Sedačky Beta veľa spokojných zákazníkov.
Manželia K. z Bratislavy


SEDACIA SÚPRAVA LINA    

Máj, 2016 od pána Štefana

Sedačku sme si vybrali vo Zvolene 2.4.2016 po dlhom zvažovaní či investovať viac alebo nie. Prišla nám 25.4.2016. Objednali sme si sedačku LINA a zatiaľ sme s ňou spokojní a investíciu sme neoľutovali. Samozrejme nám prišla bez opornych vankušov čo sme si nevšimli pri preberaní tovaru, ale hneď na druhý deď nám volali, že ich posielajú a mysleli sme, že bude tmavšia orandžová, ale my máme štastie nato,že nemáme všetko hneď  :-). 


SEDACIA SÚPRAVA MALIBU    

Máj, 2016 od pani Dagmar

Dobrý deň,

v marci tohto roku sme si zakúpili vo Vašej predajni v Trenčíne sedaciu súpravu Malibu v poťahu Aquaclean - Andante. Sedacia súprava splnila všetky naše očakávania. Po 2 mesiacov používania nemám čo vytknúť prevedeniu a kvalite a verím, že naša spokojnosť bude aj po niekoľkých rokoch užívania. Veľké ďakujem patrí pani Bakyovej Ivane za veľmi profesionálny prístup, ústretovosť, ochotu a trpezlivosť pri výbere látky :).
Sedačka bola dodaná v termíne ako sme sa dohodli, takže Vašu firmu môžem iba odporučiť.
Zasielam foto a súhlasím s jeho zverejnením na Vašich stránkach.
Prajem veľa spokojných zákazníkov

S pozdravom

Kostelejová Dagmar


SEDACIA SÚPRAVA STEFY a BETANY  

Máj, 2016 od pani Zuzany

Dobrý deň, posielam foto našich nových krásavíc. U nás je to už druhá sedačka nakoľko sme boli spokojní s predchadzajúcou / po takmer 3 rokoch denného používania a spania je ako nová a povýšili sme ju na riadnu postel kedže na klasickej sa už spať nedalo/..tak isto som odporučila aj mamine /modrá/. Sedačka je krásna a pohodlná len nám robí na čele vrásky materiál, ktorý sa okamžite zachytáva a vyťahuje z väzby. Dúfame, že to nebude vážny problém a mamina bude s výberom spokojná aj po dlhšom užívaní.

S pozdravom

Mgr. Zuzana Kvasnovská Fajnorová


SEDACIA SÚPRAVA betany    

Máj, 2016 od pani Marty

Dobrý deň

s manželom sme sa rozhodli navštíviť Vašu predajňu nakoľko sme potrebovali sedačku na určitý rozmer a v iných obchodoch sa nám nič nepozdávalo.Pani predavačka bola veľmi príjemná a ústretová a hneď na druhý deň zaslala na mail tri varianty našej sedačky.

Vybrali sme Betany s poťahom Aquaclean ,sme spokojný a sedí aj leňoší sa na nej super.

Ďakujeme,
manželia Dragúňovci


SEDACIA SÚPRAVA ETA2   

Apr, 2016 od pani na Facebooku :-)

Zdravím,

v prílohe Vám zasielam fotky. Ak sa Vám fotky pozdávajú, môžte ich uverejniť a zaradiť nás medzi ďalších veľmi spokojných zákazníkov. Táto sedačka je fakt veľmi dobrá…máme s nej nesmiernu radosť… Odporúčam Vás ďalej.

Prajem pekný deň. 


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1   

Apr, 2016 od pána Petra

Dobrý deň,
zakúpili sme si vo Vašej firme Beta sedačky vo Zvolene sedačku Galaxy 1. Ako poťah sme si vybrali AQUACLEAN. Aj keď zatiaľ obývačku zariadenú nemáme a fotografiu Vám zatiaľ zaslať nemôžeme, chceme vyjadriť veľkú spokojnosť s obsluhou, ústretovosťou a poradenstvom pri výbere. Pani Hulinová bola veľmi profesionálna a milá. Tovar bol doručený v poriadku a v predstihu. Chceme Vám veľmi pekne poďakovať a známym odporúčame Vašu firmu. Ešte raz, VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME.

S pozdravom Peter Žiak s manželkou.


POHOVKA MIŠO   

Apr, 2016 od pána Reného

Dobrý deň,

rád Vám priblížim moju skúsenosť s Vašou firmou. 17.4. 2016 som si objednal v Bratislave pohovku Mišo, pracovníčka bola milá. Mala snahu vysvetľovať, ukazovať. 26.4.2016 nám pohovka prišla, takže vybavenie bolo expresné, nakoľko pani predavačka hovorila o cca. 4 týždňoch. Prvá noc na pohovke je za nami, okrem jemného praskania nám úplne vyhovuje. Dúfam, že praskanie časom prejde. Manželka sa veľmi poteší vankúšom s Vašim logom. Ďakujeme za krásnu pohovku a dúfame, že nám vydrží zopár rokov. Pridávam aj fotku, máme tu doma trochu bojové podmienky kedže prerábame dom, tak prostredie nie je ideálne. Pohovku sme museli aspoň trochu prikryť dekou, aby nám vydržala nezašpinená aspoň chvíľku :-) Pekny den!

S pozdravom

René Horváth


SÚPRAVA ETA2   

Apr, 2016 od pána Tomáša

Dobrý deň

Bol som Vami oslovený, že máte záujem o spätnú väzbu ohľadne mojej novej sedačky ktorá mi došla vo štvrtok a ako vďaku za referenciu mi odošlete 2 vankúše. Ak by som mohol poprosiť tak by som ich opät poprosil v žltej farbe tak ako ich vidíte na fotke.

Musím priznať že sedačka sa nám veľmi páči, bol som veľmi prekvapený ako ľahko a rýchlo som ju mal zloženú.
Čo sa týka pohodlia nemôžem na ňu povedať krivé slovo, akurát sa obávam jedného detailu v rohu ,ktorý mi príde ako by už bol raz prešívaný, tak dúfam, že to bude všetko ok. V prílohe Vám zasielam foto sedačky.

S prianím pekného dňa Takáč


SEDACIA SÚPRAVA EMA   

Apr, 2016 od pani Daniely Žuffovej

Pozdravujem. Posielam foto našej sedačky.
Prosím poďakujte Vášmu kolegovi, ktorý nám sedačku priviezol. Bol úžasný. 100%_ný.

Ďakujem. 


SEDACIA SÚPRAVA BETANY   

Apr, 2016 od pani Ivety Šugarovej

Dobrý deň,

sedačka z Vašej firmy mi došla ešte v januári 2016, no až teraz sa mi podarilo zariadiť obývačku. Sedačka je výborná, krásna a ešte lepšie a pohodlnejšie je kreslo. Som veľmi spokojná.
Ďakujem, bol to skvelý výber. Tak Vám posielam foto a teším sa a vankúšiky.

Prajem pekný deň. 


SEDACIA SÚPRAVA BETANY   

Apr, 2016 od pani Oľgy

Dobrý deň,

pred týždňom nám doviezli sedačku Betany, ktorú sme si u Vás objednali. Na základe Vašej prosby o náš názor, posielame zopár našich postrehov:

  • milo nás prekvapilo veľmi rýchle vybavenie objednávky, od objednania po dodávku sedačky uplynulo len 7 kalendárnych dní
  • mali sme zaplatenú aj vynášku sedačky, vzhľadom na to, že sme na treťom podlaží bez výťahu v panelovom dome, aj pre Vašich silných chlapov to bolo veľmi obtiažne a náročné; preto by ste mohli do budúcna zvážiť dodávku v menších dieloch, ktoré by sa dali jednoducho zmontovať až priamo na mieste
  • keďže ju máme len týždeň, nevieme ešte posúdiť funkčnosť a stálosť prevedenia, dúfame, že matrace sú z pevnej peny a rýchlo sa nevysedia
Na predajni v Bratislave, kde sme si sedačku objednávali, bol ochotný predajca, ktorý nám trpezlivo a fundovane odpovedal na všetky naše otázky.

Ďakujeme za rýchle dodanie a pripájame fotku už našej sedačky :-) .

S pozdravom

rodina Šmotláková


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA

Mar, 2016 od pani Klaudii Mináčovej

Dobrý deň,

V prílohe Vám posielam fotografiu našej krásnej sedačky na základe Vášho e-mailu s poďakovaním. Fotografiu môžete uverejniť na Vašej webovej stránke v referenciách. Zároveň by nás veľmi potešilo, keby ste nám poslali dekoračné vankúšiky.
 


SEDACIA SÚPRAVA    

Mar, 2016 od pani Kataríny

Vo februári nám doviezli novú sedačku, ktorá nám zútulnila našu obývačku.

Sme veľmi spokojní. Ďakujeme


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA  

Mar, 2016 od pani Libuši

Dobrý deň, 

posielam Vám fotky sedačky zakúpenej vo Vašej predajni. Hotová bola veľmi skoro (do dvoch týždňov od objednávky). Dokonca sa vmestila aj do výťahu. Som s ňou spokojná, akurát je možno trochu tvrdšia na môj vkus.

Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Haincová Libuša


SEDACIA SÚPRAVA   

Mar, 2016 od pani Kataríny

Vo februári nám doviezli novú sedačku, ktorá nám zútulnila našu obývačku.

Sme veľmi spokojní. Ďakujeme


SEDACIA SÚPRAVA BETANY       

Mar, 2016 od p. Róberta Tršku

Dobrý deň,

so zakúpenou sedačkou Betany sme veľmi spokojní, je presne podľa našich predstáv, pohodlná a dúfame, že nám bude dlho slúžiť k plnej spokojnosti.
(Jedinú výhradu by sme mali k veľmi ostrému rohu drevotrieskovej odkladacej plochy otomanu, ktorý by mohol byť nebezpečný pre deti v prípade pádu naň...)

V prílohe posielam fotku sedačky a tešíme sa na sľúbené vankúše (mohli by byť nejakej svetlotyrkysovej farby?) 😊

S pozdravom Róbert.SEDACIA SÚPRAVA BETANY       

Mar, 2016 od Maťky a Rudiho.

Dobrý deň,

Koncom roka 2015 sme si v Trenčíne vo Vašej predajni objednali sedačku. Nakoľko sme boli veľmi nerozhodní, ocenili sme Vašu odbornú pomoc pri výbere vhodného typu ako aj výrobu podľa nami zadaných rozmerov. Na predajni sme vyskúšali viaceré typy sedačiek, avšak pre nás bola jasná voľba Betany .Po troch mesiacoch používania sme nezistili žiadne závady, sedačka je náš obľúbený nábytok v byte, nakoľko je veľmi pohodlná na sedenie a aj na leňošenie. Látku sme zvolili Aqua clean, keďže je jednoduchá na údržbu. Dodanie sedačky bolo ešte pred Vianocami ako bolo sľúbené, čo nás veľmi potešilo. Oceňujeme, že sa jedná o slovenský výrobok vo vysokej kvalite, najmä čo sa týka použitých materiálov a dizajnu.

Maťka a Rudi z Trenčína


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA       

Mar, 2016 od p. Bilovského

Dobrý deň so sedačkou som spokojný splnila moje očakávania. Je veľmi pohodlná.

Ďakujem. 


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2       

Mar, 2016 od p. Fialu

Dobrý deň,

nie som si istý či, posielam foto našej novej sedačky ETA 2 na správnu e-adresu, ale dúfam, že áno.
Zakúpili sme ju v predajni vo Zvolene a sme s ňou spokojný a boli sme spokojný aj s vedomosťami predavačky, ktorá nám pomáhala s výberom.

Prajem pekný deň.
Fiala


SEDACIA SÚPRAVA BETANY      

Mar, 2016 od Jozefa Janíka

Dobrý deň ,

v prílohe posielame fotku sedačky, ktorú sme si vybrali a kúpili vo vašej pobočke v Trenčíne . Zatiaľ ju používame krátko a ešte ju nevyskúšali všetci rodinný príslušníci.
Takže kvalitatívne hodnotenie by bolo predčasné . Čo sa týka veľkosti ,tvaru a prevedenia sme zatiaľ veľmi spokojný ,a vašu firmu odporúčame aj naším známym, ktorý rozmýšľajú nad zmenou nábytku .

Z pozdravov Janíkovci 


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2       

Feb, 2016 od  Susana Beňadiková

Dobrý deň,

reagujem na Váš e-mail ohľadom názoru na zakúpený výrobok.

V r.2015 som riešila kúpu sedacej súpravy a vsadila som na slovenský výrobok - objednávajúc si Vašu sedaciu súpravu GALAXY 2 – a verím, že som urobila dobre.

Od prvého kontaktu v predajni až po dodanie sedačky som bola spokojná s profesionálnym prístupom a jednaním personálu, možnosťou širokého výberu a rýchleho dodania.

Sedačka spĺňa naše požiadavky, je pohodlná, priestranná, praktická, prepracovaná, pekná. Páči sa nám aj známym (ktorí v dohľadnej dobe chcú- budú uvažovať o podobnej). O kvalite materiálov, z ktorých je vyrobená sa budem môcť vyjadriť neskôr, aká bude jej životnosť ? - pri šetrnom zaobchádzaní/používaní.

Prajem celému kolektívu Sedačky BETA v roku 2016 veľmi veľa spokojných zákazníkov, pevné zdravie, radosť a spokojnosť v kruhu svojich rodín.

Ďakujem za Vašu prácu,

s pozdravom Susana.


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2      

Feb, 2016 od  Eva Černáková

V roku 2015 som si u vás zakúpila až dve sedacie súpravy modelu ETA 2. Táto sedačka mi bola doporučená architektom, ktorý mi zariaďoval byt, on pozná mnoho slovenských aj zahraničných výrobcov sedačiek, doporučil mi práve od vás, pretože vaše výrobky sú kvalitné čo do vypracovania a aj kvality látok, teda výborný pomer kvalita-cena. Prvá bola dodaná do 2 týždňov, pri druhej sedačke inej farby bola dodacia lehota cca 5 týždňov ale boli v tom sviatky, dodanie úplne v pohode, doprava v cene, čo nie je vždy samozrejmosťou a ušetrí veľa starostí.
Zasielam fotky oboch sedačiek v interiéroch.
Ďakujem ochotnému pánovi v predajni na Pestovateľskej ul. za trpezlivosť pri výbere látok.

Eva z Bratislavy


SEDACIA SÚPRAVA BETANY     

Feb, 2016 od p. Janka

So sedačkou sme veľmi spokojní. Kúpili sme si ju v predajni v Martine, konkrétne model Betany. Kedže sme odskúšali, ako sa sedí na všetkých vystavených sedačkách v predajni, sedačka Betany bola pre nás najpohodlnejšia. Upravili sme si dĺžku sedačky a tiež šírku podrúčok, na takú veľkosť, akú sme potrebovali. Odporúčam.

Posielam aj foto.

Janka z Martina.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY     

Feb, 2016 od  Lucia Palesch

Ďakujeme krásne. Sedačka je krásna.
Veľka spokojnosť.

s pozdravom Lucia


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2     

Feb, 2016 od  p. Csincsík

Dobrý deď,

sedačka dorazila, sme s ňou nadmieru spokojní. V prílohe Vám posielam dve fotografie, tešíme sa na vankúšiky :-) 

Ďakujeme.


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1     

Feb, 2016 od  Pavol Vranko

Dobrý deň,

kupovali sme sedačku Galaxy 1 v decembri a koncom februára nám prišla,zatiaľ sme spokojný, jediná chybička krásy je že nohy nie sú úplne rovnobežne a symetrické ale to je najmenej, a až po čase sme zistili že by nám bolo lepšie keby nohy mali výšku o 3 cm viac. Ale celkovo sme úplne spokojný zatiaľ ;-) dobre sa na nej spí. Ak by sme mohli požiadať tie vankúše by sme radi vo farbe sedačky. Posielam aj foto.

Ďakujem pekne,pekný deň prajem.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY     

Feb, 2016 od  I.Tomanik

Dobrý deň,

kúpili sme si model Betany s látkou Aquaclean a hneď prvý deď sme sa presvedčili o tom, že sme urobili dobre, že sme investovali do drahšieho poťahu. Deti ho totižto obliali červeným ovocným čajom a popísali modrou fixkou:). Bez problémov sa to dalo vyčistiť a my sme si vydýchli, že reklama nezavádzala. Sedačku už otestovala aj navšteva, ktorá na nej prespala a aj napriek tomu, že nemáme rozkladací model, tak mali dosť miesta a pohodlia. Rada by som vyzdvihla aj ochotu, pomoc a milý prístup pani Dany Muráňovej z predajne v Považskej Bystrici.

Ďakujeme a určite odporúčame Beta sedačky.

Iveta Tomanik


SEDACIA SÚPRAVA MALIBU     

Feb, 2016 od  p.Glezgová

Ďakujem krásne za elegantnú a skutočne originálnu sedaciu súpravu MALIBU, vrelo doporúčam aj náročnejším zákazníkom,pohodlná,veľká a hlavne trendová. Želám veľa spokojných zákazníkov. Glezgová Dáša prikladám foto.


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 2      

Jan, 2016 od  Matej Lipták

Dobrý deň,

pred pár mesiacmi sme s priateľkou kúpili sedačku Galaxy 2 vo Vašej predajni v Bratislave. Sme veľmi spokojní s výberom daného modelu a veľmi sa nám páči aj výrazná farba, ktorú sme si vybrali. S poradením a servisom na Vašej pobočke sme boli veľmi spokojní a dobré odporúčania na Váš sortiment a produkty sme posunuli aj našim kamarátom.

Sedačka je veľmi kvalitná a variabilná, veľmi pohodlná a taktiež typ vybranej látky je veľmi príjemný na sedenie a ležanie. Sme radi, že sme sa rozhodli pre sedačku od Vás nakoľko po hlbšom prieskume trhu ste boli najlepšia voľba, taktiež ceny Vašich sedačiek zodpovedajú ich vysokej kvalite a pohodliu.

Ešte raz ďakujeme a určite sa v budúcnosti obrátime na Váš obchod pri výbere nábytku.

Prikladám fotografie, ako super ladí farba sedačky s interiérom nášho nového bytu.

S pozdravom,

Matej LiptákSEDACIA SÚPRAVA ENNY     

Dec, 2015 od  Ivana Kabinová

Dobrý deň,

tento rok sme si od Vás objednali sedačku Enny. Sme s ňou veľmi spokojní, pretože má krásnu čiernu farbu a je veľmi pohodlná. V obývačke je dominantou. Pri objednávaní som bola veľmi nerozhodná a Váš tím mi pri výbere veľmi pomohol.

Ďakujem :) V prílohe prikladám foto.


SEDACIA SÚPRAVA DENIS 2    

Dec, 2015 od  R.Javorček

Dobrý deň,

najskôr Vám chcem poďakovať za záujem o všetkých zákazníkov, ktorí si u Vás kúpili v roku 2015 nábytok. Medzi nich patrím aj ja. V predajni Sedačky Beta v Bratislave som si kúpil sedačku Denis 2 pred štyrmi mesiacmi. Doposiaľ som s ňou spokojný, až na to, že opierky na sedačke nie sú rovnomerne vyplnené, a tak v rohoch jednotlivých dielov opierok mi vznikajú diery, ktoré navzájom z vedľajšieho dielu opierky na seba nadväzujú. Pokúšal som sa tento nedostatok odstrániť dotlačením materiálu výplní do rohov, ale nie k spokojnosti sa mi to podarilo. Tým trpí vzhľadovo výrobok nie celkom esteticky. Myslím si, že nie som jediný s týmto malým problémom, ktorý verím, že sa dá ľahko odstrániť, k tomu však potrebujem radu.

S pozdravom a prianím Radostných Vianoc a šťastný nový rok 2016

Odpoveď:  Ďakujeme Vám, za Váš email. Kedže Denis 2, má vankúšový typ  opierok, plnený boltexom, a je potrebné    úderom ruky ich nadýchnuť. Ak sa Vám to nepodarí kontaktujte nás a my tam pošleme technika.


SEDACIA SÚPRAVA VARPI    

Dec, 2015 od  p. Uhrínová

Dobrý večer,

pred mesiacom sme si dali urobiť sedaciu súpravu v predajni Sedačiek Beta Martin, kde nám pani predavačka navrhla sedacku na mieru a s jej návrhom sme veľmi spokojní a takisto aj so sedačkou. Ešte nás prekvapila s tým, že pred sviatkami nám ju dodali o dva týždne skôr.

Odporúčam.


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA    

Dec, 2015 od pani Žuffová

Dobrý deň, v auguste sme kúpili sedaciu súpravu a zatiaľ sme s ňou veľmi spokojní. Posielame aj foto, ak by sme si mohli vybrať farbu vankúšikov, tak by to mohla byť bordová farba.

Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov

Žuffová


SEDACIA SÚPRAVA EMA    

Dec, 2015 od Zuzana z Košíc

Dobrý deň.

Na jar tohto roku sme si vo vašej predajni v Košiciach kúpili rohovú sedačku. Sme s ňou veľmi spokojní a aj s vašim prístupom k zmene jej rozmerov podľa našich požiadaviek. V prílohe posielam fotky.

Zuzana


SEDACIA SÚPRAVA DENIS 1    

Dec, 2015 od Jana Lucková

Zakúpili sme si sedačku Denis 1 s látkou v úprave AquaClean, s výsledným efektom sme spokojní.

Ďakujeme ešte raz.


SEDACIA SÚPRAVA varpi    

Dec, 2015 od rod. MACKOVÁ

Dobrý deň,

chceli by sme pripojiť referenciu a spokojnosť so sedacou súpravou od Vás. Jedná sa o sedačku Varpi s poťahovou látkou Bambu (ITALVELUTTI kolekcia).  Zatiaľ sme so sedačkou maximálne spokojní. Hlavne oceňujeme jej pohodlnosť a nastaviteľnosť bočných opierok.

Ďakujeme, rodinka Macková


SEDACIA SÚPRAVA ETA 2    

Dec, 2015 od p. ČERNÁKOVÁ EVA

Posielam fotky sedačky Eta 2 zakúpenej u Vás na predajni v Bratislave, bola som veľmi spokojná aj s kvalitou sedačky aj s obsluhou, dodávka do 2 týždňov a taktiež bezproblémová doprava, ešte raz ďakujem a v krátkej budúcnosti plánujem zakúpenie ešte jednej sedačky ako darček pre moju druhú dcéru.

Ešte raz ďakujem. 


SEDACIA SÚPRAVA ADAM   

Nov, 2015 od  ODNRIŠOVÁ

Dobrý deň pani Olekšáková,

chcem sa Vám pochváliť. Vašu sedačku som si pretvorila na moju úplnú dokonalosť a spokojnosť. A to moje dlhočizné vyberanie farby stálo za to. Ešte raz sa chcem poďakovať za Vašu trpezlivosť so mňou. Trosku som sa bála toho môjho premeriavania, ale aj to dopadlo na jednotku. Sedačka na mieru sadla na cm presne.

Sedačka sa stala dominantou našej obývačky a o to mi išlo.

Ešte raz ďakujem a prajem pekný deň. 


SEDACIA SÚPRAVA BETANY   

Nov, 2015 od  IVANA MORONGOVÁ

Dobrý deň, kupili sme si sedačku Betany v Trenčíne minulý mesiac. Posielame fotku. Prosíme si bordové - alebo červené podušky. Vraj, ked pošleme fotku sedačky na svojom mieste, tak nám ešte dve pošlú..

Foto v prílohe. Veľmi pekne ďakujeme

S pozdravom Morongová, Nová Bošáca


SEDACIA SÚPRAVA BETANY atyp  

Nov, 2015 od MARTINA LÍŠKOVÁ

Dobrý deň,

v septembri nám bola doručena sedačka Betany, sme s ňou veľmi spokojní. Je super, že nám ju vedeli vyrobiť podľa nášho želania, máme rozklad aj úložný priestor a v rozmere aký sme chceli:)

Odporúčame:)

Prikladám fotografiu:)


SEDACIA SÚPRAVA EMA    

Nov, 2015 od PAVEL LAMAČKA

Dobrý deň, pani Olekšáková, pani Slatinská a pán Masár,

ďakujeme Vám za informácie, rady a podporu pri výbere sedačky, aj za Vaše príjemné a ústretové vystupovanie. Sedačku Ema v atypickom prevedení nám doviezli minulý týždeň. Zvlášť dobre nám padlo, že v Skalici sme mali možnosť vidieť vedľa seba sedačky ETA1 a EMA a vidieť tak, že nám lepšie vyhovie Ema.

Ďakujeme Vám všetkým v predajných miestach a vo výrobe aj za možnosť priebežne osobne, telefonicky aj mailom odkonzultovať a dohodnúť detaily atypického prevedenia pre nás. Ďakujeme týmto aj pracovníkom výroby a obchodných oddelení za vyrobenie a bezproblémové dodanie sedačky až do našej obývačky.

Dodaná sedačka nám vyhovuje rozmermi, prevedením aj farbou, splnila naše predstavy.

Želáme Vám veľa dobrého.

S pozdravom,Pavel Lamačka


SEDACIA SÚPRAVA betany ATYP    

Nov, 2015 od RADKO JANKOVIČ

Dobý deň,

na základe Vášho e-mail, Vám posielam v prílohe fotky sedačky, ktorú sme od Vás nedávno zakúpili. Zatiaľ sme so sedačkou veľmi spokojní a oživila celý interiér obývacej izby v našom byte. Ak by sa Vám niektorá z priložených fotografií páčia, týmto Vám dávam súhlas na jej zverejnenie na Vašich webových stránkach v sekcii Referencie, v prípade ak platí ponuka dvoch dekoračných vankúšov za fotky :-)

Prajem prijemný deň, Radko Jankovič


SEDACIA SÚPRAVA LAMBDA 

Nov, 2015 od  TOMÁŠ STUDVA

Dobrý deň,

chcem vyjadrit názor na sedačku, ktorú som od Vás kúpil. Sedačka sa mi páči, aj s v nej dobre sedí, aj som veľmi spokojný s látkou a rozmermi. Avšak na rozkladacom systéme odporúčam popracovať. Nepáči sa mi, že sa zadrháva, ale hlavne hlučnosť. Je obvyklé rozkladať pohovku večer ba až v noci a to je isté, že zobudím susedov.

Prikladám ešte foto.

Ďakujem, s pozdravom Tomáš.


SEDACIA SÚPRAVA BETANY  

Nov, 2015 od PETER KOMANICKÝ

Sedačka je Ok, posielam foto v prílohe súhlasím so zverejnením na vašej stránke a tešíme sa na nové 2 vankúšiky, prajeme príjemný deň.


SEDACIA SÚPRAVA eta3

Nov, 2015 od ANTONIE NAVRÁTILOVÁ

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za úžasnou sedačku, kterou jsme letos zakoupili ve Skalici. Sedačka splnila naše očekávání. Slečna v prodejně byla velmi laskavá a vstřícná. Vše nám řádně vysvětlila (o kvalitách materiálu a jejich předností) a také předvedla možnosti rozkládání sedačky.
Pánové, kteří sedačku dovezli a umístili do bytu si také zaslouží veliké díky za nesmírnou ochotu.

Zpracování do detailu, materiál příjemný na dotek, výška, která je čím dál důležitější a celkový dizajn sedačky nás prostě učaroval. A věřte, že jsme dlouho hledali a jsme rádi, že jsme Vás našli. Všem můžu jenom doporučit vaše výrobky. Klobouk dolů za vše co děláte pro své zákazníky.


SEDACIA SÚPRAVA 

Nov, 2015 od KOCMANOVÁ

Dobrý deň, 

na základe Vášho emailu Vám preposielam fotku našej sedačky zakúpenej u Vás. Sme s ňou veľmi spokojní.,
Ďakujeme a pekný deň.

s pozdravom Kocmanová


SEDACIA SÚPRAVA

Nov, 2015 od JOZEF MACHOVIČ

Ďakujeme Vám za sedačku , ktorú príležitostne používame ako postel. Sme spokojní a prajeme tento slovenský výrobok aj iným slovákom. Môžete si prísť odfotiť keď budete v Trnave. 


SEDACIA SÚPRAVA GALAXY 1 

Nov, 2015 by  SLÁVO PODHORSKÝ

Dobrý deň, so sedačkou sme spokojní, posielam fotografiu nášho interiéru.

S pozdravom, Slávo PodhorskýSedacia súprava GALAXY 1 atyp

Okt, 2015 by  MANŽELIA MAGÁTOVCI


Prajeme príjemný deň,

v auguste sme si u vás dali vyrobiť sedačku, ktorú sme si následne aj zakúpili. Radi by sme tiež prispeli zopár postrehmi spätnej väzby.
So sedačkou sme veľmi spokojní, plne nám vyhovuje-rozmermi, veľkosťou i celkovým prevedením. Zatiaľ sa nám tiež javí materiálovo i stavbou dostatočne pevne a stabilne. Veríme, že to tak aj dlho zostane. Ak sa vrátime spätne k celému procesu od našej prehliadky produktov na predajni (v Bratislave) a jej ochotných predávajúcich, ktorí nám všetko objasnili, vysvetlili, poukazovali, cez vytvorenie návrhu a cenovej ponuky, až po promptné doručenie sedačky k nám domov, nám plne vyhovoval a boli sme s ním maximálne spokojní.

Spokojnosť je ozaj veľká. Máme možno len jeden postreh, kde sme vnímali malinkú chybičku (viac-menej na našej strane), nakoľko nemáme praktické skúsenosťami s veľkými a masívnymi sedačkami, tak sme si nevedeli až tak "hmatateľne" predstaviť výsledné prevedenie sedačky a tak sa stalo, že naša rozmermi veľká sedačka má nepomerne malé podrúčky (šírka len 10cm). Ako aj vyššie píšem, je to najmä naše nevedomé pochybenie, keďže sme si takéto podrúčky sami zvolili, avšak-možno by nám vtedy pomohla informácia, resp. upozornenie od skúsených "sedačkárov", že tento rozmer je vzhľadom k veľkosti sedačky nie úplne adekvátny a bude pôsobiť veľmi subtílne až nenápadne. Zistili sme to až po tom, čo sme si sedačku odbalili a rozložili. V súčasnosti sme si na to už zvykli a nevnímame to ako negatívum celkovo, skôr to píšeme s takým konštruktívnym kontextom, aby predajcovia vedeli, ktoré informácie nám laickým nakupujúcim môžu chýbať (či už vzhľadom k slabšej priestrovej orientácii, či už vzhľadom k neodhadnutiu rozmerov).

Ešte raz chcem však zopakovať, že predajcovia z bratislavskej predajne bol ozaj maximálne komunikatívni, presne nás o všetkom informovali, odhovorili nás, ak sme niečo neodhadli, akurát ten jeden malý detail tam bol, že sme "opomenuli" tie područky, resp. sme im nevenovali dostatočnú pozornosť. Vzhľadom k ostatným dôležitejším veciam, je toto naozaj drobnosť.

Posielame aj fotky, avšak-vzhľadom k tomu, že máme 4 malé deti, sedačku sme ihneď prikryli, aby sme ju (o)chránili pred poškodením, či zašpinením. Takže aj fotky sú v tomto "prevedení".

Snáď to nebude prekážkou.

S pozdravom manželia. Magátovci


Sedacia súprava AdaM  atyp

Okt, 2015 by  M.BLAHUŠIAKOVÁ

Dobrý deň,

s gaučom sme zatiaľ veľmi spokojní, je veľmi pohodlný a všetci nám ho chvália.. :o) Fotku Vám posielam v prílohe, môžete si ju dať do recenzií.

Ďakujeme za vankúšiky.


Sedacia súprava GALAXY 2

Okt, 2015 by  JANA POPELKOVÁ

Dobrý den,

s Vaší firmou jsme s manželem moc spokojeni - výborná byla ochota úpravy sedací soupravy na míru, doba dodání excelentní ( do 3 týdnů). stejně jako jednání prodejce. Samotná sedací souprava je velmi pohodlná s příjemným a na pohled krásným potahem. LGaíbí se nám polohovatelné opěrky hlavy, stejně jako délka sedáku - sedačka GALAXY 2.

Sedačky Beta budeme dále doporučovat.

S pozdravem Jana.


Sedacia súprava EMA

Okt, 2015 by p. JANČOVIČOVÁ

Dobrý deň,
dostala som Váš e-mail ohľadom spokojnosti. Sedačka slúži, je super, boli sme spokojní s prístupom, rýchlosťou dodania, s vypracovaním a v neposlednom rade aj s cenou. Doporučili sme Vás aj známym, pretože sme naozaj veľmi spokojní.

Srdečná vďaka.


 

Okt, 2015 by p. TOMÁNEK

Dobrý deň,

So sedačkou od Beta Sedačky sme veľmi spokojní. Aj použité materiály aj design je na výbornej úrovni. Do domu nám zapasovala aj vďaka tomu, že sa dajú flexibilne meniť rozmery sedačky. Posielam aj foto.
ĎakujemSedacia súprava BETANY

Sep, 2015 by  RENÁTA A JURAJ

Dobrý deň,

dlho sme zháňali sedačku na ktorej by sa dalo príjemne posedieť bez problematického hlbokého sedu, z ktorej sa dobre vstáva a tiež splní účel pre večerné leňošenie a využijeme ju aj ako postel v prípade návštevy babičky. Mali sme náročnú predstavu a boli sme limitovaní priestorom. Vyskúšali sme mnohé, v rôznych predajniach, ale dlho sme si nevedeli vybrať. Na vašej stránke sa nám zapáčila sedačka ADAM, tak sme sa rozhodli si ju ísť pozrieť. Na predajni v BA sme vyskúšali všetky modely, až sme skončili s jednoznačným wow pri verzii BETANY. Ľahko sme si nakombinovali verziu, ktorá sa nám zmestí, hoci sme kvôli priestoru nemohli využiť možnosť zakomponovať aj úložný priestor, ale aj tak máme zostavu akú sme si priali. Vybrali sme si poťah aquaclean, čo sme už viackrát ocenili pri našich malých dvoch deťoch. Naozaj je čistenie vodou rýchla záležitosť a jogurt, výživa či kinder čokoládka zišli bez stôp. Po niekoľkých mesiacoch sme nadmieru spokojní. Možnosť rýchleho odňatia opierok je výhoda, získa sa za pár sekúnd plocha na spanie pre jednu osobu aj bez potreby rozkladania lôžka, ktoré je inak veľmi pevné a stabilné. Neskôr sme si doobjednali ešte aj taburetku. Myslím, že sme si vybrali kvalitný výrobok, a odporúčam tento model ako sedačku do bytu všetkým, ktorí majú malé deti. Žiadne hrany pohodlné sedenie aj spanie. Ďakujeme Renáta a Juraj. V prílohe foto.


Sedacia súprava ADAM

Sep, 2015 by p. BOMBÁLOVÁ

Ďakujem, že vyrábate skvele veci. Posielam fotku v prílohe.


Sedacia súprava ETA 2

Sep, 2015 by p.TADIALOVÁ

Dobrý deň.

Zakúpila som si od Vás sedaciu súpravu a chcela by som Vám poslať fotku.
So sedačkou sme spokojní, ale ocenili by sme keby bola mäkšia, ale je to vec názoru, pretoźe iným to zase nevadí.


Sedacia súprava KATKA

Sep, 2015 by p. SENAJ

Dobrý deň prajem,

Reagujem na Váš mail, ktorý ste mi zaslali pred pár dňami. S gaučovou súpravou sme doma všetci spokojní.
Aj keď nás Vaša predavačka upozornila na dlhšiu čakaciu dobu, nestalo sa tak, a po týždni sme ju mali hotovú. Oceňujeme túto skutočnosť. Sedačku si chránime prehozom, aby bola taká krásna, čím dlhšie.
Dokupovali sme nejakú látku navyše, očalúnili sme si hojdacie kreslo, a dokonca zvýšilo aj na dva mini vankúšiky.

Toť naše zhodnotenie.
Samozrejme, že sme našich známych nasmerovali do Vašej predajne, keďže sme na sedačku mali pozitívne ohlasy.
Želám pekný deň.

Ing. Rudolf SENAJ
Súhlasím so zverejnením fotiek na Vašom webe.


Sedacia súprava ETA 2

Aug, 2015 by p. BEREZNANINOVÁ

Dobrý deň.

V prílohe zasielame foto z naše novej krásnej sedačky. So sedačkou sme veľmi spokojní a hlavne s profesionálnym prístupom predávajúcej na košickej predajni.

Ďakujeme


Sedacia súprava LAMBDA

Aug, 2015 by p.Daniela BEŇOVÁ

Dobrý deň,
pri kúpe sedačky Lambda maximálna spokojnosť. Odporučili sme všetkým známym a posielame fotky.

s pozdravom Daniela


Sedacia súprava BETANY  a ETA 2

Aug, 2015 by p. Martin POLONY

Dobrý deň.
Ďakujeme za váš mail. Samozrejme pripájame sa ku vašim spokojným zákazníkom a to dvojnásobne!:) Dva krát sme si u vás objednávali sedaciu súpravu a to až do Viedne. Sme absolútne spokojní. Rýchle dodanie,doprava! V oboch prípadoch sme na sedačku nečakali ani dva týždne.

Veľká vďaka aj pánovi predajcovi v Bratislave. Veľmi milí a vždy ochotný. Zasielame foto.
S pozdravom Marianna a Martin


Sedacia súprava GALAXY 2 atyp

Aug, 2015 by p. Zuzanna HVORECKÁ

Zdravím Vás. So sedačkou sme zatiaľ spokojní. V prílohe Vám zasielame fotografiu z našej obývačky.

Prajeme pekný zvyšok dňa.


Sedacia súprava BETANY

Aug, 2015 by p. Radim Rehák

Dobrý deň,

posielam Vám niekoľko fotiek sedačky, ktorú sme si u Vás dali vyrobiť. So sedačkou sme maximálne spokojní. Takisto naším návštevám sa na nej veľmi dobre sedí a tiež spí.

Dúfam, že sa Vám fotky budú páčiť.

Ďakujem.

.

Sedacia súprava GALAXY 1

Aug, 2015 by p. Miroslav Sukeľ

Dobrý deň,

dlho sme zháňali sedačku, ani jedna nám nevyhovovala na 100 percent. Nakoniec sme sa dozvedeli o predajni Beta a kúpili sedačku Galaxy 1 na prvý šup :D.  Sme veľmi spokojní. Celý obchod prebehol úplne bez problémov. Pri malých deťoch odporúčam látku aquaclean. Zasielam fotky a súhlasím so zverejnením.

S pozdravom,
Miro SukeľSedacia súprava ENNY

Aug, 2015 by p. Juraj Majerech

Dobrý deň,

v prílohe je pár (presnejšie nepár :-) fotiek našej novej sedačky Enny. Hádam sa Vám budú páčiť fotky rovnako, ako nám sedačka.


Sedacia súprava BETANY

Aug, 2015 by p. Ján

Dobrý Deň..
Po nemilej skúsenosti so sedačkou z nemenovaného obchodu (zlomila sa pri pití kávy), sme veľmi radi že sme našli novú sedačku práve u Vás..
Po mesiaci používania úplná spokojnosť.. Rovnako nás prekvapilo ústretové jednanie a rýchle doručenie..Určite Vás odporučíme ďalej :)

Foto Našej sedačky v prílohe....Ďakujeme.


Sedacia súprava EMA

Aug, 2015 by p. Hudáková

Dobrý večer,
zakúpili sme si od Vás sedaciu súpravu EMA. Ďakujeme za poradenie p. Zaťkovej z predajne v KE a bezproblémový nákup od objednania až po dodanie sedačky. Prajeme celej firme veľa spokojných zákazníkov, pekná práca, spokojnosť na 100 %.

Taktiež zasielame 2 fotografie so súhlasom na zverejnenie.


Sedacia súprava ENNY

Aug, 2015 by p. Jozefovičová

Dobrý deň,

Posielam fotky sedačky, zatiaľ spokojnosť :-). Ak by som chcela niečo zmeniť boli by to tie nohy uvítala by som radšej kovové chromované aby to lepšie išlo k podlahe.


Sedacia súprava ETA 2

Júl, 2015 by p. Eleonóra Karacsony

Dobry den.
V mesiaci júl sme kúpili od Vás sedaciu súpravu. Na 100% som spokojná. Odporúčam každému. V obchode v Bratislave prijemní a profesionálny personál. Ďakujem.


Sedacia súprava BETANY MALIBU  – atyp

Júl, 2015 by p. Zita Olgyayová

Dobrý deň.

Som spokojná, ste jeden z mála výrobcov, ktorý robí kvalitné sedačky na mieru. Dlhšia dodacia lehota, ale inak maximálna spokojnosť.


Sedacia súprava BETANY  – atyp

Júl, 2015 by p. Iveta Štrbáková

Dobrý deň,

Môžete si vybrať z fotiek.
Sme veľmi spokojní s materiálom, designom a hlavne, že sme si sedačku mohli prispôsobiť našim potrebám (rozmery ale aj zvyklosti sedenia, používania...)
Ďakujeme.


postel kolumbia

Apríl, 2015 by p. Miriama Valentinyová

Dobrý deň,

posielam Vám reakciu na Váš výrobok. Zakúpili sme si u Vás manželskú posteľ. Vyhľadávali sme vyslovene slovenskú výrobu, pretože zatiaľ nás žiaden produkt našej výroby akéhokoľvek druhu nesklamal. Posteľ je vzhľadom úžasná, konštrukcia je pevná, matrace sú veľmi pohodlné. S posteľou sme spokojní a neľutujeme, že sme si vybrali práve slovenský produkt.

Ďakujem a ostávam s pozdravom Miriama.


Sedacia súprava ETA3

Apríl, 2015 by p. Miriam

Dobrý deň,

od januára máme od Vás sedačku a postele. Sme úplne spokojní, od ochoty predavačky, po rýchle vybavenie ako aj dovoz spolu s vynáškou priamo do bytu.

S pozdravom, Miriam.


POSTEL KAPPA II.

Apríl, 2015 by p. Brešťanský

Dobrý deď spokojnosť z mojej strany je na 100% !!!!


Sedacia súprava VARPI

Apríl, 2015 by p. Vacko

Ďakujem Vám za zaslanie sedacej súpravy.Bol to skvelý výber z toho čo sme mali na výber.Dobre sa na nej sedí,takže celá rodina si nájde na nej pohodlie.Držím Vám palce v práci Vašich skvelých výrobkov.Posielam aj fotky, ktoré môžte uverejniť na stránke.

Ďakujem.


Sedacia súprava LAMBDA

Apríl, 2015 by p. Ferenčák

Dobrý deň,

Sedačku LAMBDA sme kúpili v septembri 2014. Zatiaľ sme s ňou maximálne spokojní. Vzhľadom na to, že k nám chodia malé vnúčence, osobitne sme spokojní s údržbou poťahovej látky NAPOLEON.

S pozdravom Rudolf Ferenčák


Sedacia súprava

Apríl, 2015 by r. Novákovcov

Dobrý deň,

Áno aj my máme od Vás kúpenú sedačku, stále aj po rokoch je tvrdá, žiadne vysedence – žiadne preliačiny, akurát na látke vidieť používanie, ale tak to chodí...Chcem sa opýtať koľko by stálo prečalúnenie hranatej trojsedačky + 3 opieracie epedá + vacšia taburetka.

Ďakujem za odpoveď, s pozdravom rod. Novákovcov


Sedacia súprava Eta2

Apríl, 2015 by p. Jaro

Vážená firma SedačkyBeta,

touto cestou by som sa Vám rád poďakoval za kvalitný výrobok, sedačku ETA 2 rozmer 220 x 320 + taburetka 60 x 60. Poťahová látka Montana 11 - mandľová je veľmi kvalitná látka, ktorá určite vydrží dlhú dobu. Veľmi oceňujem možnosť ľubovolne prispôsobiť rozmery sedačky podľa požiadaviek zákazníka, široký sortiment poťahových látok a neuveriteľne krátky dodací termín. Sedačku sme objednali 30.8.2014 a za necelé dva týždne už sme ju mali doma. Doprava zdarma a zabalená bola dôkladne, aby sa nepoškodila. Sedačka sa nám veľmi páči, je veľká a pohodlná. Určite Vaše výrobky odporučím aj známym. Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré.

Jaroslav z Hriňovej


Sedacia súprava Betany

Apríl, 2015 by p. Michal Nagy

Dobrý deň,

Minulý rok sme si u Vás kúpili sedačku Betany a sme nadmieru spokojní. Perfektne sa na nej sedí aj spí. V prílohe posielam fotku ako to u nás vypadá a  môžete ju kludne uverejniť na FB a webe.

S pozdravom, Michal Nagy


Sedacia súprava

Apríl, 2015 by p. Markovičová

Vážený kolektív Sedačky Beta,

s vaším výrobkom som veľmi spokojná. O vašej spoločnosti som nevedela až do chvíle, kedy som navštívila kamarátku, a tá mala tiež sedačku z vašej firmy. Navštívila som stránku na internete, potom som sa bola pozrieť na predajni a bolo rozhodnuté. Najlepšie sú iba slovenské výrobky, čo mi potvrdzuje aj sedačka, ktorá je úžasná. Zmestí sa na ňu celá moja rodina a tak na nej trávime spoločné chvíle. Pri návšteve Vám robím reklamu. Prajem Vám veľa úspechov.

S pozdravom Markovičová


Sedacia súprava Varpi a Eta2

Apríl, 2015 by p. Žalkovičová

Dobrý deň,

posielam vám fotky z 2 sedačiek od vás, som s nimi veľmi spokojná,sú elegantné a hlavne kto príde do izby hneď si ich všimne, ďakujem.

S pozdravom Žalkovičová


Sedacia súprava Galaxy 1

Apríl, 2015 by p. Karol

Dobrý deň,

Prvý dojem je vynikajúci, zvlášť by som vyzdvihol dodaciu lehotu a ochotu pracovníkov, ktorí nám sedačku doviezli.

Ďakujem


Sedacia súprava Varpi

Apríl, 2015 by p. Obrtlíková

Dobrý deň,

s výberom sedačky u vás sme veľmi spokojní. Je presne taká, akú sme si do našej obývačky predstavovali a radi ju využívame pri oddychu.
Je aj praktická, keď k nám príjde návšteva, má si kam sadnúť a zároveň odkladací priestor v otomane sme tiež uvítali.
V prílohe preposielame pár fotiek, ktoré môžete uverejniť na vašej stránke.

Prajem pekný deň.


Sedacia súprava

Apríl, 2015 by p. Palovičová

Zatiaľ sme spokojní, keďže máme sedačku ešte len 5 mesiacov .Obehla som viac obchodov, ale ani v jednom som si nenašla sedačku podľa môjho vkusu až u vás a hneď na prvý pohľad keď som vošla do predajne takže som veľmi rada .Ďakujem.


Sedacia súprava Adam

Apríl, 2015 by p. Krokus Jozef

Dobrý deň.

Pred pár mesiacmi som si u Vás kúpil rohovú sedačku "Adam". Za uvedené obdobie jej používania som s ňou plne spokojný.
Foto z chalupy, kde našla svoje miesto posielam v prílohe.

S pozdravom, Krokus Jozef


Sedacia súprava Galaxy 1

Apríl, 2015 by rodina Szalai

Dobry deň.

Dňa 17.3.2015 nám bola dovezená sedačka GALAXY1 v koženom prevedení. Je nádherná, sme spokojní, zhotovená bola veľmi rýchlo a kvalitne, zaáoveň by sme sa chceli poďakovať pracovníkovi v Bratislave na Pestovateľskej pánovi Masarovi za ochotu a spoluprácu pri výbere koži. PRAJEME vám veľa, veľa spokojných zákazníkov takých ako sme aj my. Posielame Foto.

s Pozdravom rod.SZALAI, Veľké Uľany 


Sedacia súprava Varpi

Apríl, 2015 by p. Pavel

Dobrý deň,
s kúpou sme zatiaľ maximálne spokojní. Od objednania, cez výrobu po dodanie to trvalo 3 týždne. Nakoľko máme malé deti, látka, z ktorej sa dá vyčistiť všetko vyzerá ako nová. Posielam foto.

Ďakujeme. 


Sedacia súprava Denis 2

Apríl, 2015 by p. Karol Bartoš

Dobrý deň prajem,
so sedačkou som veľmi spokojný, posielam Vám dve foto. Ďakujem. 


Posteľ Kappa II. atyp

Apríl, 2015 by Mária Špániková

Dobrý deň.

S nákupom som veľmi spokojná. Posteľ je veľmi pekná, praktická, dodanie bolo pomerne rýchle, aj keď išlo o neštandardný rozmer (šírka 120cm).

V menšom dvojizbovom byte skvelo plní v obývačke funkciu tak postele ako aj gauča. 


Sedacia súprava Denis 2

Apríl, 2015 by p. Pavel

Dobrý deň,
Maximálna spokojnosť.Dobrá kúpa.

Ďakujem. 


Sedacia súprava Gama 1

Apríl, 2015 by Majcherobci

Dobrý deň,

Sedačku Gama 1 sme si u Vás objednávali už druhý krát cca po 10-tich rokoch, takže to hovorí za všetko. Sme s ňou maximálne spokojní, je pohodlná a odolná. Dnes je málo firiem, ktoré vydržia na trhu takú dlhú dobu, takže dovidenia o 10 rokov. :-) V prílohe posielame fotky našej sedačky.

Ďakujeme, Majcherovci 


Sedacia súprava Lina

Apríl, 2015 by p.Michal Močko

Dobry den,

Reagujem na Váš email ohľadne spokojnosti so zakúpenou sedačkou a taburetkou:

Sedačku som si u Vás objednával v decembri a som zatiaľ veľmi spokojný, či už s materiálom (ľahko sa udržuje v čistote), ako aj s kvalitným vyhotovením. Dosť často ju rozkladám ako ľôžko pre návštevu, páči sa mi ako jednoducho sa rozkladá a skladá späť. Musím vyzdvihnúť aj kvalitu a ochotu personálu v bratislavskej predajni, kde mi poradili s výberom poťahov a vankúšov. Vo februári som sa rozhodol dokúpiť taburet a tiež nebol problém prispôsobiť ho presne na mieru sedačky tak, aby sa dal ľahko priložit a pôsobil ako jej súčasť. Určite Vás budem odporúčať aj svojim známym a kamarátom. Ďakujem. 


Sedacia súprava Galaxi 1

April, 2015 by p. Jana Rybárová

Dobrý deň,

Reagujem na Vaš email zo zákazníckeho servisu. Kúpili sme u Váss sedačku, boli sme veľmi spokojní s prístipom predajcov v predajni v Bratislave. A hoci sme ju práve nedávno kôli maličkosti reklamovali, sme spokojní s vybavením reklamácie aj s Vašim prístupom.

Pripájam aj foto našej sedačky už na svojom mieste.

S pozdravom, Jana Rybárová 


Pohovka MISO

Feb 7, 2015 by p. Lukas Mojzes

Dobry den, posielam fotku nasho Miša. skvela sedacka, spime na nej kazdy den a je vyborna,vsetci nam ju zavidia. Kupovali sme v BA,skvele poradenstvo. Ocenujem moznost akejkolvek kombinacie. 


Sedacia súprava

Jan 21, 2015 by p. Pepichová

Rada by som sa veľmi poďakovala za sedačku. Jednu sme objednávali pred rokom a ďalšiu časť teraz a už po 1x som bola veľmi spokojná. Komunikácia na úrovni, dodacia doba dodržaná a čo som bola naozaj veľmi milo prekvapená sedačku mi vyniesli páni až priamo do bytu...Sedačku vybalili a zaželali ešte pekný deň,takže klobúk dole pred Vami a som rada že som jednou z Vašich spokojných zákazníčok.

Prajem Vám všetko dobré. 


Sedacia súprava GALAXY 1

Dec 9, 2014 by Marek Zuščin

Dobrý deň,

Chceli by sme vám poďakovať za našu sedačku ktorá sa nám naozaj veľmi páči. Výborná práca taktiež super poradenstvo a ochota Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.


Sedacia súprava BETANY atyp

Dec 7, 2014 by Zdenka Lisá

Dobrý deň,

v prílohe Vám zasielam foto sedačky Betany, ktorú sme u Vás kúpili. Sedačka spĺňa všetky naše náročné kritéria a veľmi sa nám páči.
Som nadmieru spokojná s celkovým priebehom spolupráce, od osobného poradenstva na výstave, cez objednávanie v predajni v Bratislave až po dodanie v presne stanovenej lehote.
Kiežby všetky slovenské firmy mali takých ochotných zamestnancov a dodržiavali lehoty ako vaša firma.
U nás doma šťastné a veselé už sú, prajem ich aj Vám.

S pozdravom, Zdenka Lisá.


Sedacia súprava ETA 2 

Nov 12, 2014 by Helena Mikušincová

Ďakujeme veľmi pekne za sedačku - farba, materiál, prevedenie - všetko je veľmi pekné a kvalitné, sme nadmieru spokojní. A pohodlne sa na nej sedí. Spokojní sme boli aj s cenou a dodacou lehotou a aj so samotným dodaním.
Ešte raz ďakujeme. Majte sa pekne a prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.... 


Sedacia súprava ETA 2 atyp

Sep 30, 2014 by Ambro 

Sedačka je dobrá, dcéra a ja sme si ju kúpili u Vás narovnako. Mali sme aj menšiu reklamáciu, ale tu nám prišli opraviť na mieste. Inak aj látká je super sme spokojní. Určite Vás môŽem odporučiť.


Pohovka MIŠO

Sep 30, 2014 by Holko

Pohovka je super nemám výhrady dobre sa na nej spí sedí, vyhovuje nám. Ďakujeme.


Sedacia súprava LINDA 1

Sep 30, 2014 by šusteková 

So sedacou supravou sme veľmi spokojní, zatiaľ je veľmi obdivovaná, fakt super. Rozťahovanie sme zatiaľ nevyužili.


Sedacia súprava LINDA 1

Sep 30, 2014 by Ondrišová 

So susedou sme si kúpili rovnakú sedaciu súpravu. Každá máme inú farbu látky, sme nadšené, spanie ešte nevyužívame, ale vyvaľujem sa na nej každý deň, úžasná práca, výborná kvalita, každému Vás s radosťou odporúčam.


Posteľ ALFA

Sep 29, 2014 by Emil Sládek 

S posteľou resp. s válendou, ktorú som si zakúpil vo vašej predajni som maximálne spokojný, ráno vstávam s radosťou! Ďakujem.


Sedacia súprava BETANY

Sep 29, 2014 by Palčo 

So sedačkou všetko v poriadku. Mali sme jeden problém, ale reklamáciu ste nám na mieste vyriešili, takže sme spokojní. Fotku vám rád pošlem.


Sedacia súprava BETANY

Sep 29, 2014 by Botková 

So sedačkou, ktorú sme u vás zakúpili sme veľmi spokojní, radi na nej sedíme my aj naše návštevy, dobre sa na nej leží u televízora, foto pošleme.


Sedacia súprava OMEGA

Sep 29, 2014 by Javorský 

Som spokojný, určite by som vás odporúčal, fotku som už posielal, keď bola súťaž na FB, ale bohužiaľ som nevyhral.


Posteľ KAPPA II.

Sep 29, 2014 by Preisingerová

Som spokojná, spí sa mi na nej dobre, len som si musela zvyknúť, lebo je tvrdšia. Predtým som mala takú mäkkšiu. Pán, ktorý mi ju predával bol veľmi ochotný. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem..  


Sedacia súprava ETA2

Sep 29, 2014 by Žalkovičova

Sme radi,že ste sa nám ozvali, áno sme s ňou nadmieru spokojní, nám aj navštevám sa na nej sedí veľmi dobre aj látka nám vyhovuje.

Ďakujem.  


Sedacia súprava LAMBDA

Sep 29, 2014 by Michaledisová

Sedačka  Lambda od vás je super, páči sa aj návštevám, radi na nej sedíme. Vybrali sme si zľahko čistiteľných poťahov čo máte  v ponuke. Môžeme len odporúčat. Rýchle dodanie a super servis. Ďakujeme 


kreslo UŠAK

Sep 29, 2014 by Milošovičová

S kreslom od Vás som maximálne spokojná,dala som si na nej spraviť pár úprav.

Fotku som už na firmu posielala  


Posteľ Kappa

Sep 24, 2014 by Kolláthová

Na posteli sa spí fantasticky, som nadmieru spokojná, dokonca som k Vám poslala aj viacero známych. Kúpila som si u vás aj látku, z ktorej mám posteľ a nechala si z nej ušiť závesy. Ďakujem.  


Sedacia súprava ETA 3

Sep 24, 2014 by Kropáčová

Sedaciu súpravu od vás máme krátko, ale sme veľmi spokojní, je bez problémov. Zatiaľ si ju ešte hýčkame, ako ostatný nový nábytok. Už som vám aj písala mail ako boli páni, ktorí sedačku doviezli veľmi ochotní. Fotku vám zašlem neskôr, momentálne ešte prerábame byt. 


Sedacia súprava LAMBDA

Sep 24, 2014 by Šperková

So sedačkou sme spokojní, všetko v pohode. Dokonca si u vás už aj viacerí naši známi kúpili. A my sa tiež k vám chystáme, ešte do izby niečo vybrať. 


Sedacia súprava BETANY

Sep 23, 2014 by Matúš Hliviak

Som spokojný, dobre sa na nej sedí. Z vašej predajne v Bratislave mám len pozitívne skúsenosti, páni boli ústretoví, flexibilne nám vyskladali sedačku podľa našich požiadaviek 


Sedacia súprava ADAM

Sep 23, 2014 by Michal Milla

Sme spokojní, vybrali sme si vás ako ďalšieho dodávateľa po jednom neúspešnom dodávateľovi. Nemáme výhrady, páčila sa nám možnosť úprav aj rýchlosť dodania cca 10 dní. Návštevám sa páči, keď sa pýtajú odkiaľ ju máme, vrelo vás odporúčame. 


Pohovka MIŠO

Sep 23, 2014 by  Faltínová

Teší ma, že ste zavolali, že sa informujete. Som neskutočne spokojná, pohovka je bohovská, sedenie perfektné, korpus super, keby môžem kúpim ich aj desať :-) Spokojná som aj s obsluhou zamestancov a všetkých pozdravujem. 


Sedacia súprava ETA 2

Sep 23, 2014 by Vránová

Som veľmi spokojná so sedacou súpravou, ktorú sme si u vás zakúpili. Sedí sa na nej super, je pekná, odporúčam Vás známym i kolegom.  


Sedacia súprava LINA 

Sep 23, 2014 by  Marenćák

Ja som s ňou veľmi spokojný, fotky som už dávnejšie posielal na vašu e-mailovú adresu, kde bola aj nejaká súťaž .Tam ju nájdete aj s našim psíkom v peliešku.Peliešok je tiež super. 


Posteľ KAPPA II.

Sept 2, 2014 by  Bohumila Gažová, Pezinok

Dobrý deň,

dnes mi bola doručená manželská posteľ Kappa II, ktorá bola zaevidovaná pod výrobným číslom KC 102, posteľ priviezli v poriadku veľmi milí a ochotní dvaja páni a chcem sa vám poďakovať za vašu ochotu, vyhovieť nám pri zmene termínu dodania a tiež za príjemnú komunikáciu, verím, že budeme s vašim výrobkom spokojní, prajeme vám veľa spokojných zákazníkov,
s pozdravom Gažová  


Sedacia súprava LAMBDA

Aug 30, 2014 by  Ana Janská

Dobrý deň.

Ozývam sa až po veľmi dlhom čase, pretože len teraz sme si pozerali fotky a uvedomila som si, že som sa Vám ani nepoďakovala. V prilohe Vám zasielam fotky, ak chcete môžete si ich dať na stránku ako inšpiráciu pre iných zakazníkov.
So sedačkou sme veľmi spokojní. Už sme otestovali aj spanie na rozloženej a hosťom sa spalo veľmi dobre.
Ďakujeme ešte raz za super cenu a super rýchle zhotovenie.

Prajem pekný vikend, Ana Janská  :-)


 

Sedacia súprava LAMBDA

Aug 23, 2014 by  Tomáš Páleník, Trenčín

Dobry den,

V prípade, že sa Vám hodí krátka referencia od spokojného zakaznika, môžete uverejniť nižšie uvedenú spätnú väzbu ako aj zverejniť fotografiu, ktorú som pripojil ako prílohu.

Sedacia súprava Lambda, ktorú som si u vás zakúpil, tvorí u nás hlavný prvok obývacej izby. S výberom poťahovej látky mi dobre poradila ochotná predavačka v Trenčíne. Jej výroba prebehla rýchlo a načas. Súprava je príjemne pevná na sedenie aj pre ľudí s vysokou postavou. Takisto príjemne sa na nej leži. Rozhodol som sa pre ňu v predajni behom pár minút a som spokojný.
Zial, obyvacia izba nie je este plne dekorativne dokoncena, takze casom poslem fotografiu s vylepsenim okolim sedacky. Kazdopadne so sedackou som spokojny - dakujem.

S pozdravom, Tomáš Páleník, Trenčín 


Sedacia súprava EMA

Aug 20, 2014 by  S.Tománková, Trenčín

Dobý deň,

posielam Vám foto sedačky, ktorú mám od Vás. Sme s ňou veľmi spokojní.
Ďakujeme za ochotnú, trpezlivú a chápavú obsluhu v predajni.
S pozdravom S. Tománková, TN - Juh


Sedacia súprava GALAXY

Jún 20, 2014 by  Peter z Bratislavy

Dobrý deň,

Chceme sa Vám poďakovať, včera nám prišla sedačka Galaxy od Vás. Rýchle dodanie do 2 týždňov. Sme radi, že sme si nechali poradiť pri výbere látky. Prevedenie je nádherné a presne nám pasuje do nášej obývačky. Možnosť využitia na mieru nám veľmi pomohla pri výbere. Hlavové polohovateľné opierky sú super. Vrevolo Vás odporúčame a prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov.  


Sedacia súprava ETA2

May 16, 2014 by  Jana S., Martin

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš záujem o spätnú väzbu.Predavačka v Martine nám ochotne prispôsobila parametre sedacej súpravy ETA2 ako aj manželskej postele.Veľká vďaka obsluhe,ako aj výrobe či doprave. Vrelo doporučujeme.. 


Sedacia súprava ETA2

May 14, 2014 by  Nika, Zvolen

Dobrý deň, posielam Vám fotky našej krásnej sedačky do súťaže o víkendový wellnes pobyt, ktorú sme si kúpili v predajni Sedačiek Beta vo Zvolene, a s ktorou sme veľmi spokojní, tak isto ako aj s prístupom a vybavovaním objednávky.
Je to sedačka ETA 2 vyrobená na mieru + taburetka, poťahová látka NATURA

Ďakujeme.


Sedacia súprava BETANY

Mar 25, 2014 by  Burizon, Východné slovensko

Zatiaľ zo všetkým spokojnosť. Ďakujem.. 


Sedacia súprava ETA2

 Mar 19, 2014 by  Martina L., Bratislava – Čuňovo

Dobrý den, posielame Vám foto našej novej sedačky Eta 2 v prevedení Verona, je perfektná, veľká a ďakujeme za rýchle dodanie, po 3,5 dňoch mi už volali z výroby, že sedačka je hotová a pripravená k nám. Behom týždňa sme mali sedačku k dispozícií, ešte raz ďakujeme. 


Sedacia súprava EURÓPA

Mar 14 , 2014 by  Marta U. z Podbrezovej

Pred koncom roka sme si v predajni vo Zvolene objednali sedačku EUROPA s teflónovým poťahom a sme s ňou veľmi spokojní. Má pekný vzhľad je pohodlná. Odporúčam aj iným zákazníkom. Už teraz mám vyhliadnutý váš ďalší výrobok. A ešte musím spomenúť predávajúcu vo zvolenskej predajni, ktorá bola veľmi ústretová, poradila, vedela odpovedať na všetky otázky. 


Sedacia súprava ADAM

Feb 23, 2014 by  Michal S. z Trenčína

Dobrý deň,

Užívame si sedačku + kreslo adam v tmavohnedom teflónovom poťahu. Sedačku máme cez 2 mesiace a vyzerá fantasticky, Dlho sme hľadali medzi prednými slovenskými výrobcami kde nás buď neoslovil model, alebo bola zbytočne prehnaná cena napr kôli kreslu. Keď sme prišli do predajne Beta Trenčín tak bolo hneď vybraté, Perfetný pomer cena kvalita. Sedačka má vynikajúce vlastnosti a dielenské spracovanie drží tvar, a pevnosť sedenia, poťah je velmi kvalitný samozrejme je veľmi pohodlná . Pani/slečna v predajni nám vedela perfektne poradiť a odpovedať na každú otázku .Človek nekupuje sedačku každý mesiac, a myslím si že je veľký rozdiel kupovať sedačku priamo od výrobcu ako napr. z nejakěho nábytkového hypermarketu ...

Ďakujeme..  


Sedacia súprava LAMBDA

Feb 22, 2014 by Iveta Petrášová

Dobrý deň,

V prílohe Vám zasielam fotografiu sedačky LAMBDA.
Sme s ňou maximálne spokojní. Je priestranná, pohodlná a navyše za prijateľnú cenu.
Taktiež oceňujeme spôsob komunikácie pri objednávke, rýchlosť dodania a dopravu zdarma.
Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom, Iveta. 


Sedacia súprava ADAM

Feb 20, 2014 by  Alexander G.

Ďakujeme za prejavený záujem. V dnešnej dobe málo výrobcov, alebo sprostredkovateľov osloví zákazníka a zaujíma sa o svoje predané produkty.
Sedačka je pohodlná, aj na sedenie aj na spanie. Má dostatok úložného priestoru. Dobre zapadá do priestoru izby a spĺňa naše očakávania. 


Sedacia súprava GAMA V2

Jan 11, 2014 by  Oľga Blažíková

Dobrý deň,

v prílohe Vám posielam fotky zo sedačky. Zároveň,by som touto cestou chcela poďakovať firme za serióznosť nakoľko nám prišla sedačka v inej látke ako sme si objednali. A bez akýchkoľvek problémov nám bola v čo najkratšom čase vymenená. Okrem toho sedačka je veľmi pohodlná na sedenie a pevná.Na základe tejto dobrej skúsenosti veľmi rada doporučím Vašu firmu iným záujemcom , už len z toho dôvodu-že sa Vám dá veriť!!!
Ešte raz Vám veľmi pekne ďakuje.

Oľga Blažíčková, Malacky


Pohovky MiŠO a PANDA

Dec 17, 2013 by  p.Ružek

Dobrý deň.

Zakúpil som si pohovky Panda a Mišo, poťah - Mirka. S výrobkami som spokojný. Potešilo ma vylepšenie rozťahovacieho mechanizmu roč.2013. Pohovku Mišo som kúpil aj v roku 2012 ,ale pri šírke 220cm je dosť ťažké ju sám rozložiť. Je tam iný mechanizmus ako na výrobku z r.2013.Ale s výrobkami, dopravou a ochotou som bol spokojný.
Ďakujem. Ružek Š. Pleso


Sedacia súprava MALIBU

Nov 22, 2013 by  Monika Kotešová

V prílohe Vám posielam fotky našej sedačky Malibu.
Spokojnosť nadovšetko. V prvom rade sa chcem poďakovať predavačke v Trenčíne za jej milú ochotu a ústretovosť. Vzľadom na to, že som mala zlé skúsenosti s predchádzajúcou kúpou sedačky, predavačka bola veľmi ochotná a trpezlivá. Skvelo nám dokázala poradiť pri výbere poťahovej látky. No a samozrejme vďaka patrí aj celému tímu, ktorí sa podieľal na výrobe našej sedačky.
S pozdravom Monika Kotešová,


Sedacia súprava

Nov 22, 2013 by  Mgr Eva Šudíková

Sedačku vyrobenú vo vašej firme máme už 5 týždňov. Teda môžeme ju objektívne zhodnotiť. Aj napriek tomu, že je 3+2+1 je vhodná aj do bežného bytu v paneláku a nezaberie váčšiu časť izby. Je elegantná, dobre sa na nej sedí. Aj hodnotenie našich známych, ktorí je u nás videli a odskúšali sedieť v nej, je pozitívne. Zatiaľ ju my hodnotíme na výbornú.
S pozdravom Mgr. Eva Šudíková 


Posteľ – Kappa II.

Nov 19, 2013 by  Andrej Rehák

Dobrý večer,
Cca dva týždne používame Vašu posteľ KAPPA II - 180. Doteraz sme s ňou veľmi spokojní a sme radi, že sme našli tento typ postele od domáceho výrobcu, ktorá na rozdiel od mnohých iných postelí na trhu je dostatočne masívna, pevná a aj s úložným priestorom.
Aj celý proces zaobstarania od objednania vo Vašej predajni v Leviciach až po dodávku (14 dní) si zaslúži uznanie.
Ďakujem. 


Sedacia súprava – Sarah V

Nov 16, 2013 by  Štefan Novák

Dobrý deň,
Pridávam sa k Vaším zákazníkom, ktorí si zakúpili Vaše výrobky. My máme od Vás sedaciu súpravu a kupovali sme ju cestou Vašej pradajne v Malackách. Vprvom rade srdečne ďakujeme pani predávajúcej Mišanej, ktorá nás na profesonalnej úrovni a veľmi podrobne informovala o všetkom čo zákaznika pri takéjto kúpe zaujíma. Mnohé veci nám ukázala a predviedla aj praktické ukážky z vlastnej iniciatívy napr..úložné priestory jednotlivých súprav. Sedaciu súpravu, ktorú sme si vybrali sme dostali v stanovenom termíne a sme spokojní s jej prevedením.
Ďakujeme Vám a želáme aby sa Vám vždy a v plnom rozsahu darilo uspokojiť Vaších zákazníkov.  


Sedacia súprava

Nov 4, 2013 by  Denisa Mikulecová

Dobrý den!
Sedačka je úplne úžasná, spĺňa všetko, čo sme od nej potrebovali, komfort, estetika. Vzhľadom nato, že sme si ju mohli "navrhnúť" ako sme chceli, sedí do naśej obývačky perfektne. Myslím, že zákaznikov budete mať oveľa viac, každý sa nás totiž pýta kde sme ju kúpili ;) 


Sedacia súprava

Okt 2, 2013 by  Ľýdia Obtulovičová

Dobrý deň, nakoľko som sedačku kúpila len nedávno a je určený na užívanie mojej mame, môžem tlmočiť svoj názor len na základe vlastnej krátkej skúsenosti. S tovarom som zatiaľ spokojná. Chcela by som ale vyzdvihnúť profesionálny prístup Vašej zamestnankyne v predajni v Považskej Bystrici. Jej prístup hodnotím vysoko pozitívne, nešetrila vysvetleniami, radami, pomohla s výberom tovaru a aj poťahovej látky na základe našich požiadaviek. A aj keď sme neboli v predajni sami, zorganizovala si čas tak, aby sa mohla venovať všetkým. Dodávka bola doručená v termíne tak ako sme sa dohodli. Som rada, že som si zvolila vás. Ak je to možné, prosím tlmočte moje poďakovanie aj pani v Pov.Bystrici. Ďakujem.

   Odpoveď: Poďakovane sme tlmočili do predajne v Považskej Bystrici 


Pohovka MIŠO

Sep 6, 2013 by  Eva Sládková

Dobrý den, byla jsem překvapená, že se zajímáte, jak je zákazník spokojený s Vaším výrobkem, s tím jsem se dosud nesetkala. Mail sice dostala dcera, ale její mail adresu jsme uvedly. S pohovkou jsem moc spokojená, je pohodlná a hlavně dost velká pro vnoučata, která se z ní dívají na TV. Byla jsem také spokojená s prodavačkou ve Vaší prodejně ve Skalici, byla moc ochotná a dala mně na výběr z tolika látkama na potah a polštáře, že jsem si nemohla vybrat, moc se mně všechno líbilo a také nemůžu opomenout na krátkou dobu dodání a ochotné vystupování pánů,kteří pohovku dovezli.
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a úspěchů v prodeji.

 


Posteľ KOLUMBIA

Sep 5, 2013 by  Dušan z Rožňavy

Rád by som poďakoval celému kolektivu za kvalitnú, rýchlu a obetavú prácu. S vašim výrobkom som spokojný. Aj keď som dostal pri prvej zásielke okrasné podušky v inej farbe ako bolo objednane, reklamácia bola vybavená do 3 dní. ĎAKUJEM PEKNE .Som nadmieru spokojný s Vašimy službamy .Ešte raz Vám ĎAKUJEM.
S POZDRAVOM DUSI z Rožňavy. 


Sedačka

Sep 5, 2013 by  p. Poláková

Dobrý deň!
Nedávno sme si objednali u vás sedačku a musím povedať, že je úplne podla našich predstáv a sme veľmi spokojní.
Veľké ďakujem celej firme a prajeme vám veľa, veľa tak spokojných zákazníkov ako sme my!
Pekný deň! 


Sedacia súprava

Sep 4, 2013 by  Ľubica Zubčáková

Vážený kolektív Beta Trenčín, Chcem sa poďakovať. Od vás sme brali sedaciu súpravu. Som veľmi spokojná ako aj s výrobkom tak aj cenou. Ešte raz ďakujem.


Sedacia súprava

Aug 15, 2013 by  Jaroslav Krnáč

Dobrý deň! Veľmi nás teší ako zákazníkov, že sa zaujímate o našu spokojnosť s Vaším výrobkom. So sedacou súpravou sme zatiaľ veľmi spokojní, je pohodlná a ľahko sa udržiava.      


Pohovka

Aug 5, 2013 by Anna Buchtová

Prajem Vám pekný deň, s pohovkou, ktorú som nedávno kúpila som zatiaľ veľmi spokojná. Je pekná, pohodlná a praktická. Ďakujem.

 Odpoveď: Ďakujeme 

Sedacia súprava

Júl17, 2013 by Lydia Kavaliková

S kúpou sedacej súpravy som veľmi spokojná za čo Vám veľmi ďakujem, touto cestou chcem podakovať obchodnej pracovníčke Pani Muráňovej z Považskej Bystrice za ochotu a cenné rady pri mojom kupovaní Vášho výrobku. Ešte raz Ďakujem. 


Pohovka

Máj 24, 2013 by Slavka Vasarábová

Zakúpili sme si u Vás rozťahovaciu pohovku. Sme veľmi spokojní - prístup v obchode v Leviciach, dodanie tovaru a samotný výrobok je veľmi pekný a dúfam, že nám dobre poslúži. Prajeme všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov.

  •  Odpoveď: Ďakujeme

Posteľ + sedacia súprava

Máj 22, 2013 by Horáková

Dobrý deň.
Asi tak pred 2 rokmi sme si od vás kúpili sedaciu súpravu a dodnes nám bez problému slúži. Je pohodlná, dostatočne vysoká a zvlášť oceňujem že sa dobré čistí.
A preto sme vás opäť navštívili, asi tak pred 3 mesiacmi s tým, že si pozrieme ponuku posteli. A znovu ste nás milo prekvapili, mali ste pre nás presne taký typ postele aký dlho na trhu hľadáme.
Taktiež ma potešilo, že ste nám ju spravili presne na mieru a z menšími úpravami. Je pekná, stabilná a pohodlná, na výšku podľa našich predstáv. /Nemám rada nízke postele, zle sa z nich stáva, roky nám pomaly pribúdajú/. Preferujem Slovenské výrobky a Vaša firma ma presvedčila o kvalite výrobkov. Sama som podnikateľka a moc mi záleží na mene mojej firmy. Prajem Vám len samých spokojných zákazníkov a veľa dobrých nápadov. Veľké ďakujem… 


Posteľ

Máj 21, 2013 by Nemec

Ďakujem za opýtanie. Momentálne som už s posteľou spokojný. V prvom momente po dodaní a zistení, že som iné objednal a iné dostal som bol trochu sklamaný. Váš prístup a vybavenie reklamácie ma utvrdilo v tom, že som si postel objednal v správnej firme. :-) Ďakujem naozaj som spokojný. A pri kúpe rohovej sedacej súpravy sa tiež určite obrátim na váš obchod, niekedy v priebehu roka.
Prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov. 


Posteľ – KAPPA II.

Máj 21, 2013 by Kamencová

S tovarom som veľmi spokojná ako po stránke dizajnovej tak aj s kvalitou.


Sedačka –EUROPA

Máj 21, 2013 by rod. Halgošová

So sedačkou sme nadmieru spokojní. Splnila naše očakávania a preto ju vrelo odporúčame ďaľším. Rovnako sa nám páčil prístup a ochota ku kupujúcim a v neposlednej rade i dohodnutý termín výroby a dodanie sedačky. Želáme Vám veľa ďaľšieho elánu vo Vašej práci.  


Posteľ – KAPPA II.

Apr 12, 2013 by Tatiana Subová

Dobrý deň, Chcem sa poďakovať za bezplatné prirobenie úchytov na posteľ kappa ll na zadnej časti, ktorú sme si u vás objednali, Veľmi to uľahčilo otváranie, Ďakujem pekne, prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. 


Sedacia súprava

Apr 3, 2013 by Nikk68

Srdečne zdravím. So sedačkou sme maximálne spokojný. Vzhľadovo pekná, dobre a jednoducho spravená. Otvárací mechanizmus je výborný. Oceňujem dovoz a šoférov prístup. Najprv sme chceli použiť splátkový systém, ale vzhľadom na to, že by sme naozaj dosť preplatili.....zaplatili sme ju v hotovosti. Splátkový systém uvedenej spoločnosti, ktorý používate je značne nevýhodný.......to je jediná vada na kráse.
S pozdravom Nikk68 


Posteľ KAPPA II. cez zľavadna.sk

Mar 27, 2013 by Ingrid Fedasová

Dobrý deň. Ďakujem, dnes mi prišla posteľ Kappa II. v bielom prevedení ako som chcela. Som spokojná aj napriek tomu, že som ich naozaj nevidela a objednala som si ich. Látka ma prekvapila, že aká je príjemná a posteľ vyzerá lepšie ako na fotke na nete. Dobre, že ste dali na zľavový portál tieto postele. Som rada, že mám doma slovenský výrobok. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. Posielam foto zo svojej novej spálne. 


Sedačka Ema

Mar 21, 2013 by Ján Víťazka

Sedačku EMA sme od Vás kúpili 1.2.2013. Jej tvar, farba nám veľmi vyhovuje. A každý kto k nám príde ju chváli. Ale máme výhradu voči látke - naťahuje sa. Po každom sadnutí na sedačku zostáva látka zkrčená a jej štruktúra na mieste kde sa najčastejšie sedí už nie je taká, ako na inom mieste. Je ako keby hladšia. Takže ju treba vždy vyhladiť. Zrejme je na sedáku veľká plocha bez napnutia.
Pripojili sme aj dve fotky, ktoré ak sa Vám hodia, môžte uverejniť.

  • Odpoveď:  Presne ako ste napísal. Je to veľká plocha na sedáku sedacej súpravy. Vlnenie je prirodzená vlastnosť tohto typu látky. Ďakujeme za fotky, máte to pekné. 

Posteľ

Mar 19, 2013 by Rudolf Kašický

Dobrý deň Chcem reagovať na Váš E-mail ohľadom spokojnosti s výrobkom ktorý som si od Vás zakúpil. Jedna sa o polohovaciu posteľ s ktorou sme s manželkou nad mieru spokojný a preto Vám chcem aj touto cestou poďakovať a prajem celému kolektívu pracovníkov veľa nápadov a pracovných úspechov. Váš zákazník. 


Posteľ 

Mar 19, 2013 by Lenaya Kebina na Facebooku

Moc Ďakujeme, že ste na nás mysleli .. sme nadmieru spokojní, krásna posteľ nám prišla za nenormálne výbornú cenu. Dokonalá dá sa povedať, robíte veľmi kvalitnú a výbornú prácu. Len PS: dajte si pozor na vyrezané diery v stredoch postelí ktoré sa spájajú v strede aby sa neprepadli. Boli kúsok mimo seba ale vŕtačka a trocha zručnosti to urobí. Pekný deň.

  • Odpoveď: Ďakujeme. Tie diery vŕta automatizovaný stroj. Len treba obidve vane postele prisunúť k sebe čo najtesnejšie, vycentrovať a spojovacie skrutky ich pritiahnu k sebe.

Sedačka 

Mar 19, 2013 by Ing. Ján Harant, Považská Bystrica

Zdravím. Vašu firmu som odporučil už viacerým mojim priateľom. Kupil som si sedaciu súpravu pre moju mamu dôchodkyňu, každý deň Vás chváli, aká je to len dobrá sedačka. Za mňa – profesionálny prístup predajne v Považskej Bystrici a flexibilná reakcia vo výrobe na drobné úpravy v spojení – výborna kvalita a cena. Ďakujem 


ADAM

Mar 15, 2013 by Peter Bajzík

dnes nám dorazila gaučovka ADAM, skvele sa hodí do izby... skvele sa na nej sedí, posielam fotečky.


VARPI

Feb 25, 2013 by Silvia Z.

Krásne sedacie súpravy :).
Kamarátka má 3 roky sedačku Varpi a vyzerá stále ako nová. Veľmi dobre sa na nej sedí :).


ODPORÚČAM

Feb 15, 2013 by Barbora Kopuncová

Vydarený dizajn i komfort, na výber mnoho variant sedacích súprav , od klasických po nadčasové, taktiež množstvo poťahových materálov a koží, personál ochotný na úrovni odprezentovať produkty, vrelo odporúčam :-).


 KAPPA II.

Feb 12 , 2012 by Pavel Kuchynka cez Facebook

Včera nám byla doručena postel Kappa II a je výborná! Firmu Beta Trenčín mohu jen doporučit.
Vytknoutmohu jen drobné problémy při dodání (postel byla dovezena o měsíc později než bylo slíbeno, což by mi až tak nevadilo - chápu, že se technické nebo logistické problémy mohou stát. Ale stačilo by o tom zákazníka rozumně informovat, ne neopovídat na maily apod.), ale to jsou jen drobnosti. Postel je perfektní a rozhodně ji doporučím známým.


Sedacia súprava ADAM

Dec 20, 2012 by Jozef Mikáš

Kúpil som u Vás v Trenčíne sedaciu súpravu ADAM pred mesiacom a veľmi som spokojný. Ďakujem,
dovidenia.


Sedacia súprava ADAM

Dec 14, 2012 by Tobiašova Mariana

Ďakujem vám za info, navštívili sme vašu predajňu v Humennom. Oplatilo sa prísť, veľmi milá a ochotná pani nám poradila a objednali sme sedaciu súpravu Adam. Teším sa, že môžem podporiť slovenský trh. vďaka


Sedacia súprava ADAM

Dec 05, 2012 by Gabriela

Chcem Vám poďakovať za celkový prístup od prezentácie sedačky, objednávky až po dovoz ZDARMA ku nám domov. Sme veľmi spokojný so sedacou súpravou ADAM. Doručená do 3 týždňov. Ďakujeme a prajeme všetko dobré